• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 62 785

15884212 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27696113 15884212 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. PromiennejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2003NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,1 m2 składa się z:-przestronnego salonu połączonego z...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

579 000 PLN (12 560 zł/m2)

2
1
46.1 m2
2003
15884216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27696107 15884216 2-pokojowe mieszkanie w Ząbkach przy ul. Władysława ReymontaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42,90m2 składa się z:- kuchni z oknem wychodzącym na balkon- salonu z klimatyzacją- sy...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

570 000 PLN (13 287 zł/m2)

2
1
42.9 m2
2000
15884199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27696106 15884199 2-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Jana Kazimierza BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46m2 składa się z:- salonu z aneksem kuchennym, - sypialni, - łazienki. Powierzchnia dodatk...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 175 000 PLN (25 543 zł/m2)

2
1
46 m2
2017
15889179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27845752 15889179 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy Al. Komisji Edukacji NarodowejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 15 piętrowym budynkuRok budowy: 2001NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 34m2 składa się z:-pokoju dziennego,...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

690 000 PLN (20 294 zł/m2)

1
1
34 m2
2001
15889190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27845749 15889190 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. MagellanaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1981 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 52,90 m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzielnej kuchni...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

780 000 PLN (14 745 zł/m2)

3
1
52.9 m2
1981
15889180 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27845741 15889180 Nowoczesne mieszkanie na sprzedaż – Warszawa TarchominNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w nowoczesnej inwestycji przy ul. Światowida 61B na warszawskim Tarchominie. To doskonała propozycja dla osób, które szukają komfortowego mieszkania w dobrze sk...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

729 344 PLN (14 800 zł/m2)

2
1
49.28 m2
2026
15889161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27845627 15889161 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Arcangela Corellego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 20192020NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 28,31m2 składa się z:-pokoju dziennego,-...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

455 000 PLN (16 072 zł/m2)

1
1
28.31 m2
2019
15889160 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27845626 15889160 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy rogu ul. Młynarskiej i Górczewskiej.BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1949NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50,2m2 składa się z:-salon 20 m²,-sy...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 149 000 PLN (22 888 zł/m2)

2
1
50.2 m2
1949
15888567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27816810 15888567 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Remiszewskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 2004NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50,31m2 składa się z:-przestronny salon...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (14 908 zł/m2)

2
1
50.31 m2
2004
15888493 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27814586 15888493 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. Sarmackiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2007NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 68,44m2 składa się z:-holu (10,58 m2)-pokoju dzienne...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 300 000 PLN (18 995 zł/m2)

2
1
68.44 m2
2007
15888446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27814085 15888446 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. RównoległejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynku.Rok budowy: 2024NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 57,2m2 składa się z:- salonu z otwartą kuchnią, - 2 poko...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 150 000 PLN (20 105 zł/m2)

3
1
57.2 m2
2024
15888440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27814082 15888440 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Wiktoryn - Inwestycja Modern SpaceBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 8 piętrowym budynku.Rok budowy: 2023NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 31,64m2 składa się z:- pokoju,- ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

580 000 PLN (18 331 zł/m2)

1
1
31.64 m2
2023