• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 537

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15881731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27646746 15881731 Apartament na 11 piętrze z pięknym nieprzysłoniętym widokiem. Pokoje: 51,9m2, 15,3m2, 17,5m2, 27m2, kuchnia 15,2m2, 2 łazienki, garderoba, oddzielna toaleta. Do mieszkania dodatkowo przynależą dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz komórka.W ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 750 000 PLN (16 768 zł/m2)

4
-
164 m2
2000
15870221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27423613 15870221 Apartament położony na 11 piętrze przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego z pięknym nieprzysłoniętym widokiem w kierunku CH Promenada. Salon jest połączony z kuchnią o łącznej powierzchni 29m2, sypialnia 13m2 z widokiem na centrum, łazienka 4,7m2, balkon...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (20 755 zł/m2)

2
-
53 m2
2011
15865268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27291233 15865268 Apartament o powierzchni 38,3 m2 w reprezentacyjnym budynku z portiernią na Stegnach. Składa się z salonu z aneksem kuchennym i balkonem, sypialni i łazienki. W pełni wyposażony w meble i sprzęt agd, posiada klimatyzację. W przedpokoju trzy pojemne s...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (19 737 zł/m2)

2
-
38 m2
2001
15855754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27075941 15855754 Na sprzedaż kawalerka z widokiem na Park Moczydło!Odkryj urok mieszkania położonego w sercu Warszawy na Woli przy ulicy Czorsztyńskiej 12.Ta 29-metrowa kawalerka to prawdziwa perełka dla osób poszukujących mieszkania z potencjałem aranżacyjnym i możl...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

550 000 PLN (18 966 zł/m2)

1
1
29 m2
1952
15848905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26951527 15848905 Apartament położony jest w budynku Babka Tower w jednym z najwyższych budynków mieszkalnych w Warszawie. Doskonała lokalizacja pomiędzy Al. Jana Pawła i Rondem Radosława, stacją metra Dworzec Gdański i CH Arkadia. W bliskim sąsiedztwie znajduje się S...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 300 000 PLN (25 000 zł/m2)

2
-
52 m2
2001
15820590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26607216 15820590 *OFERTA TYLKO W NASZEJ AGENCJI:Do sprzedaży widne, dwustronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,3 m², usytuowane na 3. piętrze w budynku bez windy, z pełną własnością. Lokalizacja: ul. 1 Maja, Ursus, blisko stacji PKP, placu Tysiąclecia oraz Par...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

595 000 PLN (13 431 zł/m2)

2
1
44.3 m2
1961
15867611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27349982 15867611 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w prestiżowej lokalizacji, w bliskim sąsiedztwie dwóch Parków Łazienki Królewskie oraz Morskie Oko. Mieszkanie znajduje się przy ul. Nabielaka w sąsiedztwie ambasady Słowacji. Jest po generalnym remon...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 490 000 PLN (26 140 zł/m2)

2
-
57 m2
1999
15896461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27980996 15896461 2-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. NutkiBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku Spółdzielnia podjęła uchwałę o staraniach zmierzających do zainstalowania wind. Stan dobry. NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49m2 ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (15 306 zł/m2)

2
1
49 m2
1974
15896459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27980994 15896459 1-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Jana Bytnara RudegoBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 23m2 składa się z:Powierzchnia dodatkowa:- piwnica.Mieszkanie własnościoweCzynsz wyn...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

469 999 PLN (20 435 zł/m2)

1
1
23 m2
1950
15896458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27980993 15896458 2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Bokserskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42,5m2 składa się z:- 2 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki, - przedpokojuPowierzchnia ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

695 000 PLN (16 353 zł/m2)

2
1
42.5 m2
1970
15896460 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27980995 15896460 3-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Ferdynanda MagellanaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 7 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 60m2 składa się z:- 3 pokoi, - oddzielnej, widnej kuchni, - łazienki, - przedpokoju...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 000 PLN (13 167 zł/m2)

3
1
60 m2
1981
15861766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27211309 15861766 Oferujemy na sprzedaż lokal mieszkalny o pow.43m2 zlokalizowany w Dzielnicy Rembertów w części Stary Rembertów. Mieszkanie 3-pokojowe, umiejscowione na parterze. Rozkład pomieszczeń: pokój dzienny o pow...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

555 000 PLN (12 907 zł/m2)

3
-
43 m2
-