• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Sicienko Mrotecka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Sicienko i Mrotecka

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15882876 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673194 15882876 Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią usytuowane na zamkniętym osiedlu Panoramika. Na powierzchnię 49,71 m2 składają się:• salon z dużym stołem jadalnianym i wypoczynkiem z funkcją spania,• sypialnia z dużą, wygodną szafą ...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

650 000 PLN (13 076 zł/m2)

2
1
49.71 m2
2021
15887814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27794973 15887814 Do sprzedaży bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Sarego zlokalizowane na parterze w 3 piętrowej kamienicy na Starym Mieście.Mieszkanie jest po generalnym remoncie kilka lat temu. Nowe okna, drzwi, podłoga, kuchnia, Łazienka. Indywi...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

729 120 PLN (24 304 zł/m2)

2
1
30 m2
1920
15891420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897101 15891420 Na sprzedaż mieszkanie 2pok rozkładowe z balkonem ( dwa oddzielne pokoje - oddzielna widna kuchnia ) przy ul. Kickiego - do niewielkiego remontuMieszkanie składa się- duży pok pow 19m2 z balkonem o pow 3,5m2- pokój pow13m2- kuchnia pow 9m2 - przedpo...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

710 000 PLN (14 460 zł/m2)

2
1
49.1 m2
1965
15734339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24820164 15734339 Na sprzedaż komfortowy, cichy i przestronny 3-pokojowy apartament o powierzchni 121,8 m²( z możliwością łatwego wydzielenia 4-go pokoju, plan deweloperski przewidywał 5 pokoi), znajdujące się w Warszawie, Mokotów, przy ulicy Woronicza. Cena tej wyjąt...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 679 600 PLN (22 145 zł/m2)

4
1
121 m2
2007
15645297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23196490 15645297 Wyjątkowe studio na sprzedaż – prestiżowa lokalizacja, historyczny klimat, nowoczesny komfort>Warszawa – Śródmieście, ul. Górnośląska (Powiśle)>Cena: 899 000 PLN>Studio 27 m2, w pełni wykończone i wyposażone w wysokim standardzie...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (33 296 zł/m2)

1
1
27 m2
1926
15823015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26641652 15823015 Polecam 4-pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w niskim 3 piętrowym bloku wybudowanym w 2019 roku. Świetna lokalizacja w Plewiskach przy ul. Jarzębinowej - na granicy z Poznaniem zapewnia doskonały dojazd do centrum Poznania autem lub ...

Komorniki (Wielkopolskie, gm. Kleszczewo)

760 000 PLN (10 704 zł/m2)

4
1
71 m2
2019
15897012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27992467 15897012 Mam przyjemność zaprezentować absolutnie wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju 187 metrowy, ekskluzywny dwupoziomowy apartament położony na ostatnim 9 piętrze nowoczesnego wieżowca w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy – Saskiej Kępie z ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 655 000 PLN (30 241 zł/m2)

5
-
187 m2
2007
15885504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27733466 15885504 Mam przyjemność zaprezentować Państwu 4 pokojowy Cichy, Rodzinny i Komfortowy Apartament o powierzchni 134 m2 z 2 balkonami w doskonałej lokalizacji na granicy Bielan i Żoliborza na ul.Kochanowskiego 8 b w Warszawie.To idealna propozycja dla Pary lub...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 215 000 PLN (23 993 zł/m2)

4
-
134 m2
2012
15884389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27700259 15884389 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy , słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym standardzie 2 pokojowy apartament o powierzchni 52 metrów z oddzielną kuchnią, położony na ul.Kieślowskiego na Wilanowie.To idealna propozycja dla S...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (23 077 zł/m2)

2
-
52 m2
2016
15883818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675996 15883818 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy, słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym możliwym standardzie 3 pokojowy Apartament o powierzchni 67.55 m2 z cudownym widokiem na Wisłę położony w inwestycji premium Bulwary Praskie.To idea...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 050 000 PLN (30 348 zł/m2)

3
-
67.55 m2
2025
15872688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27499632 15872688 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy i niepowtarzalny, mały a jakże piękny słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym możliwym standardzie 2 pokojowy Apartament o powierzchni 38.5 metrów z wygodną loggią położony w nowoczesnej to...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 410 000 PLN (36 623 zł/m2)

2
-
38.5 m2
2025
15872332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27490364 15872332 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy 2 pokojowy Apartament o powierzchni 48.5 m2 o wysokości 3 m co pozwala na poczucie zupełnie innej przestrzeni w najwyższym standardzie wykończenia położony w modernistycznej kamienicy z lat 50 z windą ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 120 000 PLN (23 093 zł/m2)

2
-
48.5 m2
1954