• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 151

15161940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 11337159 15161940 Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Bogusławy Grzelak osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt XII GUp 16321 przed Sądem Rejonowym w Gliwicach, XII Wydział Gospod...

Rajcza (Śląskie, gm. Rajcza)

32 800 PLN (2 zł/m2)

-
-
20894 m2
-
15863928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27258400 15863928 Działka gruntu nr 282767 o powierzchni 8309 m2 położona w Czerwionce-Leszczynach w rejonie ul. Odrodzenia, zapisana w księdze wieczystej GL1Y001173417 prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Rybniku. Działka jest niezabudowana, ...

Czerwionka-Leszczyny (Śląskie, gm. Czerwionka-Leszczyny)

242 000 PLN (29 zł/m2)

-
-
8309 m2
-
15863486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250369 15863486 Nieruchomość położona w Sosnowcu przy ul. Kosynierów o łącznej powierzchni 3020 m², zapisana w księdze wieczystej KA1S000163887 prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Sosnowcu, w skład której wchodzą niezabudowane działki gruntu nr 287538, 287539...

Sosnowiec (Zagórze) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

176 000 PLN (58 zł/m2)

-
-
3020 m2
-
15860845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27185075 15860845 ZARZĄD NIERUCHOMOŚCI WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO działający w imieniu ZARZĄDU WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO ogłasza III przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż samodzielne...

Sieradz (Łódzkie, gm. Sieradz)

315 000 PLN (4 565 zł/m2)

4
-
69 m2
-
15735483 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24855659 15735483 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na 2 piętrze w bloku z 1984 roku przy ul. Błonie. To idealna propozycja dla osób, które cenią sobie bliskość centrum miasta oraz dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej. ...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

389 000 PLN (8 104 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15735385 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24854672 15735385 lokal mieszkalny nr 12 o powierzchni 34,98m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. 1 Maja 90 wraz z udziałem wynoszącym 74610 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w prawie ...

Wałbrzych (Sobięcin) (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

46 000 PLN (1 353 zł/m2)

2
-
34 m2
-
15727580 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24720983 15727580 Nieruchomośćskłada się ze zwartego kompleksu czterech działek gruntu nr 44815, 40815, 41015, 40915 zapisanych w księdze wieczystej nr GL1Z000266069 - w wyznaczonej do sprzedaży części o powierzchni łącznej 5756 m2- oraz dwóch budynków prze...

Zabrze (Biskupice) (Śląskie, gm. Zabrze)

1 269 000 PLN (220 zł/m2)

-
-
5756 m2
-
15727499 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24719434 15727499 Działki nr 230618, 232416, 1093, 1003, 170719, 595038, 472938, 5022237, 5019237, 4900237, 5020237, 4903237, 18820 o łącznej powierzchni 447409 m2 zapisane w księgach wieczystych nr: GL1Z000246285, GL1Z000180057. Działki tworzą zwarty komple...

Zabrze (Mikulczyce) (Śląskie, gm. Zabrze)

22 000 000 PLN (49 zł/m2)

-
-
447409 m2
-
15726983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24708677 15726983 Nieruchomość położona w Mysłowicach przy ul. Zielnioka o łącznej powierzchni 13635 m² w skład których wchodzą działki nr 29952, 29972 zapisane w księdze wieczystej KA1L000132092. Przedmiotowe działki posiadają nieregularn...

Mysłowice (Kosztowy) (Śląskie, gm. Mysłowice)

1 091 000 PLN (80 zł/m2)

-
-
13635 m2
-
15726809 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24705805 15726809 Nieruchomość nr 174037 o powierzchni 3190 m2 zapisana w księdze wieczystej nr KA1P000348631, zabudowana budynkiem łaźni górniczej. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej ul. Kopalnianej. Otoczenie nieruchomości stanowią...

Miedźna (Śląskie, gm. Miedźna)

1 700 000 PLN (533 zł/m2)

-
-
3190 m2
-
15726055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24691621 15726055 Lokal mieszkalny nr 19 o powierzchni 58,42 m2, zlokalizowany na poddaszu w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Gwareckiej 1 wraz z udziałem wynoszącym 34110 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w prawie w...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

95 000 PLN (1 638 zł/m2)

2
-
58 m2
-
15726054 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24691618 15726054 Lokal mieszkalny nr 9 o powierzchni 38,54 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Armii Krajowej 2 wraz z udziałem wynoszącym 38010 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w pra...

Bytom (Łagiewniki) (Śląskie, gm. Bytom)

50 000 PLN (1 316 zł/m2)

1
-
38 m2
-