• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin Pogodno

Znalezionych ofert: 47

15469780 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19269086 15469780 Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pogodnie przy ul. Mickiewicza na pierwszym piętrze. Na 76.46m składają się: przedpokój dwie sypialnie, salon, łazienka z WC i oddzielna kuchnia, piwnica. Mieszkanie w całości wyczyszczone przygot...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

595 000 PLN (8 750 zł/m2)

3
-
68 m2
1939
15883682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675402 15883682 Oferuję na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55,34 m2 w bardzo zadbanej i odświeżonej kamienicy przy ulicy Mickiewicza. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze -poddaszu. Składa się z przedpokoju, 3 osobnych pokoi, widnej kuchni i łazien...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

550 000 PLN (9 939 zł/m2)

3
1
55.34 m2
1930
15883355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27674905 15883355 Kameralne osiedle na Pogodnie, przemyślane w każdym szczególe, przyjazne i nowoczesne. Zlokalizowane w jednej z najpiękniejszych dzielnic Szczecina w sąsiedztwie korpusu NATO.Zostały ostatnie mieszkania.W standardzie zapewniamy najnowocześniejsze roz...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

578 000 PLN (10 000 zł/m2)

2
1
57.8 m2
2025
15612626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22452102 15612626 Kameralne osiedle na Pogodnie, przemyślane w każdym szczególe, przyjazne i nowoczesne. Zlokalizowane w jednej z najpiękniejszych dzielnic Szczecina w sąsiedztwie korpusu NATO.Ostatnie mieszkania do sprzedaży.W standardzie zapewniamy najnowocześniejsz...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

551 880 PLN (10 800 zł/m2)

2
1
51.1 m2
2025
15741935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24982337 15741935 Apartament 2-poziomowy przy parku Kasprowicza Opis Na sprzedaż apartament dwupoziomowy 92 m² – prestiżowa lokalizacja przy Parku Kasprowicza Apartament położony jest na 2. piętrze nowoczesnego budynku z zadbanym patio i wysokim standardem części wspó...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

950 000 PLN (10 334 zł/m2)

5
1
91.93 m2
2002
15450050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18829567 15450050 3 POKOJE 90m2POGODNOZapraszamy do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania w bliskiej odległości Uniwersytetu Szczecińskiego i ryneczku Pogodno.Lokal znajduje się na 3 piętrze trzypiętrowego budynku z lat 50-tych. Powierzchnia mieszkani...

Szczecin (Pogodno), pl. Adama Mickiewicza

799 000 PLN (8 865 zł/m2)

3
1
90.13 m2
1953
15882812 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673412 15882812 Proponujemy Państwu do zakupu mieszkanie 3-pokojowe, w atrakcyjnej dzielnicy Szczecina, tj na Pogodnie. Mieszkanie ma powierzchnię 45,24 m² i położone jest na 3 -cim piętrze ,w niskim bloku.Mieszkanie zostało wyremontowane w wysokim standardzi...

Szczecin (Pogodno), Karola Huberta Rostworowskiego

459 000 PLN (10 148 zł/m2)

3
1
45.23 m2
1930
15184862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 11968282 15184862 Do sprzedaży oferujemy apartament w willi zlokalizowane w starej części Pogodna.Przedstawiany apartament jest o powierzchni 67,87 m2 z tarasem o pow. 33,07 m2, znajduje się w przyziemiu i posiada przynależny ogródek o pow. 87,70 m2.Jest to idealny...

Szczecin (Pogodno), ks. Bolesława Domańskiego

1 108 800 PLN (16 337 zł/m2)

2
1
67.87 m2
1928
15331790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 16025846 15331790 Na sprzedaż duży lokal niemieszkalny z ogródkiem na Pogodnie w świetnej lokalizacji blisko parku.Projekt lokalu zakłada wykonanie w nim 4 pokoi, łazienki i kuchni. Obecnie wszystkie pomieszczenia są w standardzie do kapitalnego remontu. Nieruchomość...

Szczecin (Pogodno), al. Wojska Polskiego

289 000 PLN (3 322 zł/m2)

4
1
87 m2
1920
15184874 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 11968281 15184874 Wyjątkowe apartamenty w odrestaurowanej willi – Stare Pogodno Do sprzedaży oferujemy dwa wyjątkowe apartamenty położone w zabytkowej willi w starej, najbardziej cenionej części Pogodna.To oferta dla osób, które szukają połączenia komfortu życia w mie...

Szczecin (Pogodno), ks. Bolesława Domańskiego

2 389 000 PLN (17 592 zł/m2)

3
1
135.8 m2
1928
15832850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27661719 15832850 Na sprzedaż mieszkanie spółdzielczo-własnościowe o powierzchni 54 m², położone na 1. piętrze niskiego bloku przy ul. Jana Styki w dzielnicy Pogodno – jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w Szczecinie. Opis nieruchomości:Powierzchnia: 54 m²Piętr...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

498 000 PLN (9 222 zł/m2)

3
1
54 m2
1960
15832108 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26761129 15832108 Proponujemy Państwu do zakupu mieszkanie 3-pokojowe, w atrakcyjnej dzielnicy Szczecina, tj na Pogodnie. Mieszkanie ma powierzchnię 45,24 m² i położone jest na 3 -cim piętrze ,w niskim bloku.Mieszkanie zostało wyremontowane w wysokim standardzi...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

459 000 PLN (10 148 zł/m2)

3
1
45.23 m2
1930