• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Szczecin Pomorzany

Znalezionych ofert: 42

15839211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26747655 15839211 Na sprzedaż spółdzielczo-własnościowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 47,88 m², położone na pierwszym piętrze w 5-piętrowym bloku na Pomorzanach.Nieruchomość znajduje się w cichej, spokojnej okolicy z dużą ilością zieleni i przestrzeni pomiędzy ...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

505 000 PLN (10 547 zł/m2)

2
1
47.88 m2
1980
15894763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948615 15894763 Komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie na Pomorzanach w Szczecinie. Lokal znajduje się w kameralnym, 4-piętrowym budynku z lat 70-tych.STAN MIESZKANIA – PACHNĄCE NOWOŚCIĄ: Mieszkanie przeszło gruntowny remont obejmujący wymianę wszystkich instala...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

599 000 PLN (9 852 zł/m2)

3
1
60.8 m2
1970
15888369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27810886 15888369 Planujesz skredytować tę nieruchomość – zadzwoń.Polecam na sprzedaż mieszkanie, w pełni rozkładowe z dużym balkonem, zlokalizowane na szczecińskich Pomorzanach. Świetna lokalizacja, blisko komunikacji, szkoły, sklepów. Mieszkanie o powierzchni użytko...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

399 000 PLN (9 448 zł/m2)

2
1
42.23 m2
1985
15793587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26042563 15793587 Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie z garażem na Pomorzanach – świetna lokalizacja! Oferuję przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone w jednej z najbardziej cenionych części Pomorzan. Mieszkanie czyste ,zadbane wymaga jednak o...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

455 000 PLN (9 783 zł/m2)

2
1
46.51 m2
1985
15793589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26042567 15793589 Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie z garażem na Pomorzanach – świetna lokalizacja! Oferuję przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone w jednej z najbardziej cenionych części Pomorzan. Mieszkanie czyste ,zadbane wymaga jednak o...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

455 000 PLN (9 783 zł/m2)

2
1
46.51 m2
1985
15829071 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26597659 15829071 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 46,9 m², usytuowane na czwartym piętrze niskiego budynku z lat 70., w cichej i spokojnej części Pomorzan. SKŁAD NIERUCHOMOŚCI:Salon z wyjściem na balkon francuski,Pokój (w kwadracie),Oddzielna kuchnia wyposaż...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

375 000 PLN (7 996 zł/m2)

2
1
46.9 m2
1974
15719286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24564606 15719286 Na sprzedaż: komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na Pomorzanach, ul. 9 Maja – 479.000 złZ przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48 m², położonego na 3 piętrze w spokojnej i zielonej części Pomor...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

479 000 PLN (9 979 zł/m2)

2
1
48 m2
1980
15719331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24564626 15719331 Na sprzedaż: komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na Pomorzanach, ul. 9 Maja – 479.000 złZ przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48 m², położonego na 3 piętrze w spokojnej i zielonej części Pomor...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

479 000 PLN (9 979 zł/m2)

2
1
48 m2
1980
15888592 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27817560 15888592 Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania trzy pokojowego, zlokalizowanego w dzielnicy Pomorzany.Mieszkanie położone jest na 6 piętrze ocieplonego wieżowca z 1980 roku. Na powierzchnię około 47 m2 składają się:- salon o pow. około 15 m2- sypi...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

475 000 PLN (10 106 zł/m2)

3
1
47 m2
1980
15883025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673270 15883025 Oferta na wyłączność, tylko u nas.Doskonałe mieszkanie w świetnej lokalizacji w samym sercu Pomorzan z miejscem postojowym w garażowisku podziemnym za dodatkowe 65.000zł.W skład mieszkania wchodzi: duży pokój z wyjściem na balkon, otwarta kuchnia, ...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

550 000 PLN (9 565 zł/m2)

2
-
57.5 m2
2006
15581235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21795296 15581235 TYLKO U NAS - OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆOferujemy nowoczesne mieszkanie o powierzchni 49,8 m², zlokalizowane na 6. piętrze w nowym bloku z 2023 roku na Pomorzanach w Szczecinie. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i gotowe do wprowadzenia od zaraz, co czyni...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

795 000 PLN (16 291 zł/m2)

2
-
48.8 m2
2023
15882599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27671248 15882599 Na sprzedaż – 2-pokojowe mieszkanie, 48 m² – Szczecin, ul. 9 Maja Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 48 m², położone w Szczecin przy ul. 9 Maja. Lokal znajduje się na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku. Układ pomieszczeń: 2 ustawne pok...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

420 000 PLN (8 750 zł/m2)

2
1
48 m2
1980