• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Sopot

Znalezionych ofert: 104

15813037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wysokie skosy - dodatkowe 20m2 po podłodze 26553779 15813037 Klimatyczne mieszkanie przy Monte Cassino - serce Dolnego SopotuNa sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni użytkowej 40 m² (dodatkowe 20m² dają skosy oraz antresola, łącznie około 60m² powierzchni mieszkalnej), położone w jednej z na...

Sopot (Pomorskie, gm. Sopot)

998 000 PLN (24 950 zł/m2)

2
1
40 m2
1930
15871737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje AQUARIUS Invest Komfort z halą i komórką 27474905 15871737 *** TYLKO U NAS !!! ***MIESZKANIE: Na sprzedaż jasne, dwustronne, rozkładowe, ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 45,63 m2, położone w Sopocie Górnym, na osiedlu Aquarius cenionego dewelopera Invest Komfort.W skład mieszkania wchod...

Sopot (Górny) (Pomorskie, gm. Sopot)

1 389 000 PLN (30 867 zł/m2)

2
1
45 m2
2014
15896210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27973073 15896210 Apartament klasy premium dla osób, które nie uznają kompromisów.Są adresy, które definiują styl życia.I są nieruchomości, których nie kupuje się wyłącznie dla metrażu czy lokalizacji — lecz dla emocji, atmosfery i poczucia wyjątkowości, jakie oferują...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

3 300 000 PLN (30 000 zł/m2)

4
2
110 m2
1999
15625174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22714084 15625174 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PŁACI WYŁĄCZNIE WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w Sopocie – 2 apartamenty gotowe pod wynajem, 600 m od plaży!Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 74 m², położone na parterze w n...

Sopot (Centrum) (Pomorskie, gm. Sopot)

1 928 000 PLN (26 054 zł/m2)

3
2
74 m2
2013
12387909 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 724950 12387909 Wyjątkowy Apartament na sprzedaż w górnym Sopocie!Możliwość zamiany na mieszkanie w dobrej lokalizacji Torunia ok 70m2 z dopłatą.Przepiękne stylowe mieszkanie, położone na pierwszym piętrze, w trzyrodzinnej kamienicy, z pięknym widokiem na zieleń i l...

Sopot (Górny) (Pomorskie, gm. Sopot)

3 950 000 PLN (19 082 zł/m2)

5
2
207 m2
1905
15719583 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24573121 15719583 Sopot Kamienny Potok 2 pokoje 51,06 m² + bonusowa przestrzeń po remoncie blisko SKM i lasuWEJŚCIE DO BUDYNKU PRZYSTOSOWANE DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCHNa sprzedaż oferujemy wyjątkowe, przestronne mieszkanie po remoncie, położone na parterze czterop...

Sopot (Kamienny potok) (Pomorskie, gm. Sopot)

740 000 PLN (14 510 zł/m2)

2
1
51 m2
1966
15664414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23551852 15664414 Luksusowy Apartament na Sprzedaż – Willa MariaZ przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży wyjątkowego apartamentu o powierzchni 131,4 m², położonego w prestiżowej inwestycji „Willa Maria” w Sopocie, przy ul. Haffnera. Jest to doskonała propozycja d...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

5 950 000 PLN (45 420 zł/m2)

3
1
131 m2
2008
15264666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 14185985 15264666 Sopot Dolny – Kamienica z historią, 300 m od plażyNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,31 m², położone na pierwszym piętrze kameralnej, dwupiętrowej kamienicy z początku XX wieku, zlokalizowanej przy ul. 3 Maja w Sopocie Dolnym. Budynek usytuowany...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

990 000 PLN (15 968 zł/m2)

3
1
62 m2
1900
15885300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27722390 15885300 Sopot Parkur 2 pokoje balkon hala garażowaNa sprzedaż jasny, dwustronny apartament o powierzchni 56,60 m², położony na II piętrze kameralnego budynku z windą na cenionym osiedlu Sopocki Parkur przy ul. Władysława Łokietka w Sopocie.Mieszkanie skła...

Sopot (Wyścigi) (Pomorskie, gm. Sopot)

1 500 000 PLN (26 786 zł/m2)

2
1
56 m2
2007
15404041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17778280 15404041 STYLOWE MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ W CENTRUM SOPOTUPiękne stylowe mieszkanie, położone w zabytkowej kamienicy w bardzo atrakcyjnym miejscu Sopotu przy ulicy Sikorskiego.Mieszkanie o powierzchni 101,30 m2, położone na pierwszym piętrze, składające się z t...

Sopot (Górny) (Pomorskie, gm. Sopot)

1 980 000 PLN (19 604 zł/m2)

3
1
101 m2
1915
15840111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26766633 15840111 Na sprzedaż – 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na morze Sopot 8 piętro po remoncieNa sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Sopocie, położone w wieżowcu na 8 piętrze, z którego rozciąga się piękny widok na morz...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

1 299 900 PLN (21 310 zł/m2)

3
1
61 m2
1970
15839100 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26738585 15839100 OKAZJA !!! Atrakcyjna lokalizacja pasa nadmorskiego Sopotu i okazyjna cena !!Osiedle Marii Ludwiki to elegancki zespół apartamentowców z 2003 roku ,zamknięty , z zielonym dziedzińcem, z całodobową ochroną , w doskonałej lokalizacji Dolnego Sopotu - ...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

1 200 000 PLN (21 818 zł/m2)

2
1
55 m2
2003