• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Zgorzała Kukułki

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Zgorzała i Kukułki

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15896261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27974637 15896261 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerMieszkanie składa się z dwóch pokoi , zamkniętej kuchni z oknem ,przedpokoju i łazienki. W mieszkaniu na podłodze panele, w kuchni i w łazience terakota i glazura.. W bliskiej okolicy basen, przedszkola , ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

550 000 PLN (13 750 zł/m2)

2
-
40 m2
1938
15894447 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27943948 15894447 Klecina 2 pok +antresola GarażWyjątkowe 2 pokoje z antresolą i klimatyzacją – Wrocław, Klecina.Polecam na sprzedaż dwupokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 49 m² (powierzchnia użytkowa), które dzięki dodatkowej antresoli (12 m²) zys...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

659 995 PLN (13 522 zł/m2)

3
1
48.81 m2
2005
15894288 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27939532 15894288 2-pokojowe mieszkanie po remoncie Okazja ! Ołbin przy Parku Tołpy! Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 41,7 m², położone na 3. piętrze zadbanej kamienicy na Ołbinie we Wrocławiu – w bezpośrednim sąsiedztwie zielonego i spoko...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

594 990 PLN (13 805 zł/m2)

2
1
43.1 m2
1950
15894286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27939530 15894286 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 91,4 m², położone w samym sercu Trzebnicy – tuż przy parku Lokalizacja: ścisłe centrum, wszystko w zasięgu kilku minut spaceremMieszkanie 3 pokoje (2 przestronne sypialnie ok. 15–20 m²) oddzielna, jas...

Trzebnica (Dolnośląskie, gm. Trzebnica)

644 999 PLN (6 869 zł/m2)

3
1
93.9 m2
1910
15893764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27919459 15893764 Grunwald 2 pok blok m.miejskie40m2Polecamy Państwu sprzedaż mieszkanie na półpiętrze znajdujące się przy ulicy Wyszyńskiego w centrum Wrocławia nieopodal wielu uczenni wyższych.Mieszkanie z cwwieza umowa najmu na rzecz i - gotowy biznes 3200zl z op...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

474 000 PLN (12 000 zł/m2)

2
1
39.5 m2
1985
15891165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27889980 15891165 Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie 3-pokojowe – Okolica SmolcaNa sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,66 m², położone na 1. piętrze w kameralnym budynku z 2016 roku (2 piętra). Nieruchomość idealna dla rodzin, par lub jako ...

Smolec (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

718 998 PLN (10 473 zł/m2)

3
1
68.65 m2
2016
15890692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27883126 15890692 2 pok Sky TowerGajowickapiwnicabalkon Loggia!Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem typu loggia położone przy ul. Gajowickiej – w bezpośrednim sąsiedztwie Sky Tower i z szybkim dojazdem do Rynku. To świetna propozycja zarówno do zamieszkania, ...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

434 999 PLN (14 032 zł/m2)

2
1
31 m2
1980
15890689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27883123 15890689 Na sprzedaż – przestronna kawalerka z osobną kuchnią 39 m² + piwnica ul. Zdrowa Na sprzedaż funkcjonalna i jasna kawalerka o powierzchni 39 m² z dodatkową piwnicą (4,2 m²), położona na 2. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Zdrowej. Mieszkanie stan...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

508 999 PLN (12 886 zł/m2)

1
1
39.5 m2
1970
15871161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje,ogród 155m2, Ogrodowa,Józefosław 27458631 15871161 1 329 000 SPRZEDAŻ MIESZKANIE 93,87 m2 4 POKOJE OGRÓD JÓZEFOSŁAW OGRODOWAZapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 4-pokojowego mieszkania znajdującego się w Józefosławiu, przy ulicy Ogrodowej.Nieruchomość ma powierzchnię łączną 93,87 m...

Józefosław (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 329 000 PLN (14 290 zł/m2)

4
2
93 m2
2007
15891397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27896622 15891397 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Poligonowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1999NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 77,2 m2 (dwupoziomowe) składa się z:-trzech po...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 300 000 PLN (16 839 zł/m2)

3
2
77.2 m2
1999
15891341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27894912 15891341 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Władysława Broniewskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41,75m2 składa się z:-salon z wyjściem...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (15 569 zł/m2)

2
1
41.75 m2
1970
15890695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883153 15890695 3-pokojowe mieszkanie na Bemowie przy ul. Kazubów BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 9 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 60,2m2 składa się z:- 3 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki, - wc.Powierzchnia dodatkowa:- bal...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (14 784 zł/m2)

3
1
60.2 m2
1987