• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin Gumieńce

Znalezionych ofert: 53

15883449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675173 15883449 Na sprzedaż bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie z balkonem ,o pow.46,28m2.Mieszkanie znajduje się na zadbanym osiedlu w dzielnicy Gumieńce,na drugim piętrze ,w czteropiętrowym budynku z windą, z 2014 r.Czynsz na poziomie 270zł dodatkowo opłata za CO ...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

555 000 PLN (11 992 zł/m2)

2
1
46.28 m2
2014
15721198 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24598421 15721198 Oferuję do sprzedaży zadbane mieszkanie o powierzchni 48,19 m², zlokalizowane w prestiżowej części Szczecina, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Budynek z 1998 roku, wykonany z cegły, znajduje się na ogrodzonym terenie, co zapewnia poczucie...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

509 000 PLN (10 562 zł/m2)

2
1
48.19 m2
1998
15733901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24810388 15733901 Oferuję do sprzedaży zadbane mieszkanie o powierzchni 48,19 m², zlokalizowane w prestiżowej części Szczecina, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Budynek z 1998 roku, wykonany z cegły, znajduje się na ogrodzonym terenie, co zapewnia poczucie...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

509 000 PLN (10 562 zł/m2)

2
1
48.19 m2
1998
15719474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24567905 15719474 Aktualizacja ceny!!!Na sprzedaż gotowe do wydania, jasne i słoneczne 3. pokojowe mieszkanie w standardzie do remontu, usytuowane na 10. piętrze wysokiego budynku mieszkalnego z 1987 roku. Nieruchomość świetnie zlokalizowana, na terenie spokojnego osi...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

565 000 PLN (8 240 zł/m2)

3
1
68.57 m2
1987
15883074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673644 15883074 Na sprzedaż spółdzielczo - własnościowe (możliwość nabycia lokalu przez cudzoziemców),2. pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 7. piętrze wysokiego bloku, zlokalizowane przy Rondzie Uniwersyteckim. Mieszkanie świetnie usytuowane, na terenie spokojne...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

395 000 PLN (10 357 zł/m2)

2
1
38.14 m2
1986
15705837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24287835 15705837 Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 95 m² (powierzchnia użytkowa: dół – 61 m², góra 34m2), położone na 3. piętrze kameralnego, niskiego bloku. To idealna propozycja dla rodzin szukających przestrzeni, funkcjonalnego układ...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

815 000 PLN (8 561 zł/m2)

4
2
95.2 m2
2005
15893438 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27911246 15893438 Opis:Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w zabudowie szeregowej w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Szczecina — Gumieńce. Nieruchomość z 2020 roku, wykończona według projektu architekta wnętrz, gotowa do zamieszkania bez żadnych nakładów finanso...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 150 000 PLN (14 742 zł/m2)

4
-
78.01 m2
2020
15883230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673707 15883230 Na sprzedaż przestronne, komfortowe mieszkanie na prestiżowym, zamkniętym, oraz monitorowanym osiedlu na Gumieńcach.W cenie zabudowa kuchni, wraz ze sprzętem AGD ( piekarnik, zmywarka, płyta grzewcza, okap, lodówa z zamrażalnikiem ). Istnieje możliwo...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

639 000 PLN (12 529 zł/m2)

2
1
51 m2
2013
15883458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27675195 15883458 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone przy zbiegu ulic Źródlanej i Ku słońcu. Dwupoziomowe mieszkanie powstało z połączenia dwóch mieszkań o powierzchni 92,32 i 71,62 metrów. Na pierwszym poziomie przestronny przedpokój, salon z aneksem kuchennym...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 467 000 PLN (9 000 zł/m2)

6
-
163 m2
1938
15369737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 16995335 15369737 Gumieńce os. Nowa Cukrowa świetne umeblowane i wyposażone 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem do wydania od zaraz.Duży pokój z aneksem kuchennym ok 28m2, sypialnia ok 10m2. Łazienka razem z WC ok 5m2W pokojach na podłodze panele, okna pcv z roletami ze...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

639 000 PLN (13 067 zł/m2)

2
1
48.9 m2
2018
15882993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673175 15882993 Na sprzedaż wyjątkowy apartament (penthous) 65 m² z tarasem 40 m² – Osiedle Harmonia w Szczecinie Gumieńce Nieruchomość wyróżnia się dużym, około 40-metrowym tarasem z pieknym widokiem, który stanowi niezwykłą przestrzeń do wypoczynku, spotka...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

879 000 PLN (13 523 zł/m2)

3
1
65 m2
2021
15885271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27721746 15885271 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na spokojnym i zielonym osiedlu Reda, Gumieńce w Szczecinie.Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze wysokiego bloku z windą.Nieruchomość idealna dla osób ceniących dostęp do skle...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

419 000 PLN (8 556 zł/m2)

2
1
48.97 m2
1980