• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin Pocztowa

Znalezionych ofert: 2

15883466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675284 15883466 Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu unikatowy apartament, który jest definicją miejskiego szyku i ponadczasowej elegancji. Położona na czwartym piętrze starannie odrestaurowanej kamienicy, ta nieruchomość łączy w sobie historyczny anturaż z ...

Szczecin (Śródmieście), Pocztowa

560 000 PLN (7 532 zł/m2)

3
1
74.35 m2
1930
15882766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673318 15882766 Oferta w samym centrum Szczecina na biuro lub mieszkanie.Cena: 499 000 PLN (7258,18 PLNm²)Powierzchnia: 68,75 m²Liczba pokoi: 2 duże, ustawne pokojePiętro: 1 z 3Lokalizacja: Róg Pocztowej z 5 lipca, Szczecin, CentrumO mieszkaniu:Nieruchomość charakte...

Szczecin (Centrum), Pocztowa

499 000 PLN (7 258 zł/m2)

2
1
68.75 m2
1930