• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Trzemeszno Mieszka I

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Trzemeszno, Mieszka i I

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15894831 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949203 15894831 Duże 2 pok Karłowice balkonmożliwość 3 MNa sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie 2-pokojowe o funkcjonalnym, w pełni rozkładowym układzie, zlokalizowane w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części miasta – na Karłowicach. Istnieje moż...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

554 900 PLN (9 320 zł/m2)

2
1
59.54 m2
1974
15894829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27949193 15894829 Na sprzedaż 77 m² po generalnym remoncie + ogródek 1 piętro AGD W CENIENa sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 77 m², po generalnym remoncie wykonanym od stanu gołych ścian. Lokal znajduje się na 1. piętrze kameralnego, dwupiętrowego...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

864 900 PLN (11 159 zł/m2)

3
1
77.51 m2
1930
15894828 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949192 15894828 2 pokoje 47,5 m² ul. Wesoła przy Aquaparku & Wroclavii po remoncie ! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 47,5 m², położone w świetnej lokalizacji przy ul. Wesołej – tuż obok Aquaparku Wrocław oraz Wroclavia. Mieszkanie 2 poko...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

637 999 PLN (13 429 zł/m2)

2
1
47.51 m2
1972
15894452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27943959 15894452 2pok kameralne osiedle! Ołtaszyn..Polecam na sprzedaż mieszkanie 44 m² – 2 pokoje, balkon, spokojna okolicaOferuję na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m², położone na 1. piętrze w kameralnym, 2-kondygnacyjnym budynku.Uk...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

658 995 PLN (14 977 zł/m2)

2
1
44 m2
2012
15894447 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27943948 15894447 Klecina 2 pok +antresola GarażWyjątkowe 2 pokoje z antresolą i klimatyzacją – Wrocław, Klecina.Polecam na sprzedaż dwupokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 49 m² (powierzchnia użytkowa), które dzięki dodatkowej antresoli (12 m²) zys...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

659 995 PLN (13 522 zł/m2)

3
1
48.81 m2
2005
15894288 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27939532 15894288 2-pokojowe mieszkanie po remoncie Okazja ! Ołbin przy Parku Tołpy! Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 41,7 m², położone na 3. piętrze zadbanej kamienicy na Ołbinie we Wrocławiu – w bezpośrednim sąsiedztwie zielonego i spoko...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

594 990 PLN (13 805 zł/m2)

2
1
43.1 m2
1950
15894286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27939530 15894286 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 91,4 m², położone w samym sercu Trzebnicy – tuż przy parku Lokalizacja: ścisłe centrum, wszystko w zasięgu kilku minut spaceremMieszkanie 3 pokoje (2 przestronne sypialnie ok. 15–20 m²) oddzielna, jas...

Trzebnica (Dolnośląskie, gm. Trzebnica)

644 999 PLN (6 869 zł/m2)

3
1
93.9 m2
1910
15893764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27919459 15893764 Grunwald 2 pok blok m.miejskie40m2Polecamy Państwu sprzedaż mieszkanie na półpiętrze znajdujące się przy ulicy Wyszyńskiego w centrum Wrocławia nieopodal wielu uczenni wyższych.Mieszkanie z cwwieza umowa najmu na rzecz i - gotowy biznes 3200zl z op...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

474 000 PLN (12 000 zł/m2)

2
1
39.5 m2
1985
15893518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27913494 15893518 Wrocławrynek3pok.piwnicarozkładtopdoremontuPrezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,7m2 z ogromnym potencjałem tuż przy Rynku we Wrocławiu, w dzielnicy Stare Miasto.Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze w 4-piętrowym budyn...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

649 000 PLN (13 897 zł/m2)

3
1
46.7 m2
1967
15891165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27889980 15891165 Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie 3-pokojowe – Okolica SmolcaNa sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,66 m², położone na 1. piętrze w kameralnym budynku z 2016 roku (2 piętra). Nieruchomość idealna dla rodzin, par lub jako ...

Smolec (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

718 998 PLN (10 473 zł/m2)

3
1
68.65 m2
2016
15891163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27889977 15891163 3-POKOJOWE MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE BALKON OSOBNA KUCHNIA BLISKO CENTRUM TOPLOKALIZACJA!!!! ul. Strzegomska WrocławNa sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,2 m², po generalnym remoncie – gotowe do wpr...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

782 951 PLN (12 649 zł/m2)

3
1
61.9 m2
1980
15890692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27883126 15890692 2 pok Sky TowerGajowickapiwnicabalkon Loggia!Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem typu loggia położone przy ul. Gajowickiej – w bezpośrednim sąsiedztwie Sky Tower i z szybkim dojazdem do Rynku. To świetna propozycja zarówno do zamieszkania, ...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

434 999 PLN (14 032 zł/m2)

2
1
31 m2
1980