• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin Mazurska

Znalezionych ofert: 3

15883669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675390 15883669 W samym centrum Szczecina, przy ul. Mazurskiej, w klimatycznej, przedwojennej kamienicy z charakterystycznej czerwonej cegły, znajduje się mieszkanie o powierzchni 62,3 m2, które łączy w sobie przestrzeń, funkcjonalny układ i ogromny potencjał aranża...

Szczecin (Śródmieście), Mazurska

465 000 PLN (7 464 zł/m2)

2
1
62.3 m2
1905
15882810 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673408 15882810 Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie po remoncieZapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego i nowoczesnego mieszkania o powierzchni 70 m², położonego na pierwszym piętrze kamienicy w Szczecinie. Lokal został wykończony w wysokim standardzie, z d...

Szczecin (Centrum), Mazurska

699 000 PLN (9 986 zł/m2)

3
1
70 m2
1930
15882601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27671249 15882601 Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość, która stanowi idealną synergię wielkomiejskiego prestiżu oraz kameralnego spokoju. To mieszkanie to propozycja dla najbardziej wymagających klientów, poszukujących wnętrz o ponadsta...

Szczecin (Śródmieście), Mazurska

650 000 PLN (9 474 zł/m2)

3
1
68.61 m2
1930