• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 459

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15897079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27993750 15897079 1-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Puławskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 7 piętrowej kamienicy NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 27,8m2 składa się z:- pokoju, - oddzielnej kuchni, - łazienkiPowierzchnia dodatkowa:- bal...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

509 999 PLN (18 345 zł/m2)

1
1
27.8 m2
1961
15896457 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27980998 15896457 1-pokojowe mieszkanie na Pradze Północ przy ul. Tadeusza Korsaka BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 10 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 30m2 składa się z:- pokoju, - otwartej kuchni, - łazienki. Powierzchnia dodatkowa...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

450 000 PLN (15 000 zł/m2)

1
1
30 m2
1969
15896377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27977822 15896377 4-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Kłobuckiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 6 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 72,42m2. Układ:- salon z aneksem kuchennym –23,13 m²,- pokój 1 – 11,43 m²,- pokój 2 – 9,31 m²...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 194 930 PLN (16 500 zł/m2)

4
1
72.42 m2
2025
15896016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27965649 15896016 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Gorlickiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 10 piętrowym budynku. Rok budowy: 1971NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41,1m2 składa się z:-salonu,-sypialni,-oddzielnej, w...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

660 000 PLN (16 058 zł/m2)

2
1
41.1 m2
1971
15895993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27964791 15895993 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. PonieckiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2000NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 55,4 m2 składa się z:-salonu-sypialni z garderobą-oddziel...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

980 000 PLN (17 690 zł/m2)

2
1
55.4 m2
2000
15895997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27964784 15895997 2-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. GiserskaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 7 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 43m2 składa się z:- salonu z aneksem kuchennym, - sypialni, - łazienki. Mieszkanie własnościoweDo...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

860 000 PLN (20 000 zł/m2)

2
1
43 m2
2026
15895983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27964710 15895983 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Jana Szymczaka BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku bez windyRok budowy: 1994NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 59,64m2 składa się z:-trzech pokoi,-widnej ku...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 151 052 PLN (19 300 zł/m2)

3
1
59.64 m2
1994
15895982 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27964702 15895982 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. JutrzenkiBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 6 piętrowym budynku.Rok budowy: 2026NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 54,23 m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzielnej kuchni,-...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

874 000 PLN (16 117 zł/m2)

3
1
54.23 m2
2026
15895970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27964534 15895970 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Grzybowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 16 piętrowym budynku Rok budowy: 2022NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypialn...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 520 000 PLN (36 190 zł/m2)

2
1
42 m2
2022
15895325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27961982 15895325 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. ŚwiatowidaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2004NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53m2 składa się z:-oddzielnej, widnej kuchni,-dwóch p...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (13 774 zł/m2)

2
1
53 m2
2004
15895301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27961803 15895301 3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Chełmskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 51,5m2. Układ:- salon z aneksem kuchennym i częścią jadalną, - dwie oddzielne sypialnie, - ła...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 190 000 PLN (23 107 zł/m2)

3
1
51.5 m2
1957
15894804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949016 15894804 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Równoległej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: 2021NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypia...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

643 000 PLN (17 378 zł/m2)

2
1
37 m2
2021