• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Tarnowiec Nadbrzeżna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Tarnowiec i Nadbrzeżna

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15897612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedaż Ursynów 4 pokoje idealne dla rodziny 28007663 15897612 Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego 4 pokojowego mieszkania o pow. 73,7 m2 na Ursynowie Imielinie przy ul. Marii Grzegorzewskiej kilka minut spacerem do metra.Usytuowane na II piętrze w kameralnym IV piętrowym budynku położonym wśród...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 068 000 PLN (14 491 zł/m2)

4
1
73.7 m2
1980
15897424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28002474 15897424 MIESZKANIE 3-POKOJOWE Z OGRODEM, PIETRZYKOWICE, 5 KM OD GRANIC WROCŁAWIARYNEK PIERWOTNYBEZ PODATKU PCC i BEZ PROWIZJI, BEZCZYSZOWEPrzedmiotem sprzedaży jest świeżo wykończone mieszkanie wysokim standardzie, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,40 m...

Pietrzykowice (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

950 000 PLN (13 768 zł/m2)

3
-
69 m2
2025
15897423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28002473 15897423 NOWE WYKOŃCZONE MIESZKANIE 3-POKOJOWE Z OGRODEM, PIETRZYKOWICE, 5 KM OD GRANIC WROCŁAWIARYNEK PIERWOTNYBEZ PODATKU PCC i BEZ PROWIZJI, BEZCZYSZOWEPrzedmiotem sprzedaży jest świeżo wykończone mieszkanie wysokim standardzie, 3-pokojowe mieszkanie o pow...

Pietrzykowice (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

1 100 000 PLN (11 000 zł/m2)

3
-
100 m2
2025
15891145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedaż 59m2 Bemowo 2 pok z balkonem blisko metra 27889989 15891145 Biuro Nieruchomości Mościcki ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane na warszawskim Bemowie, przy ul. Kazubów. To idealna propozycja dla rodzin, par, inwestorów oraz wszystkich, którzy szukają mieszkania w bardzo...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

648 000 PLN (10 900 zł/m2)

2
1
59.45 m2
1987
15886688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do sprzedaży ciche 2 pok Ursynów metro Natolin 27764073 15886688 Potencjał aranżacyjny w sercu zielonego Natolina – ul. Lasek BrzozowyMościcki Nieruchomości prezentuje do sprzedaży dwustronne, niezwykle ustawne mieszkanie o powierzchni 43,5 m², położone przy cichej i kameralnej ulicy Lasek Brzozowy.Propozycja dla ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

638 000 PLN (14 667 zł/m2)

2
1
43.5 m2
1983
15840248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26772176 15840248 3-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEMBez prowizji i podatku PCCW ofercie różne powierzchnie mieszkańErgonomiczne układy mieszkań z możliwością wprowadzenia zmian lokatorskich, dostępne układy 2 5-pokojowych lokali.Każde mieszkanie ma taras, balkon lub log...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

738 432 PLN (12 732 zł/m2)

3
-
58 m2
2026
15830655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowe 6 pokoi na Ursynowie do sprzedaży 26676885 15830655 Przestrzeń, zieleń – 6-pokojowe mieszkanie 130 m² na Natolinie, blisko metraNa sprzedaż przestronne, 6-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 130 m², położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na warszawskim Ursynowie – Natolin. Idealna pr...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 850 000 PLN (14 297 zł/m2)

6
1
129.4 m2
1995
15752696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25173060 15752696 3-POKOJOWE MIESZKANIE Z ANTRESOLĄ I BALKONEM Bez prowizji i podatku PCCW ofercie różne powierzchnie mieszkań3-pokojowe mieszkanie z ANTRESOLĄ I balkonem Smolec k. Wrocławia Gotowe do odbioru! Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 78,72 m, po...

Smolec (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

648 900 PLN (8 214 zł/m2)

3
-
79 m2
2025
15687969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23976446 15687969 PRZESTRZENNE MIESZKANIE Z BALKONEM W CICHEJ OKOLICYBrak prowizji i podatku PCCNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 69,37 m2 znajdujące się na 2 piętrze inwestycji na wrocławskim Psim Polu. Mieszkanie gotowe do odbioru.Mieszkanie składa się z:- salonu...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

869 000 PLN (12 594 zł/m2)

4
-
69 m2
2024
15656373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23411299 15656373 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM Bez prowizji i podatku PCCW ofercie różne powierzchnie mieszkańMiejsce postojowe i komórka lokatorska w cenie!Planowany termin odbioru: IV kwartał 2025 r.Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 4 -pokojowe o powierzchni 6...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

697 351 PLN (10 408 zł/m2)

4
-
67 m2
2025
15656370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23411296 15656370 3-POKOJOWE MIESZKANIE Z OGRODKIEM Bez prowizji i podatku PCCW ofercie różne powierzchnie mieszkańMiejsce postojowe i komórka lokatorska w cenie!Planowany termin odbioru: IV kwartał 2025 r.Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 6...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

655 125 PLN (10 919 zł/m2)

3
-
60 m2
2025
15656369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23411294 15656369 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM Bez prowizji i podatku PCCW ofercie różne powierzchnie mieszkańMiejsce postojowe i komórka lokatorska w cenie!Planowany termin odbioru: IV kwartał 2025 r.Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

481 134 PLN (11 456 zł/m2)

2
-
42 m2
2025