• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Sokołów Podlaski Siedlecka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Sokołów, Siedlecka i Podlaski

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15870775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27438979 15870775 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, przestronne mieszkanie z widokiem na Park Lotników. Rozkład mieszkania: położony jest na 4 piętrze w 4 piętrowym nowoczesnym budynku, z całodobową ochroną ...

Kraków (Czyżyny), Lema

1 790 000 PLN (22 658 zł/m2)

4
1
79 m2
2022
15893564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ciche, słoneczne z dużym balkonem, zielona okolica 27914278 15893564 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 40,8 m², położonego na 8. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą, zlokalizowanym na warszawskim Bródnie w dzielnicy Targówek. To propozycja dla osób poszukujących f...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

495 000 PLN (12 375 zł/m2)

2
1
40 m2
1975
15887643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27789738 15887643 Kraków - Os. Oświecenia Gotowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,26 m², położone na 3 piętrze cz...

Kraków (Mistrzejowice), os. Oświecenia

795 000 PLN (12 619 zł/m2)

3
1
63 m2
1989
15840629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26778901 15840629 Osiedle Albertyńskie. Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 45,29 m 2 z loggia. Rozkładowe, narożne, dwustronne mieszkanie na 6 piętrze w 10 piętrowym bloku z 1966 r. Mieszkanie do remontu. Składa się z 2 pokoi o pow.: 16,31 m 2 i 10,53 m 2 , osobne...

Kraków (Bieńczyce), os. Albertyńskie

570 000 PLN (12 667 zł/m2)

2
1
45 m2
1966
15834726 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26707729 15834726 Kraków, Stare Miasto al. 29 Listopada 39 Oferujemy do sprzedaży 3- pokojowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 zlokalizowane w nowoczesnym apartamentowcu przy Al. 29 listopada. Nieruchomość położona jest w bliskiej odległośc...

Kraków (Stare Miasto), al. 29 Listopada

900 000 PLN (17 308 zł/m2)

3
1
52 m2
2018
15893547 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z dużym balkonem od zachodu (winda) 27914105 15893547 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z windą w pobliżu Wróbla Staw do zamieszkania dla rodziny lub pod wynajem.ATUTY- praktyczny układ...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

930 000 PLN (14 762 zł/m2)

3
1
63 m2
2016
15878257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje | bezczynszowe | ogródek 79 m² | garaż 27591445 15878257 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. Morawska 4Metraż: 67,9 m²Piętro: 22Liczba pokoi: 4Rok budowy: 2017Stan prawny: odrębna własnośćCena: 999 000 zł (do rozsądnej negocjacji)Dodatkowo płatne: 69 000 zł (garaż, ogródek oraz pomieszczeni...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (14 910 zł/m2)

4
1
67 m2
2017
15877189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
50 m² | 3 balkony | Obok metra 27562567 15877189 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Ursynów, ul. Meander 22Metraż: 49,80 m²Piętro: 312Rok budowy: 2003Stan prawny: pełna własność z KWCena: 939 000 złMiejsce postojowe: 50 000 złKomórka lokatorska: 20 000 złPowierzchnia komórki lokatorskiej: 3,8...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (18 347 zł/m2)

2
1
49 m2
2003
15861652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27209039 15861652 Mieszkanie jednopokojowe położone na drugim piętrze w niskim budynku w cichej części Rakowa przy ul. Łukasińskiego. Duży pokój z balkonem i wnęką idealną do zabudowy . Duża kuchnia bez zabudowy. Łazienka razem z WC. Mieszkanie wolne od zaraz. Czy...

Częstochowa (Raków) (Śląskie, gm. Częstochowa)

165 000 PLN (4 714 zł/m2)

1
-
35 m2
-
15860807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
0% prowizji | Mieszkanie jak dom | garaż x 2 27184512 15860807 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. JeziorowaRodzaj zabudowy: kameralne budynki wielorodzinne (mieszkania z ogródkami i balkonami)Metraż: 70,32 m² lub 80,53 m²Układ: 3 lub 4 pokojePowierzchnia dodatkowa: balkony powyżej 10 m² oraz pry...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

746 236 PLN (10 661 zł/m2)

3
1
70 m2
2027
15860806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
0% prowizji | Mieszkanie jak dom | garaż x 2 27184511 15860806 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Wawer, ul. JeziorowaRodzaj zabudowy: kameralne budynki wielorodzinne (mieszkania z ogródkami i balkonami)Metraż:  70,32 m² lub 80,53 m²Układ: 3 lub 4 pokojePowierzchnia dodatkowa: balkony powyżej 10 m² oraz pr...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 482 PLN (9 881 zł/m2)

3
1
80 m2
2027
15893555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27913885 15893555 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Ostrobramskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 16 piętrze w 18 piętrowym budynkuRok budowy: 2005NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 60,3 m2 składa się z:-Przestronny salon z ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (17 413 zł/m2)

2
1
60.3 m2
2005