• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Wola Mrokowska Zachodnia

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Zachodnia i Mrokowska

Znaleźliśmy 538 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Wola

15887227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27779342 15887227 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Redutowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 44,5m2 zostało podzielone na dwie kawalerki, które składaj...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

779 000 PLN (17 506 zł/m2)

2
2
44.5 m2
1970
15887240 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27779329 15887240 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. TyszkiewiczaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynku.Rok budowy: 1956NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzielnej, widnej kuch...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

919 000 PLN (16 411 zł/m2)

3
1
56 m2
1956
15887205 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27779316 15887205 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy Al. Jana Pawła II BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 9 piętrowym budynku.Rok budowy: 1966NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48,6 m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej kuchni,-...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

798 000 PLN (16 420 zł/m2)

2
1
48.6 m2
1966
15620755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22611446 15620755 Oferujemy na sprzedaż klimatyzowany apartament o powierzchni 38 m², usytuowany na 4. piętrze w środkowej wieży B inwestycji Bliska Wola Tower. Nieruchomość znajduje się w jednym z najwyższych i najnowocześniejszych budynków w stolicy, w dosk...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

840 000 PLN (22 105 zł/m2)

1
1
38 m2
2022
15871457 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27470292 15871457 Jasne i funkcjonalne 3 pokoje na Woli Lokal położony na 3. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Radziwie to przestrzeń stworzona dla osób ceniących funkcjonalność i spokój. Wnętrze jest jasne, neutralne i gotowe do wprowadzenia lub własnej aranża...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 310 000 PLN (20 154 zł/m2)

3
-
65 m2
2009
15861585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27208399 15861585 Więcej informacji pod numerem telefonu ☎ 884-884-152.Mikroapartament inwestycyjny 15 m² Wola Balkon Garaż podziemnyCena za m²: 24 000 złPowierzchnia: 15 m²Liczba pokoi: 1Piętro: 6Rynek: wtórnyRodzaj zabudowy: blokStan: w pełni umeblowane, gotowe d...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

360 000 PLN (24 000 zł/m2)

1
1
15 m2
2019
15600189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22190811 15600189 Oferujemy na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57,76 m², zlokalizowane przy ul. Ogrodowej w Warszawie. Nieruchomość usytuowana jest na 5 piętrze w zadbanym, 11-piętrowym budynku z windą.Charakterystyka mieszkania:Kuchnia: wi...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

975 000 PLN (16 880 zł/m2)

3
1
57.76 m2
1975
14647227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 43179 14647227 Do sprzedania mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 82 m2, położone przy ulicy Okopowej. 4 piętro w 4-piętrowym apartamentowcu bez windy z 1993 roku (spółdzielnia planuje zbudowanie w budynku windy).Rozkład mieszkania:- 4 duże oddzielne pokoje, - kuch...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (14 634 zł/m2)

4
-
82 m2
1993
15860964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27191611 15860964 Opiekun ofertyŁukasz Janowieckitel. 602 101 602WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCI!Przestronne mieszkanie z pełna infrastrukturą w promieniu spaceru: Metro M2 Księcia Janusza, Fort Wola, Park Moczydło - dwustronne - 2 pokoje, 50,0 mkwPodstawowe info...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

729 000 PLN (14 580 zł/m2)

2
1
50 m2
1974
15823703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26607602 15823703 Mam zaszczyt zaprezentować Państwu piękne dwupokojowe mieszkanie idealne dla pary bądź singla.LOKALIZACJA: Nieruchomość znajduje się pod adresem Sokołowska 7. Lokalizacja gwarantuje dobrą komunikację z dobrym dojazdem do centrum miasta.5 minut piecho...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (21 250 zł/m2)

2
1
40 m2
1936
15743512 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25014575 15743512 0% prowizji, Termin realizacji: przełom 20252026APARTAMENT nr 5.11, balkon: 1,64 m [ Ceny ofertowe zawierają 23% VAT ]Szczegółowe informacje dotyczące inwestycji ( m.in. inf. o harmonogramie, standardzie ) na stronie brokera pod linkiem: http:homeplu...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

811 500 PLN (27 068 zł/m2)

2
-
29.98 m2
2026
15687037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23956180 15687037 Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,45 m², zlokalizowane przy ul. Mordechaja Anielewicza 33, w dzielnicy Wola – na pograniczu ze Śródmieściem, w spokojnej części osiedla Nowolipki. Lokal mieści się na 2. piętrze w 9-piętro...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (17 523 zł/m2)

2
1
48.45 m2
1962