• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin Jana Pawła Ii Papieża

Znalezionych ofert: 5

15883701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675420 15883701 2-pokojowe mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji poddasza - w samym sercu miasta.Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze 4-piętrowej, zabytkowej kamienicy. Na wyciągnięcie ręki cała niezbędna infrastruktura, restauracje, sklepy, szkoły i komunikacja ...

Szczecin (Centrum), al. Papieża Jana Pawła II

435 600 PLN (12 000 zł/m2)

2
1
36.3 m2
1870
15123812 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 10383465 15123812 Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w samym centrum Szczecina blisko CH Kaskada przy al. Jana Pawła II.Adaptacja poddasza:- pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym 25,16 m2,- sypialnia 11,54 m2,- łazienka 6,42 m2,- korytarz 3,67 m2. Powierzchnia...

Szczecin (Centrum), al. Papieża Jana Pawła II

499 000 PLN (10 063 zł/m2)

2
1
49.59 m2
1920
15574574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21629145 15574574 Na sprzedaż mieszkanie o całkowitej powierzchni 77,53 m2. Na metraż nieruchomości składają się:-Korytarz (duże zabudowane szafy)-Łazienka (wanna, umywalka, pralka)-Toaleta (umywalka, WC)-Przestrzeń przeznaczona na małe biuro-Salon-Kuchnia (wyposażona...

Szczecin (Śródmieście), al. Papieża Jana Pawła II

569 000 PLN (7 339 zł/m2)

3
1
77.53 m2
1930
15883095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673686 15883095 2-pokojowe mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji poddasza - w samym sercu miasta.Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze 4-piętrowej, zabytkowej kamienicy. Na wyciągnięcie ręki cała niezbędna infrastruktura, restauracje, sklepy, szkoły i komunikacja ...

Szczecin (Centrum), al. Papieża Jana Pawła II

475 200 PLN (12 000 zł/m2)

2
1
39.6 m2
1870
15778072 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25740385 15778072 Przestronne mieszkanie w klimatycznej odrestaurowanej kamienicy – 114 m². Dodatkowym atutem jest możliwość podziału na 2 mieszkania! Idealna inwestycja!Oferta dostępna tylko w naszym biurze!Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 114 m², położ...

Szczecin (Śródmieście), al. Papieża Jana Pawła II

790 000 PLN (6 983 zł/m2)

4
1
113.14 m2
1920