• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 680

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15849997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26985113 15849997 KLIMATYCZNE MIESZKANIE W KAMIENICY Z 1926 ROKU NA UL. HOŻEJ 59Funkcjonalna kawalerka w samym centrum Warszawy w najlepszej części Śródmieścia południowego. Jasna i wysoka (3 m). Idealna dla singla, pary lub dla inwestora. 29,5 m2.Po generalnym remonc...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (28 300 zł/m2)

1
-
30 m2
1926
15887443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27783849 15887443 Odkryj wyjątkową przestrzeń stworzoną dla tych, którzy cenią sobie nowoczesny design i miejski styl życia. Ten luksusowy loft na sprzedaż, to idealna propozycja dla osób poszukujących prestiżowego adresu i dynamicznego otoczenia. To inwestycja w komf...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 600 000 PLN (23 881 zł/m2)

2
1
67 m2
2012
15858768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27154796 15858768 Komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 91 mkw. w doskonałej lokalizacji , na przeciwko Parku Kępa Potocka!Wystarczy przejść na drugą stronę ulicy Gwiaździstej i korzystać ze wszystkiego co oferuje park: zieleni, wody, ścieżek do biegania, ka...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 150 000 PLN (23 626 zł/m2)

3
1
91 m2
2000
15872920 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27506462 15872920 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedam bezpośrednio inwestycyjny Apartament w Warszawie przy Al. Jerozolimskich z możliwością zameldowania.Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku 4 piętrowym z windą.Do mieszkania przynależy obowiązkowo...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

419 000 PLN (17 458 zł/m2)

1
-
24 m2
2018
15888149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wykończony Apartament-4pokoje, 0%PCC, BEZ PROWIZJI 27803186 15888149 Przestronny apartament 4 pokojowy z ekspozycją południowo-zachodnią w cichym i spokojnym zakątku biznesowego Mokotowa gotowe do zamieszkania lub na wynajem!0% Prowizji 0% Podatku PCC do wykończeniaSzukasz przestronnego apartamentu, który nie idzie ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 890 000 PLN (19 688 zł/m2)

4
1
96 m2
2025
15866219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pok. | Ursus | balkon | gotowe | od zaraz 27316292 15866219 2 pokoje Ursus - Skorosze balkon świetna lokalizacja piwnicaNa sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 43,2 m², położone na 4. (ostatnim) piętrze w kameralnym budynku przy ul. Kolorowej 13 w warszawskim Ursusie (Skorosze).Najważn...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (13 930 zł/m2)

2
-
43 m2
1969
15774181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | 48m2 | Warszawa, Ochota 25647284 15774181 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 48 m² - Warszawa, Ochota (Rakowiec)Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 48 m², zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy - na Ochocie (Rakowiec).To idealna pro...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

900 000 PLN (18 750 zł/m2)

3
-
48 m2
1960
15888148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje, salon od południa, 0%PCC, BEZ PROWIZJI 27803187 15888148 Twoje 2 pokoje w sercu biznesowego Mokotowa gotowe do zamieszkania lub na wynajem!0% Prowizji 0% Podatku PCC Inwestycyjny MajstersztykSzukasz kompaktowego mieszkania, które nie idzie na kompromisy? Odkryj przestrzeń zaprojektowaną z myślą o maksyma...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (21 927 zł/m2)

2
1
41 m2
2025
15888108 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
WYKOŃCZONE-3pok.,Taras na dachu,0%PCC,BEZ PROWIZJI 27802032 15888108 Wykończone i gotowe do umeblowania mieszkanie z osobną kuchnią bez prowizji i podatku PCC 2% - Zamieszkaj w sercu biznesowego MokotowaOdkryj miejsce, gdzie funkcjonalna nowoczesność Służewca spotyka się z domowym spokojem i klimatem Starego Mokotowa....

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 390 000 PLN (19 857 zł/m2)

3
1
70 m2
-
15886972 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokoje Mokotów 0%PCC BEZ PROWIZJI, 27772699 15886972 APARTAMENT 3-POKOJOWY Z OGRÓDKIEM, TARAS NA DACHU I KLUB MIESZKAŃCABEZ PROWIZJI - BEZ PCC 2%Odkryj miejsce, gdzie miejska dynamika spotyka się z domowym spokojem. Inwestycja została stworzona, aby łapać życiową równowagę. Zakup odbywa się bezpośredni...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 190 000 PLN (18 594 zł/m2)

3
2
64 m2
2026
15886944 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
BEZ PCC, 0%PROWIZJI Mieszkanie 4 pokoje Mokotów 27771988 15886944 Apartament 84 m² na parterze z dwoma tarasami 4 Pokoje Mokotów (Augustówka) Ekspozycja Zach-Płd 0% PCC Bez ProwizjiOdkryj unikalny koncept urbanistyczny, gdzie dynamiczny charakter Warszawy łączy się z niespotykaną strefą rekreacji. Inwestycja na...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 090 000 PLN (12 976 zł/m2)

4
2
84 m2
2026
15886804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwustronne mieszkanie Marina Mokotów 27767327 15886804 Hampton Home oferuje na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy- na eleganckim, strzeżonym osiedlu Marina Mokotów. To idealne połączenie miejskiego komfortu, zielonego otoczenia i wys...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 290 000 PLN (18 971 zł/m2)

3
1
68 m2
2007