• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Wola Kopcowa Polna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Polna i Kopcowa

Znaleźliśmy 542 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Wola

15791933 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26002054 15791933 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy, wykonany w najwyższej jakości materiałów, 3 pokojowy Apartament o powierzchni 81 m2 w super nowoczesnej inwestycji Towarowa Towers usytuowany na 6 piętrze w 28 piętrowym budynku apartamentow...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 990 000 PLN (36 914 zł/m2)

3
-
81 m2
2024
15765923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25491380 15765923 Opiekun ofertyŁukasz Janowieckitel. 602 101 602Wyjątkowy apartament o realnej powierzchni 67,0 m2, narożny z ekspozycją południe zachód, tuż przy dzielnicy biznesowej, z dużym potencjałem.Podstawowe informacje:Z przyjemnością przedstawiam Państwu dw...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 299 000 PLN (20 952 zł/m2)

2
1
62 m2
1956
15812810 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26546053 15812810 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIsprzedam mieszkanie po remoncie, w odnowionym bloku z cegły (wymieniona instalacja elektryczna miedziana, piony kanalizacyjne, ocieplenie budynku, wymieniony dach, rynny, odremontowana klatka schodowa, elektryczn...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 000 PLN (20 256 zł/m2)

2
-
39 m2
1972
15811815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26442673 15811815 Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na warszawskiej Woli.To doskonała propozycja dla osób szukających miejsca do zamieszkania z łatwym dostępem do infrastruktury miejskiej oraz bardzo dobrą komunikacją do każdej dzielnicy m...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

770 000 PLN (14 118 zł/m2)

2
1
54.54 m2
1955
15745127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25051085 15745127 Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe czteropokojowe mieszkanie w bardzo dobrym stanie, o powierzchni 80,1 m², położone na 14. piętrze nowoczesnego budynku w samym sercu Woli, przy ul. Płockiej 17. Mieszkanie pełnił obecnie funkcję siedziby firmy. Nowy wła...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 500 000 PLN (18 727 zł/m2)

4
2
80.1 m2
2000
15780870 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25814124 15780870 Przestronne, wysokie mieszkanie z ogródkiem na Woli – idealne dla osób ceniących wygodę i prywatność.Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,55 m², położone na parterze siedmiopiętrowego budynku z 2016 roku, na zamkniętym i strzeżonym osi...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

880 000 PLN (21 179 zł/m2)

2
1
41.55 m2
2016
15305896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokojowe mieszkanie na Kasprzaka 15325640 15305896 Mamy przyjemność prezentować Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z własnym kinem. Jest to idealna propozycja dla osób szukających dynamicznego miejsca do życia. Ponadto, bezpieczne otoczenie sprawia, że jest to również dobre miejsce dla osób pra...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 299 500 PLN (25 990 zł/m2)

3
1
50 m2
2016
15315548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 15586200 15315548 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym apartamentem w prestiżowej inwestycji Wola Tower, zlokalizowanej przy ulicy Kasprzaka 29.INWESTYCJADeweloperem inwestycji Bliska Wola Tower jest J.W. Construction Holding.  Bliska Wola Tower&...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 196 000 PLN (26 000 zł/m2)

2
1
46 m2
2019
15318301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokojowe mieszkanie na Woli 15656537 15318301 Mieszkanie zlokalizowane w Warszawie przy ul. Wolskiej, znanej jako tzw. bliska Wola, oddalone zaledwie 3 km od Centrum Warszawy, w sąsiedztwie dworca Zachodniego i niedaleko stacji metra Płocka. Doskonała lokalizacja i świetna dostępność komunikacyj...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (21 429 zł/m2)

2
-
35 m2
1956
15310945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15459530 15310945 1. Lokalizacja:Atrakcyjne mieszkanie na Woli, jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy.Położenie na drugim piętrze w przedwojennej kamienicy, co dodaje niepowtarzalnego charakteru.2. Powierzchnia i Układ Pomieszczeń:81 m² przestrzeni dostępn...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 600 005 PLN (19 753 zł/m2)

3
1
81 m2
1930
15503185 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19991594 15503185 Zapraszam do odkrycia wyjątkowego niepowtarzalnego i wykonanego w najwyższej jakości materiałów 2 pokojowego Apartamentu o powierzchni 58 m2 w prestiżowej lokalizacji budynku Meridian przy ul.Chłodnej 48.To doskonała propozycja inwestycyjna w kontekś...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 990 000 PLN (34 310 zł/m2)

2
1
58 m2
2008
15622269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22643415 15622269 Szukasz 2-pokojowego mieszkania w świetnej lokalizacji, tuż przy metrze? To mieszkanie na warszawskiej Woli przy ul. Skierniewickiej 34 w inwestycji City Link, blisko Biznesowego przy Rodzie Daszyńskiego jest właśnie dla Ciebie! Dwu...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (24 363 zł/m2)

2
1
36.9 m2
2018