• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Skórzewo Szczera

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Szczera i Skórzewo

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15875664 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27526202 15875664 Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, 1-pokojowe mieszkanie z balkonem oraz piwnicą, położone na 1 piętrze 4-piętrowego bloku przy ul. Akacjowej w Tomaszowie. To i...

Tomaszowo (Lubuskie, gm. Żagań)

149 000 PLN (4 901 zł/m2)

1
1
30.4 m2
1980
15888359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27810234 15888359 Nowe WYKOŃCZONE POD KLUCZ 2-pokojowe mieszkanie w okolicy ul. Borowskiej GOTOWE DO ODBIORUNa sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,18 m z balkonem 5,62 m, położone w kameralnej inwestycji w spokojnej, zielonej częśc...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

645 711 PLN (16 143 zł/m2)

2
-
40 m2
2025
15878299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27592618 15878299 3-POKOJOWE MIESZKANIE, SZCZEPINBez prowizji i podatku PCCNa sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,34 m2 znajdujące się na 5 piętrze inwestycji deweloperskiej, zlokalizowanej przy ul. Gnieźnieńskiej (Stare Miasto, Szczepin).Mieszkanie gotowe...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

879 000 PLN (15 982 zł/m2)

3
-
55 m2
2023
15784712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25860381 15784712 Nowe 2-pokojowe mieszkanie w okolicy ul. Borowskiej GOTOWE DO ODBIORUNa sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34,71 m z balkonem 5,62 m, położone w kameralnej inwestycji w spokojnej, zielonej części Wrocławia w okolicy...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

562 302 PLN (16 538 zł/m2)

2
-
34 m2
2025
15656372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23411297 15656372 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM Bez prowizji i podatku PCCW ofercie różne powierzchnie mieszkańMiejsce postojowe i komórka lokatorska w cenie!Planowany termin odbioru: IV kwartał 2025 r.Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3 -pokojowe o powierzchni 6...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

635 067 PLN (10 584 zł/m2)

3
-
60 m2
2025
15338270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 16190567 15338270 Na sprzedaż energooszczędne mieszkanie z ogródkiemTermin oddania III kwartał 2025 r. Rynek pierwotny. Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC.Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania na sprzedaż, położonego na kameralnym osi...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 155 660 PLN (12 985 zł/m2)

5
2
89 m2
2025
15882894 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673247 15882894 W ofercie sprzedaży proponuję Państwu gotowe do wprowadzenia, gustownie urządzone i w pełni wyposażone mieszkanie położone w północnej części Szczecina przy ul. M. Reja. Najbliższa okolica to odrestaurowane kamienice z początku lat 30 tych ubiegłego ...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

571 000 PLN (10 866 zł/m2)

2
1
52.55 m2
1930
15849650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26977051 15849650 Prezentujemy do sprzedaży lokal mieszkalny- segment w zabudowie szeregowej na nowym osiedlu w miejscowości Bieniewice gmina Błonie powiat Warszawski Zachodni. Powierzchnia lokalu wynosi 77,92 m + poddasze do adaptacji. Budynek znajduje się na dzia...

Bieniewice (Mazowieckie, gm. Błonie)

619 000 PLN (8 039 zł/m2)

4
1
77 m2
2025
15897953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28013993 15897953 Oferuję do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48 m 2 położone na osiedlu Jaroty, ulica Mroza 27. Lokalizacja nieruchomości jest bardzo praktyczna i cieszy się sporym zainteresowaniem, między innymi dzięki bliskiej odległości od lini...

Olsztyn (Jaroty) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

419 000 PLN (8 729 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15891421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897102 15891421 Do sprzedaży mieszkanie 3 pok rozkładowe przy ulicy OlszewskiejMieszkanie składa się z- przedpokoju- oddzielnej widnej kuchni- łazienki- oddzielne Wc- pokój- duży pokój z przejściem do mniejszego ( przechodni ) z wyjściem na balkon- do mieszkania prz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

949 000 PLN (15 431 zł/m2)

2
1
61.5 m2
1964
15868840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27392333 15868840 Do sprzedaży 2 pok na 5 piętrze ( brak windy )- funkcjonalne mieszkanie w kamienicy z końca XIXw. zlokalizowanej w centrum Śródmiescia przy ul. Marszałkowskiej ( przy Pl. Konstytucji )Idealna lokalizacja w centrum miasta Mieszkanie o powierzchni 61 ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (19 672 zł/m2)

2
1
61 m2
1905
15853264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27044888 15853264 Przedstawiamy - przestronne i atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,7 m, do remontu. Usytuowane na 5 piętrze 11-piętrowego budynku z windą, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy przy ul. Mickiewicza 66 na Żoliborzu. W skład mieszk...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (15 957 zł/m2)

2
1
47 m2
1985