• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Szklarska Poręba

Znalezionych ofert: 63

15772132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25602174 15772132 Burmistrz Szklarskiej Poręby ogłasza następujący przetarg ustny nieograniczony czwarty przetarg na sprzedaż nieruchomości lokalowej nr 2 (lokal mieszkalny) o powierzchni użytkowej 27,10 m2 (powierzchnia lokalu 25,80 m2 i ...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

110 000 PLN (4 074 zł/m2)

1
-
27 m2
-
15411594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17940239 15411594 Mamy przyjemność przedstawić Państwu dwupoziomowy, przestronny apartament o powierzchni 72 mkw w zadbanym budynku z 2012 roku.W skład osiedla wchodzą trzy budynki z windami, zaprojektowane w stylu alpejskim oraz przygotowane pod najem krótkoterminowy...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

749 999 PLN (10 417 zł/m2)

3
1
72 m2
2012
15846173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26877511 15846173 Szklarska Poręba 2 pokoje 40 m² ogródek parkingNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o pow. 40 m² położone na parterze w spokojnej części miasta Szklarska Poręba.Układ: salon z aneksem kuchennym i wyjściem na taras sypialnia łazienka przedpokójDoda...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

620 000 PLN (15 500 zł/m2)

2
1
40 m2
2019
15841966 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26803018 15841966 Nie przegap okazji, aby stać się właścicielem tego niezwykłego apartamentu w górach. Skontaktuj się z nami jeszcze dziś, aby umówić się na oglądanie i poczuć magię tego miejsca na własnej skórze.Ten apartament to nie tylko wygodne miejsce do zamieszk...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

680 000 PLN (24 286 zł/m2)

2
1
28 m2
2024
15868958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27395500 15868958 Na sprzedaż nowoczesny apartament inwestycyjny o powierzchni 28,14 mkw., położony w prestiżowym kompleksie Happy Valley Resort w Szklarskiej Porębie.Lokal wykończony w wysokim standardzie hotelowym (4*), w pełni umeblowany i gotowy do generowania doc...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

528 900 PLN (18 889 zł/m2)

1
1
28 m2
2023
15719747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24580147 15719747 Klimatyczne mieszkanie z ogrodem i widokiem na góry Szklarska Poręba Dolna NOWA CENA: 319 000 zł Są miejsca, do których chce się wracać. To mieszkanie właśnie takie jest. Położone w spokojnej części Szklarskiej Poręby Dolnej...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

319 000 PLN (5 596 zł/m2)

2
-
57 m2
1930
15813125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26557615 15813125 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz inwestycję.Nowa inwestycja w jednej z najbardziej malowniczych...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

561 152 PLN (13 050 zł/m2)

2
1
43 m2
2025
15508308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament wykończony pod klucz ! Zakochaj się 20114700 15508308 Zapraszam do kontaktu!!!Roma Deka .Specjalista ds. sprzedaży.tel. 508-332-248APARTAMENT WYKOŃCZONY POD KLUCZ! DLA OSÓB ZAI NTERESOWANYCH PRZESYŁAMY FILMY Z APARTAMENTU PO WYKOŃCZENIU. Przedstawiam państwu ofertę sprzedaży apartamentu znajdującego się...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

799 500 PLN (20 500 zł/m2)

2
1
39 m2
2021
15807020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26359711 15807020 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz inwestycję.Nowa inwestycja w jednej z najbardziej malowniczych...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

460 320 PLN (10 705 zł/m2)

2
1
43 m2
2025
15813126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26557616 15813126 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz inwestycję.Nowa inwestycja w jednej z najbardziej malowniczych...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

460 320 PLN (10 705 zł/m2)

2
1
43 m2
2025
15812661 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26543514 15812661 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz inwestycję.Nowa inwestycja w jednej z najbardziej malowniczych...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

417 335 PLN (9 705 zł/m2)

2
1
43 m2
2025
15813117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26557611 15813117 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz inwestycję.Nowa inwestycja w jednej z najbardziej malowniczych...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

442 382 PLN (11 956 zł/m2)

2
1
37 m2
2025