• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 64 072

15727073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24711515 15727073 OPIS OFERTYSzanowni Państwo mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania o pow. 45,26m2 znajdujące się w Dzielnicy Nadmorskiej. Mieszkanie położone na 1 piętrze, w budynku z windą. Nieruchomość znajduje się na terenie ogrodzon...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

925 000 PLN (20 556 zł/m2)

2
1
45 m2
2012
15700788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24197429 15700788 Na sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 30,72 m, położony w nowoczesnym i kameralnym apartamentowcu z windą, zaledwie 100 metrów od szerokiej, piaszczystej plaży w Mielnie. To idealne miejsce zarówno na wakacyjny wypoczyne...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

590 000 PLN (19 667 zł/m2)

1
1
30 m2
-
15681258 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23853182 15681258 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆSzanowni Państwo przedstawiamy na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 38,22 m,w budynku z 2021 roku.Apartament składa się z:- przestronnego salonu połączonego z aneksem kuchennym,- sypialni,- łazienki z WC,- dużego balkon...

Świnoujście (Zachodniopomorskie, gm. Świnoujście)

699 000 PLN (18 395 zł/m2)

2
1
38 m2
2021
15626944 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22756512 15626944 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆOferujemy na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie (58,10 m2) o dogodnym układzie, położone na 2. piętrze w bloku. Mieszkanie jest bardzo słoneczne i ciepłe dzięki dwustronnej ekspozycji okien na wschód i zachód, co zapewnia...

Białogard (Zachodniopomorskie, gm. Białogard)

289 000 PLN (4 983 zł/m2)

3
1
58 m2
1978
15501384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19958198 15501384 Na sprzedaż zadbane, dwupokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone w rejonie ul. 4 Marca. Mieszkanie o powierzchni 37,2 m2 jest dwustronne, co zapewnia doskonałe doświetlenie wnętrz oraz odpowiednią cyrkulację powietrza. Dużym atutem jest...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

325 000 PLN (8 784 zł/m2)

2
-
37 m2
1970
15444551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18697325 15444551 NOWA CENAOFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆW ofercie działka o powierzchni 1767 m2 położona w miejscowości Strzeżenice z Warunkami zabudowy pod zabudowę jednorodzinną. Działka w kształcie prostokąta, płaska, niezabudowana. Stan prawny gruntu: własność z (KW) bez o...

Strzeżenice (Zachodniopomorskie, gm. Będzino)

159 030 PLN

-
-
1767 m2
-
15433954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18442057 15433954 Oferujemy na sprzedaż luksusowy apartament o powierzchni 51 m2 zlokalizowany nad brzegiem rzeki Parsęty. Ten przestronny, trzypokojowy apartament o wysokim standardzie wykończenia zapewnia komfort i elegancję na każdym kroku. Apartament sprzedawany j...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

739 500 PLN (14 500 zł/m2)

3
-
51 m2
2023
15433154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18425684 15433154 Oferujemy na sprzedaż luksusowy apartament o powierzchni 82,83 m2 zlokalizowany nad brzegiem rzeki Parsęty. Ten przestronny, trzypokojowy apartament o wysokim standardzie wykończenia zapewnia komfort i elegancję na każdym kroku. Dodatkowym atutem apa...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 408 110 PLN (17 172 zł/m2)

3
2
82 m2
2023
15423980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 18237649 15423980 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 95,99 m2, położony na działce o pow. ok. 200 m2. Nieruchomość położona na nowym osiedlu w Koszalinie, dawne Stare Bielice. Dom w stanie deweloperskim. Standard wykończenia: instalacja wodno-kan...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

640 000 PLN (6 737 zł/m2)

4
2
95 m2
2017
15421279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 18171003 15421279 Nowoczesny apartament w centrum Kołobrzegu Apartament o pow. 27,62m2 usytuowany na 3 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z 2023roku z nowoczesną windąW skład apartamentu wchodzi:- Pokój z aneksem kuchennym- Łazienka z toaletą- Przedpokój Wyposażenie...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

499 000 PLN (18 481 zł/m2)

1
1
27 m2
2023
15420707 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18155387 15420707 Luksusowy apartament 2 pokojowy o pow.40m2 z widokiem na morze na prestiżowym osiedlu Apartamenty Klifowa w RewaluApartament usytuowany na 2 piętrze w 2 piętrowym apartamentowcu z windą W skład apartamentu wchodzi:- Salon z aneksem kuchennym i wyjści...

Rewal (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

1 250 000 PLN (31 250 zł/m2)

2
1
40 m2
2017
15259840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 14072369 15259840 Trzypokojowy apartament z jacuzzi 120 m od plaży!Przedstawiamy Państwu przestronny 3-pokojowy apartament U-IV-27 o pow. 72,07 m2 z możliwością instalacji jacuzzi na tarasie.Apartament położony jest na 3 piętrze. Wystawy okien od strony południowo-zac...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

1 498 119 PLN (20 807 zł/m2)

3
-
72 m2
2025