• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin Żelechowa

Znalezionych ofert: 20

15883032 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673294 15883032 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ !!!Polecam jasne mieszkanie w dobrej dzielnicy Szczecina -Żelechowa. Powierzchnia 39 mkw w skład którego wchodzą 2 pokoje , z większego wyjście na balkon, kuchnia połączona z łazienką, gdzie mamy okno do łazienki wejście przez k...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

288 000 PLN (7 385 zł/m2)

2
-
39 m2
1950
15882768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673323 15882768 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Na sprzedaż mieszkanie o pow. użytkowej 59,17 m2 (całk. około 77 m2), dobrze doświetlone o funkcjonalnym układzie. Dzięki skosom wnętrze ma niepowtarzalny charakter, a liczne okna (7 – w tym 4 od strony poł...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

449 000 PLN (7 588 zł/m2)

3
1
59.17 m2
1994
15883585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27675276 15883585 Oferta sprzedaży jest czteropokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji .Pełna infrastruktura w zasięgu ręki .Niedaleko Staw Brodowski ,Fabryka wody .Nieruchomość w stanie deweloperskim .Wykończ według swojego projektu.Na całkowitą powierzchnię wcho...

Szczecin (Żelechowa), Maksymiliana Golisza

706 968 PLN (10 800 zł/m2)

4
1
65.46 m2
2024
15729405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24761577 15729405 Uwaga: możliwość zamiany na mieszkanie dwupokojoweLokalizacja: Szczecin Żelechowa, ul. Róży Polnej – spokojna, kameralna uliczka, sprzyjająca relaksowi i komfortowemu życiu. Charakterystyka nieruchomości: Piętro domu ze wspólnym wejściem. Powi...

Szczecin (Żelechowa), Róży Polnej

700 000 PLN (9 102 zł/m2)

3
1
76.91 m2
1930
15883086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673668 15883086 Oferujemy na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 53,6 m², zlokalizowane w nowoczesnym kompleksie mieszkalnym w dzielnicy Żelechowa w Szczecinie. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym z którego jest także wyjście d...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

724 000 PLN (13 507 zł/m2)

3
1
53.6 m2
2024
15814506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27671076 15814506 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 82 m², położone na 4. piętrze w zadbanym budynku, w otoczeniu zieleni. Lokal składa się z 5 ustawnych, niezależnych pokoi, co zapewnia komfort zarówno rodzinie, jak i osobom poszukując...

Szczecin (Żelechowa), Kormoranów

760 000 PLN (9 178 zł/m2)

5
1
82.81 m2
1984
15763291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25420841 15763291 Polecamy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 4 piętrze kamienicy w dzielnicy Żelechowa na ul. RobotniczejMieszkanie o powierzchni 49,49 m2 składa się z:- 2 pokoi (w tym sypialnia z garderobą)- kuchni w formie aneksu- przedpokoju,- łaz...

Szczecin (Żelechowa), Robotnicza

459 000 PLN (9 275 zł/m2)

2
1
49.49 m2
1950
15756268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25247649 15756268 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Przedmiotem sprzedaży jest rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem położone na parterze wysokiego bloku. Po uzyskaniu zgody oraz niezbędnej dokumentacji, istnieje możliwość wykonania tylnego wejś...

Szczecin (Żelechowa), Ks. bpa Władysława Bandurskiego

539 000 PLN (8 229 zł/m2)

3
1
65.5 m2
1980