• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 64 107

15685642 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23921525 15685642 Ogłoszenie o sprzedaży udziału (11200) w prawie własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej w miejscowości Bielsko – Biała, nr działki 6028, 6027, 7382 1. Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działaln...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

5 593 PLN (6 zł/m2)

-
-
898 m2
-
15588776 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 21940240 15588776 Kupując z pośrednikiem: kupujesz bezpiecznie z ubezpieczeniem OC od transakcji. OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS Polecam ofertę działki budowlanej o pow. 6521 m2 ( działka nr 15612 ) znajdującej się w Nekiel...

Nekielka (Wielkopolskie, gm. Nekla)

849 000 PLN (130 zł/m2)

-
-
6521 m2
-
15460085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19050143 15460085 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gustownie wykonanego domu wolnostojącego położonego w spokojnej miejscowości Skrzetuszewo -leży na terenie Lednickiego Parku Krajobrazowego , między trzema jeziorami: Lednica, Skrzetuszewo ...

Łubowo (Wielkopolskie, gm. Łubowo)

700 000 PLN (4 375 zł/m2)

5
2
160 m2
2024
15294731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15019846 15294731 Polecam do sprzedaży ładną działkę budowlaną na wschód od Poznania położonej w spokojnej miejscowości Skrzetuszewo -leży na terenie Lednickiego Parku Krajobrazowego , między trzema jeziorami: Lednica, Skrzetuszewo Małe i Głębokie o powierz...

Kiszkowo (Wielkopolskie, gm. Kiszkowo)

170 000 PLN (155 zł/m2)

-
-
1100 m2
-
15161940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 11337159 15161940 Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Bogusławy Grzelak osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt XII GUp 16321 przed Sądem Rejonowym w Gliwicach, XII Wydział Gospod...

Rajcza (Śląskie, gm. Rajcza)

32 800 PLN (2 zł/m2)

-
-
20894 m2
-
15863925 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27258405 15863925 Działka nr 32036 położona jest w rejonie ul. Kosynierów w Czerwionce-Leszczynach o powierzchni 5343 m² zapisanej w księdze wieczystej nr GL1Y001156227. Działka stanowi teren niezabudowany, drogę z płyt betonowych, drogę n...

Czerwionka-Leszczyny (Śląskie, gm. Czerwionka-Leszczyny)

50 000 PLN (9 zł/m2)

-
-
5343 m2
-
15863928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27258400 15863928 Działka gruntu nr 282767 o powierzchni 8309 m2 położona w Czerwionce-Leszczynach w rejonie ul. Odrodzenia, zapisana w księdze wieczystej GL1Y001173417 prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Rybniku. Działka jest niezabudowana, ...

Czerwionka-Leszczyny (Śląskie, gm. Czerwionka-Leszczyny)

242 000 PLN (29 zł/m2)

-
-
8309 m2
-
15863486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250369 15863486 Nieruchomość położona w Sosnowcu przy ul. Kosynierów o łącznej powierzchni 3020 m², zapisana w księdze wieczystej KA1S000163887 prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Sosnowcu, w skład której wchodzą niezabudowane działki gruntu nr 287538, 287539...

Sosnowiec (Zagórze) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

176 000 PLN (58 zł/m2)

-
-
3020 m2
-
15860845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27185075 15860845 ZARZĄD NIERUCHOMOŚCI WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO działający w imieniu ZARZĄDU WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO ogłasza III przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż samodzielne...

Sieradz (Łódzkie, gm. Sieradz)

315 000 PLN (4 565 zł/m2)

4
-
69 m2
-
15742591 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24996032 15742591 Lokal mieszkalny nr 23 o powierzchni 47,64 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Siemianowicach Śląskich przy ul. Tadeusza Kościuszki 2A wraz z udziałem wynoszącym 20910 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim...

Siemianowice Śląskie (Śląskie, gm. Siemianowice Śląskie)

196 000 PLN (4 170 zł/m2)

2
-
47 m2
-
15741778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24980964 15741778 Nieruchomość położona w Będzinie pomiędzy ul. 1 Maja oraz Brata Alberta o łącznej powierzchni 6458 m² w skład której wchodzą działki 193, 1922 zapisane w księdze wieczystej KA1B000332706. Nieruchomość gruntowa zabudowana ...

Będzin (Śląskie, gm. Będzin)

749 000 PLN (116 zł/m2)

-
-
6458 m2
-
15735483 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24855659 15735483 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na 2 piętrze w bloku z 1984 roku przy ul. Błonie. To idealna propozycja dla osób, które cenią sobie bliskość centrum miasta oraz dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej. ...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

389 000 PLN (8 104 zł/m2)

2
-
48 m2
-