• Nieruchomości na sprzedaż

Kawalerka

  • Pokoje1
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 29.96m2
  • Rodzaj Mieszkanie - kawalerka
  • Cena 729 000 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy2020

Opis szczegółowy

Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka typu open space o powierzchni 30 m², położona na parterze kameralnego, nowoczesnego budynku z 2020 roku, zlokalizowanego w prestiżowej części Wilanowa Królewskiego.
Nieruchomość znajduje się przy cichej, spokojnej ulicy, w otoczeniu zieleni i niskiej zabudowy. Największym atutem mieszkania jest imponujący, prywatny ogród o powierzchni aż 125 m², który tworzy wyjątkową, zieloną przestrzeń do odpoczynku i codziennego życia w mieście.
Do mieszkania przynależy również przestronny taras połączony z ogrodem, dzięki czemu nieruchomość oferuje niezwykle komfortową strefę wypoczynkową na świeżym powietrzu. To idealne miejsce do relaksu, pracy zdalnej, spotkań z przyjaciółmi czy stworzenia własnej zielonej oazy.
Wysoki standard i pełne wyposażenie
Mieszkanie zostało wykończone z dużą dbałością o ergonomię oraz wygodę codziennego użytkowania.
Wnętrze oferuje:funkcjonalny i jasny układ open space,dużą szafę w zabudowie,przestronną i komfortową łazienkę,automatyczne ogrzewanie podłogowe,klimatyzację,komfortową, w pełni wyposażoną kuchnię z rozszerzoną zabudową zapewniającą ponadstandardową ilość miejsca do przechowywania,własne miejsce parkingowe tuż obok budynku.Dzięki dużym przeszkleniom mieszkanie jest bardzo dobrze doświetlone, a przemyślany układ wnętrza sprawia, że lokal wydaje się większy niż wskazuje jego metraż. Dodatkowym atutem jest pełna izolacja od sąsiadów, zapewniająca ciszę oraz prywatność.
Lokalizacja – cisza, natura i wygoda
Nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej pożądanych części Wilanowa — w otoczeniu zieleni oraz kameralnej zabudowy.
W bezpośredniej okolicy znajdują się:tereny spacerowe nad Wisłą,ścieżki rowerowe i rekreacyjne,Plac Vogla oddalony o kilka minut, oferujący pełną infrastrukturę handlowo-usługową: sklepy, restauracje, pocztę oraz punkty usługowe.To idealne połączenie spokoju, natury oraz wygodnego dostępu do miejskich udogodnień.
Najważniejsze informacje:30 m²,parter w 2-piętrowym budynku z 2020 roku,taras oraz prywatny ogród 125 m²,wysoki standard wykończenia,klimatyzacja i indywidualnie sterowane ogrzewanie podłogowe,miejsce parkingowe,czynsz administracyjny: 470 zł.To idealna propozycja dla singla, pary lub inwestora poszukującego nieruchomości premium w spokojnej i zielonej części Warszawy.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15895470
  • Data publikacji: 19 maja 2026 17:13 (19 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 1

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Wilanów ,
Jakub Lichoński

Jakub Lichoński

+48XXXXXX155
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Kawalerka na sprzedaż - Warszawa, Wilanów

nieruchomosci-na-sprzedaz.pl / 15895470

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

729 000 PLN

24 332 zł/m2
Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

Jakub Lichoński

+48576988155

Główne cechy:

  • Powierzchnia 29.96m2
  • Pokoje 1
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 2020

Opis - Mieszkanie

Wysoki standard i pełne wyposażenie