• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 560

15873090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27512024 15873090 Mieszkanie znajduje się w kameralnym budynku w centrum podwarszawskiego Józefowa, w pobliżu jednej z nielicznych tężni w Warszawie oraz licznych terenów zielonych. To idealna propozycja dla osób szukających spokoju po pracy, z dogodnym dojazdem do gł...

Józefów (Mazowieckie, gm. Józefów)

1 870 170 PLN (17 002 zł/m2)

4
2
110 m2
2024
15869155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27402662 15869155 Teren inwestycyjny obejmuje 12,3997 ha i jest położony na Półwyspie Żółcino, w gminie Kamień Pomorski.Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do Zalewu Kamieńskiego i znajduje się w pierwszej linii brzegowej, co czyni ją unikatową, prestiżową i niez...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

61 500 000 PLN (496 zł/m2)

-
-
123997 m2
-
15868958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27395500 15868958 Na sprzedaż nowoczesny apartament inwestycyjny o powierzchni 28,14 mkw., położony w prestiżowym kompleksie Happy Valley Resort w Szklarskiej Porębie.Lokal wykończony w wysokim standardzie hotelowym (4*), w pełni umeblowany i gotowy do generowania doc...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

528 900 PLN (18 889 zł/m2)

1
1
28 m2
2023
15868055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3-pokojowe w ścisłym centrum Gdańska 27363804 15868055 Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości w śródmieściu Gdańska przy ul. Rajskiej. Lokal znajduje się w budynku z lat 50-tych, wybudowanym z cegły. Mieszkanie składa się z dwóch sypialni, salonu, kuchni, łazienki i korytarza. Lokal jest po k...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

799 000 PLN (14 018 zł/m2)

3
1
57 m2
1956
15865681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27304851 15865681 Oferujemy do sprzedaży nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,55 m², położone na 5. piętrze w zadbanym budynku wybudowanym przez cenionego dewelopera Ronson. Nieruchomość wyróżnia się bardzo dobrym standardem wykończenia, funkcjo...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

949 000 PLN (18 250 zł/m2)

2
1
52 m2
2022
15857443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 4 pokoje - Gdańsk, Zaspa 27122383 15857443 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 72 m², położone na 5. piętrze w 9-piętrowym budynku z windą w jednej z najbardziej zielonych i rodzinnych części Zaspy. Lokal oferuje komfortowy układ pomieszczeń oraz piękne, otwarte wi...

Gdańsk (Zaspa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 080 000 PLN (15 000 zł/m2)

4
2
72 m2
1980
15840978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26787615 15840978 Do sprzedania grunt rolny w miejscowości Nieborów, położony w bliskim sąsiedztwie Arkadii oraz Restauracji Oberża Pod Złotym Prosiakiem. Nieruchomość znajduje się zaledwie kilkaset metrów od Bolimowskiego Parku Krajobrazowego, w pięknej, spokojnej ok...

Nieborów (Łódzkie, gm. Nieborów)

860 000 PLN (108 zł/m2)

-
-
8000 m2
-
15840762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26785546 15840762 Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79,05 mkw z ogrodem, zlokalizowane na parterze w kameralnym segmencie dwulokalowym (budynek jednorodzinny dwulokalowy).Nieruchomość posiada osobną księgę wieczystą, grunt jest w pełni uregulo...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

909 000 PLN (11 506 zł/m2)

3
1
79 m2
2025
15839650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna blisko plaży 26756826 15839650 Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 615 m2, położona w spokojnej i atrakcyjnej turystycznie miejscowości Karwieńskie Błota II, zaledwie 600 metrów od szerokiej, piaszczystej plaży i 2,5 km od centrum Karwi.To idealne miejsce na stworzenie w...

Karwieńskie Błoto Drugie (Pomorskie, gm. Krokowa)

85 000 PLN

-
-
615 m2
-
15814623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26635618 15814623 Dobra lokalizacja blisko morza tylko ok. 1 km !Oferta sprzedaży mieszkania w Kołobrzegu na osiedlu millennium ul. KupieckaMIESZKANIENa sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe i słoneczne mieszkanie o powierzchni 61 m, położone na 1. piętrze w budynku 10-pięt...

Kołobrzeg (Millennium) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

530 000 PLN (8 833 zł/m2)

3
1
60 m2
1980
15824871 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Funkcjonalne mieszkanie w Kartuzach! 26606848 15824871 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią Kartuzy - Os. Wybickiego Balkon z widokiem na lasNa sprzedaż funkcjonalne i jasne, 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone w zielonej i spokojnej części Kartuz - na Osiedlu Wybickie...

Kartuzy (Pomorskie, gm. Kartuzy)

425 000 PLN (8 673 zł/m2)

2
1
49 m2
1989
15799317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26185444 15799317 Do zaoferowania grunt inwestycyjno-przemysłowy o łącznej powierzchni 11,34 ha, idealny pod różnego rodzaju działalność gospodarczą.Grunt znajduje się w dogodnej lokalizacji - blisko miasta Kalisz, przy głównej drodze wojewódzkiej nr 470. Sto kilometr...

Ceków-Kolonia (Podzborów) (Wielkopolskie, gm. Ceków-Kolonia)

14 847 073 PLN (131 zł/m2)

-
-
113422 m2
-