• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Terespol Nowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Terespol i Nowa

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15890352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27875845 15890352 Przedmiotem oferty jest przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie, gotowe do wprowadzenia bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Nieruchomość znajduje się w samym centrum miasta, przy ul. Piłsudskiego, w kamienicy na 4. piętrz...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

690 000 PLN (7 500 zł/m2)

3
-
92 m2
1930
15878284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27592415 15878284 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowe, nowe, wykonane w najwyższym standardzie 2 pokojowe Mieszkanie o powierzchni 50 metrów z wygodną loggią położone w świetnej lokalizacji tuż przy planowanej stacji Metro Żupnicza.To idealna pr...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 099 000 PLN (21 980 zł/m2)

2
-
50 m2
2023
15872148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27485993 15872148 OPIS NIERUCHOMOŚCINa sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 64 m², zlokalizowane na 1. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku na osiedlu Dolnośląskim w Bełchatowie (blok 211).Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób ...

Bełchatów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

330 000 PLN (4 853 zł/m2)

3
1
68 m2
1971
15869116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27401304 15869116 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,1 m², zlokalizowane na parterze w niskiej zabudowie w Lublinie.Lokal składa się z:- trzech niezależnych pokoi- osobnej, widnej kuchni- łazienki- przedpokojuMieszkanie jest w stanie do zamieszkania,...

Lublin (Dziesiąta) (Lubelskie, gm. Lublin)

450 000 PLN (9 574 zł/m2)

3
1
47 m2
1970
15791933 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26002054 15791933 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy, wykonany w najwyższej jakości materiałów, 3 pokojowy Apartament o powierzchni 81 m2 w super nowoczesnej inwestycji Towarowa Towers usytuowany na 6 piętrze w 28 piętrowym budynku apartamentow...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 990 000 PLN (36 914 zł/m2)

3
-
81 m2
2024
15431886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 18419368 15431886 Do sprzedania nowa kawalerka o pow. 35,74m2, zlokalizowana na parterze apartamentowca przy ulicy Klonowej, os. Szydłówek w Kielcach. Mieszkanie o wys. 3,6m zostało urządzone jako nowoczesny loft z antresolą , na której umiejscowiono obszerną i ...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

464 620 PLN (13 275 zł/m2)

1
-
35 m2
2020
15321945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 12 pokojowe 15735839 15321945 Na sprzedaż budynek wielorodzinny (27 mieszkań, 1 lokal usługowy, 16 garaży) o powierzchni 1892,03 m2,(powierzchnia mieszkań 1 313,44 m2) usytuowany na działce o pow. 2005 m2 , przy ul. Techników w dzielnicy Włochy. Budynek wynajęty, g...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 000 000 PLN (8 985 zł/m2)

12
-
1892 m2
2002
15059170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 8536045 15059170 Nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,75 m2 usytuowane na parterze nowego, kameralnego, trzypiętrowego budynku zlokalizowanego w dzielnicy Baranówek w sąsiedztwie lasu. W skład lokalu wchodzą: - salon połączony z aneksem kuchennym (25,57...

Kielce (Baranówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

763 750 PLN (13 168 zł/m2)

3
-
58 m2
2023
12495816 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 84479 12495816 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 74,77 m2 usytuowane na III piętrze w budynku przy ul. Witosa. Mieszkanie zostało podzielone i składa się z 3 niezależnych kawalerek (każda z aneksem kuchennym oraz łazienką). Mieszkanie idealne...

Kielce (Piaski) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

635 545 PLN (8 588 zł/m2)

3
-
74 m2
2018
15891249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27893193 15891249 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Szczecina – Pogodno, ul. Popiełuszki.Nieruchomość znajduje się na spokojnym osiedlu, otoczonym zielenią, idealnym dla osób ceniących...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

799 000 PLN (12 839 zł/m2)

3
-
62.23 m2
2018
15891016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27884696 15891016 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,63 m2 z loggią. Mieszkanie jest wolne od zaraz. Nieruchomość znajduje się przy ul. Lubelskiej na os. Bella Dolina. Oferta na wyłączność - tylko w bi...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

578 000 PLN (12 951 zł/m2)

2
1
44.63 m2
2022
15890136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27872064 15890136 Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m², położone w dobrze skomunikowanej i zielonej części Krakowa - Płaszowa ul. Ks. Ignacego Stoszki. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w 2-piętrowym budynku (bez windy) ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

834 400 PLN (14 900 zł/m2)

2
-
56 m2
2007