• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Wola Kopcowa Polna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Polna i Kopcowa

Znaleźliśmy 538 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Wola

15882694 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasne 3 pokoje z osobną kuchnią, do remontu 27673111 15882694 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 60,45 m2, piętro 34 bez windy, w budynku z 1970 r., Wola Koło.Do remontu, dwustronne, rozkładowe, ciche, idealne dla rodziny lub pary, także inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* 3 niezależne pokoje 13 m2, 14 m2,...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (14 833 zł/m2)

3
-
60 m2
1970
15850495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe 4 pokoje, 2 balkony, garaż, komórka 26998011 15850495 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie 65m2, piętro 58 z windą, w budynku z 2021r. Wola, Odolany.Gotowe do zamieszkania, idealne dla rodziny. W cenie meble i wyposażenie.Mieszkanie to: * salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon: kanapa, stolik, szaf...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 590 000 PLN (22 714 zł/m2)

4
-
70 m2
2021
15841239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy spore pokoje obok metra, balkon, piwnica 26788832 15841239 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 54,5m2, piętro 23 bez windy, w budynku z 1965r. Wola, Koło.Super dla rodziny lub pary, także inwestycyjnie pod wynajem. Meble ruchome do uzgodnienia.Mieszkanie to:* pokój z wyjściem na balkon: komoda, szafki, kanapa;...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (15 722 zł/m2)

3
-
54 m2
1965
15887415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4-Pokojowe | Wysoki Standard | Wola 27783148 15887415 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli.Mieszkanie o powierzchni: 90.73 m2 znajduje się na 4 piętrze i składa się z:- Kuchni otwartej na salon (ok. 31,17 m²)- Pokoju (ok. 10,47 m²)- Pokoju (ok. 12...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 930 000 PLN (21 209 zł/m2)

4
2
91 m2
2007
15542542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulne studio w kamienicy 20876527 15542542 Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie 30 m2, piętro 12 bez windy, w budynku z 1936r., Wola Młynów.Gotowe do zamieszkania po ewentualnym odświeżeniu, idealne dla singlasingielki lub pary, a także inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* pokój z aneksem k...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

555 000 PLN (18 500 zł/m2)

1
-
30 m2
1936
15876925 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Studio I Widok na wieżowce I Wyjątkowa lokalizacja 27558768 15876925 Wyjątkowa lokalizacja - Pl. Europejski - Rondo Daszyńskiego Widok na panoramę Warszawy I MetroPrezentujemy wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Unique Tower przy ul. Grzybowskiej 49 - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w centrum Wa...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 261 000 PLN (32 333 zł/m2)

1
-
39 m2
2022
15876910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Unique Tower | CENTRUM | Widok na Warsaw Spi 27558640 15876910 Unique Tower Grzybowska 49 Widok na panoramę Warszawy Wysoki standard CentrumPrezentujemy wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Unique Tower przy ul. Grzybowskiej 49 - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w centrum Warszawy. To pro...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 038 000 PLN (32 438 zł/m2)

1
1
32 m2
2022
15863935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasne, dwustronne 3-pok. mieszkanie na Woli 27258557 15863935 Na sprzedaż dwustronne, rozkładowe mieszkanie dla osób ceniących sobie dobrą lokalizację. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Jana Kazimierza na Warszawskiej Woli.Mieści się na czwartym piętrze, nowoczesnego, oddanego w 2012 r., 6-9 piętrowego...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 220 000 PLN (21 034 zł/m2)

3
1
58 m2
2012
15620755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22611446 15620755 Oferujemy na sprzedaż klimatyzowany apartament o powierzchni 38 m², usytuowany na 4. piętrze w środkowej wieży B inwestycji Bliska Wola Tower. Nieruchomość znajduje się w jednym z najwyższych i najnowocześniejszych budynków w stolicy, w dosk...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

840 000 PLN (22 105 zł/m2)

1
1
38 m2
2022
15871457 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27470292 15871457 Jasne i funkcjonalne 3 pokoje na Woli Lokal położony na 3. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Radziwie to przestrzeń stworzona dla osób ceniących funkcjonalność i spokój. Wnętrze jest jasne, neutralne i gotowe do wprowadzenia lub własnej aranża...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 310 000 PLN (20 154 zł/m2)

3
-
65 m2
2009
15861585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27208399 15861585 Więcej informacji pod numerem telefonu ☎ 884-884-152.Mikroapartament inwestycyjny 15 m² Wola Balkon Garaż podziemnyCena za m²: 24 000 złPowierzchnia: 15 m²Liczba pokoi: 1Piętro: 6Rynek: wtórnyRodzaj zabudowy: blokStan: w pełni umeblowane, gotowe d...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

360 000 PLN (24 000 zł/m2)

1
1
15 m2
2019
15600189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22190811 15600189 Oferujemy na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57,76 m², zlokalizowane przy ul. Ogrodowej w Warszawie. Nieruchomość usytuowana jest na 5 piętrze w zadbanym, 11-piętrowym budynku z windą.Charakterystyka mieszkania:Kuchnia: wi...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

975 000 PLN (16 880 zł/m2)

3
1
57.76 m2
1975