• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 64 071

15889891 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne osiedle ! Blisko natury ! 27863184 15889891 OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!Przedstawiam Państwu nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w Straszynie - miejsca na mapie, które łączy bliskość natury i miasto na wyciągnięcie ręki ! To idealne miejsce dla osób, które na co dzień funkcjonują w rytmie T...

Straszyn (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

688 731 PLN (8 945 zł/m2)

4
-
77 m2
2027
15889100 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27845228 15889100 Dom premium basen, sauna nieruchomość topLuksusowa nieruchomość 5 minut od granicy Wrocławia.Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 265 m², położony na dużej, pięknie zagospodarowanej działce okolice zachodniej ...

Wrocław (Leśnica) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 200 000 PLN (12 075 zł/m2)

6
2
265 m2
2021
15889087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27843377 15889087 Przedstawiam Państwu działki budowlane o powierzchni 1010 m² przy ul. Akacjowej. Działki o nr 184, 185, 186, 287Nieruchomości usytuowane w zielonej i spokojnej okolicy Biestrzykowa w otoczeniu zabudowy jednorodzinnejDojazd drogą asfaltową zapewnia wy...

Biestrzyków (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

748 410 PLN

-
-
1010 m2
-
15889041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27842633 15889041 Ok.Ołtaszyn3pokogródmiejscepostojowetarasPrezentujemy Państwu nieruchomość o powierzchni 66 m2 z trzema pokojami, z przyległym ogródkiem oraz miejscem postojowym przed mieszkaniem.Możliwość wyboru nieruchomości na piętrze o powierzchni 72 m2 z trzema...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

739 000 PLN (11 195 zł/m2)

3
-
66.01 m2
2025
15889034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27841893 15889034 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 91,4 m², położone w samym sercu Trzebnicy – tuż przy parku Lokalizacja: ścisłe centrum, wszystko w zasięgu kilku minut spaceremMieszkanie 3 pokoje (2 przestronne sypialnie ok. 15–20 m²) oddzielna, jas...

Trzebnica (Dolnośląskie, gm. Trzebnica)

645 000 PLN (6 935 zł/m2)

3
1
93 m2
1910
15888742 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27823114 15888742 PROMOCJA!! Ok. Grota Roweckiego Dom 5 pokoi GarażDla OBCOKRAJOWCÓWPolecamy na sprzedaż bardzo energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej, możliwość Zakupu PRZEZ OBCOKRAJOWCÓW BEZ ZGODY Oferta dla osób z samochodem, pracujących we Wrocławiu – Krzy...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

949 998 PLN (6 786 zł/m2)

5
2
140 m2
2026
15888636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27819078 15888636 Na sprzedaż 3-pokojowe duże mieszkanie – ul. Kamieńskiego, Wrocław (Poświętne)!Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 59,8 m² i funkcjonalnym układzie, położone na 3. piętrze 4-piętrowego budynku przy ul. Kamieńskiego we Wrocław...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

557 995 PLN (9 331 zł/m2)

3
1
59.8 m2
1992
15888190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27806577 15888190 DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ 2018 ROK WROCŁAW - KRZYKI OŁTASZYN OKOLICA UL KutrzebyPrzedstawiam Państwu gotowy do zamieszkania, energooszczędny dom szeregowy idealny dla rodziny 2+1 lub 2+2, bez remontu, z bardzo niskimi kosztami utrzymania. Dojazd ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 199 900 PLN (9 999 zł/m2)

4
2
120 m2
2018
15887991 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27799646 15887991 Ok. Grora Roweckie Top dom4pokKanalizaja2024Polecamy na sprzedaź komfortowy, przestronny i ładnie urządzony dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 115 m² (całkowita z poddaszem ok 150 m²), położony w jednej z najbardziej spokojnych i p...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 490 004 PLN (8 278 zł/m2)

4
2
180 m2
2024
15887977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27797899 15887977 Ok Lesnica Piekny Dom 4 pok LuxTopNa sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 104m2 położony na działce o powierzchni 140m2. Na parterze znajduje się łazienka z prysznicem, spiżarnia, otwarta kuchnia z jadalnią i przestronnym s...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

929 990 PLN (7 750 zł/m2)

4
2
120 m2
-
15887851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27795680 15887851 OSTATNI SKRAJNY - GOTOWY DO ODBIORUNa sprzedaż wyjątkowe lokale mieszkalne w zabudowie bliźniaczej!!! BEZ PCC BEZ PROWIZJI5 minut od Środy Śląskiej!!!Polecamy na sprzedaż lokale mieszkalne w zabudowie bliźniaczej, położone w niezwykle malowniczej sc...

Miękinia (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

799 999 PLN (6 478 zł/m2)

5
2
123.5 m2
2025
15887711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27792146 15887711 DOSKONAŁA LOKALIZACJA ok Grota Roweckiego POLECAM I ZAPRASZAM WSZYSTKICH ZAINTEResowanych DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ POW. 109 M2, DZIAŁKA 136 M2Dom w zabudowie szeregowej, segment środkowy o pow. 109 m2, działka 136 m2 Rok budowy 2021, media miejski...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 444 000 PLN (10 314 zł/m2)

5
1
140 m2
2021