• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 4 553

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15429911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 3 pokoje po remoncie, balkon 18370793 15429911 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, 48 m2, piętro 23 bez windy, w budynku z 1964 r. Praga Południe, Grochów.Mieszkanie świeżo po remoncie, gotowe do wprowadzenia się. Idealne dla pary lub rodziny. Również inwestycyjnie pod wynajem, w szczególności dla...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

835 000 PLN (17 396 zł/m2)

3
-
48 m2
1964
15896287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27974905 15896287 2-pokojowe mieszkanie na Włochach przy ul. Komitetu Obrony RobotnikówBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuKOR 52 to nowoczesny, kameralny projekt mieszkaniowy stworzony z myślą o osobach aktywnych zawodowo oraz inwestorac...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

797 880 PLN (18 300 zł/m2)

2
1
43.6 m2
2026
15378985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Klimatyczne dwa pokoje w super lokalizacji! 17231534 15378985 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie 48,10 m2, piętro1010 z windą, w budynku z 1970 r. Wola Nowolipki.Idealne dla pary, rodziny, a także inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* salon 22,04 m2 z aneksem kuchennym, jadalnią i wyjściem na balkon;* aneks...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (18 542 zł/m2)

2
-
48 m2
1970
15896286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27974904 15896286 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż funkcjonalne, 3pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,8 m², położone na 6. piętrze w 10piętrowym budynku z 1977 roku. Dwustronna ekspozycja oraz wysokość piętra zapewniają dużą ilość światła i pr...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

800 000 PLN (13 115 zł/m2)

3
-
61 m2
1977
15882041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27655646 15882041 Do sprzedaży 2 - pokojowe mieszkanie z loggią na Targówku przy ul. Żuromińskiej. Możliwość własnej aranżacji w szerokim zakresie. Remont łazienki był robiony rok temu.BUDYNEKOSIEDLE:Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10-piętrowym budynku.Rok budo...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

489 000 PLN (12 225 zł/m2)

2
1
40 m2
1972
15727767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24724458 15727767 3-pokojowe mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1997 roku.Ogrodzony i monitorowany budynek z placem zabaw dla dzieci.Mieszkanie składa się z:- widnej kuchni 21,3 m2- salonu 20,1 m2- sypialnia 12,4 m2- przedpokoju 10,1 m2- WC 1...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (18 116 zł/m2)

3
1
69 m2
1997
15896261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27974637 15896261 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerMieszkanie składa się z dwóch pokoi , zamkniętej kuchni z oknem ,przedpokoju i łazienki. W mieszkaniu na podłodze panele, w kuchni i w łazience terakota i glazura.. W bliskiej okolicy basen, przedszkola , ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

550 000 PLN (13 750 zł/m2)

2
-
40 m2
1938
15889030 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27841892 15889030 Elegancki apartament z duszą przedwojennej Warszawy - Chmielna 73B Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 103,74 m², położony w klimatycznej, przedwojennej kamienicy przy ul. Chmielnej, w samym sercu Warszawa. To propozycja dl...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 850 001 PLN (17 831 zł/m2)

3
1
103.75 m2
1920
15888955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z garażem 60,74 m2, Warszawa Żerań 27832950 15888955 Sprzedaż I 940 000 zł I Parter 3 pokoje 60,74 m2 z ogródkiem 25,66 m2 I Garaż 60 000 zł I Warszawa Żerań ul. KrzyżówkiPrzedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 60,74 m2, z ogródkiem 25,66 m2 oraz miejscem postojowym w g...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

940 000 PLN (15 667 zł/m2)

3
1
60 m2
2019
15888456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupokojowe, komfortowe mieszkanie na Białołęce 27814093 15888456 WARSZAWA I BIAŁOŁĘKA I 2 POKOJE I 537 000 ZŁ I BEZ PCC!ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERABRAK PROWIZJIZapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego, kameralnego i bardzo wygodnego mieszkania od dewelopera, na nowo powstałym osiedlu z bogatą infrast...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

537 000 PLN (14 917 zł/m2)

2
1
36 m2
2026
15888137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie + antresola - 110 m2, Warszawa Ursus 27803188 15888137 SPRZEDAŻ I 1 450 000 zł I 4 POKOJE 110,32 m3 I 3 i 4 PIĘTRO I WARSZAWA URSUS NIEDŹWIADEK I UL.ORLĄT LWOWSKICHMIESZKANIE Z ANTRESOLĄ i TARASEM !!!Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie z antresolą o powierzchni 110,32 m2 w dzielnicy Ursus Niedźwiadek w War...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 450 000 PLN (13 182 zł/m2)

4
3
110 m2
2023
15872859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27502943 15872859 ..:: Wyjątkowe mieszkanie w historycznej kamienicy przy Alejach Ujazdowskich ::..Eleganckie mieszkanie o powierzchni 99,3 m², położone na 3. piętrze zabytkowej kamienicy przy Alejach Ujazdowskich 18 – jednej z najbardziej prestiżow...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 450 000 PLN (24 747 zł/m2)

4
1
99 m2
1900