• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Silnowo Jeziorna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Silnowo i Jeziorna

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15890123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27871402 15890123 1-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. Tomcia PaluchaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33,51m2 składa się z:- przestronny przedpokój z dużą szafą wnękową, - łazienka przestronna ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

585 000 PLN (17 457 zł/m2)

1
1
33.51 m2
2002
15890122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27871401 15890122 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Konduktorskiej. BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48m2 składa się z:- 3 pokoi, - oddzielnej, widnej kuchni, - łazienki...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

705 000 PLN (14 688 zł/m2)

3
1
48 m2
1970
15889952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27864968 15889952 3-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Czesława Przybylskiego BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: ok. 1970Budynek został ocieplony, a klatka schodowa gruntownie wyremontowana. Części wspólne są regularn...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (16 379 zł/m2)

3
1
58 m2
1970
15889936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27864656 15889936 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Chodeckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 70-tych.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,5m2 składa się z:-Salon,-Sypialn...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

540 000 PLN (14 400 zł/m2)

2
1
37.5 m2
1970
15889931 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27864573 15889931 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. H. Ordonówny BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2006NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 55,4m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-d...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

840 000 PLN (15 162 zł/m2)

3
1
55.4 m2
2006
15889822 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27862180 15889822 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Potoki w unikalnej inwestycji Ogrody Potoki BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 2015NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 79,79 m2 składa się...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 899 900 PLN (23 811 zł/m2)

3
2
79.79 m2
2015
15889821 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27862179 15889821 3-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Przy LaskuBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 10 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56m2 składa się z:- 2 sypialni, - salonu, - kuchni,- łazienki z wanną,- oddzielnego WC.Mieszkanie ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

875 000 PLN (15 625 zł/m2)

3
1
56 m2
1979
15889440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27850153 15889440 2-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu przy ul. Anny GermanBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z 2025 rokuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49,98m2 składa się z:- 2 pokoi, - aneksu kuchennego, - łazienkiPowierzchnia doda...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 390 000 PLN (27 811 zł/m2)

2
1
49.98 m2
2025
15889437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27850150 15889437 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Wita Stwosza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2016NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypia...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

814 000 PLN (22 000 zł/m2)

2
1
37 m2
2016
15867081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27334999 15867081 Mieszkanie 2-pokojowe z ogrodem Stan deweloperski Gotowe mieszkaniaSzukasz mieszkania do własnej aranżacji? Dobrze trafiłeś!Współpracuję z wieloma sprawdzonymi deweloperami, dzięki czemu mam dostęp do szerokiej oferty mieszkań z rynku pierwotnego o...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

483 261 PLN (13 807 zł/m2)

2
1
35 m2
2026
15849169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26961361 15849169 Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3-pokojowego, dwupoziomowego z balkonem francuskim i dwoma łazienkami!Zapraszam na prezentację: Aleksandra Anyszko +48 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość znajduje się w bardzo do...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 900 PLN (13 634 zł/m2)

3
2
44 m2
2018
15886706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27765494 15886706 Na sprzedaż funkcjonalne, mieszkanie o powierzchni 50 m², położone na 1 piętrze osiedla Metro Art przy ul. Żupniczej 24 w Warszawie.To propozycja dla osób, które cenią miejski styl życia, wygodę i dobrą inwestycję kapitału.Lokal składa się z:- przes...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 099 000 PLN (21 980 zł/m2)

2
-
50 m2
2024