• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 548

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15896037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ostatnie piętro | 3 pok.+ balkon | Garaż i komórka 27965913 15896037 Na sprzedaż ergonomiczne, 3-pokojowe mieszkanie na ostatnim piętrze z dużym balkonem i cichą ekspozycją na bliskiej Woli (ul. Jana Kazimierza 11A).Z mieszkaniem sprzedawane jest miejsce parkingowe w garażu podziemnym i komórka lokatorska tuż za nim.(...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

885 000 PLN (21 585 zł/m2)

3
1
41 m2
2018
15895308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27961818 15895308 Wyjątkowa oferta sprzedaży Nieruchomości podzielonej na 3 lokale mieszkalne! . Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowej kamienicy przy ulicy Grochowskiej 326 w Warszawie. Kamienica została zbudowana w latach 192...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 190 000 PLN (21 262 zł/m2)

4
3
103 m2
1925
15397830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17635500 15397830 Oferujemy na sprzedaż mieszkanie znajdujące się przy ulicy Krochmalnej, zaledwie kilka minut spacerem od Złotych Tarasów, Pałacu Kultury, Metra Rondo ONZ oraz Dworca Centralnego.W mieszkaniu kilka dni temu został zakończony generalny remont w ramach ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN (23 179 zł/m2)

2
-
28 m2
1970
15896021 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27965668 15896021 Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomośc...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

946 410 PLN (22 534 zł/m2)

1
-
42 m2
2025
15896020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27965667 15896020 Białołęka to dynamicznie rozwijająca się dzielnica Warszawy, która oferuje doskonałe połączenia komunikacyjne z resztą miasta. Dzięki swojej zielonej okolicy i wiele udogodnień, stanowi idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, które cenią sobie spokój o...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

425 000 PLN (17 000 zł/m2)

1
1
25 m2
2024
15849484 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26969240 15849484 4-pokojowe mieszkanie 73 m² z balkonem, piwnicą i parkingiem – do remontu – < 12 000 złm²!Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73 m² w zielonej części Mokotowa, w pobliżu Jeziorka Czerniakowskiego. Mieszkanie idealne do w...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

855 000 PLN (11 712 zł/m2)

3
1
73 m2
1991
15890141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27873329 15890141 BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCYCH (OFERTA 0%)! Istnieją mieszkania, o których powiedzieć możemy, iż są OK, ale i takie, w których od pierwszej chwili czuć to coś, co sprawia, że aż chce się do nich wracać. Dwupoziomowe, 4-pokojowe (91 m2) lokum położne w ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 590 000 PLN (17 379 zł/m2)

4
2
91.49 m2
1996
15824846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633249 15824846 Przestrzeń z potencjałem na zielonej Pradze.Mam przyjemność zaprezentować rozkładowe, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,1 mkw, usytuowane na pierwszym piętrze kameralnego, 4-piętrowego budynku wybudowanego pod koniec lat 90.Nierucho...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

839 000 PLN (12 908 zł/m2)

2
1
65 m2
1997
15894315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27940456 15894315 Praga-Południe to jedna z najbardziej urokliwych dzielnic Warszawy, łącząca w sobie zarówno miejski zgiełk, jak i spokojne zakątki pełne zieleni. Saską Kępę cechuje niepowtarzalna atmosfera, artystyczna dusza i bogata oferta kulturalna. Znajdują się ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

759 000 PLN (15 813 zł/m2)

3
1
48 m2
1974
15864690 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27271951 15864690 Nowoczesne 3 pokoje z dużym ogródkiem Daniszewska 22A, Warszawa (Białołęka) !Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 56 m² z prywatnym ogródkiem 55 m², położone w nowoczesnym bloku z 2019 roku przy ul. Daniszewskiej 22A. Funkcjonalny układ 3 ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

800 000 PLN (14 286 zł/m2)

3
1
56 m2
2019
15840676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26783366 15840676 Opiekun ofertyAgnieszka Grotektel. 602 101 602Dwupokojowe, narożne mieszkanie o powierzchni ok. 36,5 m2 po generalnym remoncie, w doskonałej lokalizacji.Podstawowe informacje:Przytulne i ciche mieszkanie w sąsiedztwie terenów zielonych, po generalnym...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

659 000 PLN (18 306 zł/m2)

2
-
36 m2
1960
15686649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23948457 15686649 Opiekun ofertyAgnieszka Grotektel. 602 101 602Podstawowe informacje:Dwustronne, rozkładowe mieszkanie w stanie deweloperskim, do wykończenia i aranżacji według własnego pomysłu ( w ofercie umieszczono przykładowe wizualizacje). Podzielone jest na dwi...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (12 338 zł/m2)

3
1
77 m2
2013