• Nieruchomości na sprzedaż

Kawalerka

  • Pokoje1
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 34.19m2
  • Rodzaj Mieszkanie - kawalerka
  • Cena 629 000 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy2014

Opis szczegółowy

Oferuję na sprzedaż przestronną kawalerkę o powierzchni 34,19 m², położoną na 4-tym piętrze nowoczesnego apartamentowca z ochroną 24h przy ul. Bobrowieckiej na warszawskim Mokotowie.

Inwestycja DKF Mokotów firmy Nickel Development z 2014 roku (DKF oznacza Domowy Klub Filmowy - nazwa i design nawiązuje do otoczenia budynku- w bliskiej odległości znajduje się Wytwórnia Filmów Fabularnych i Dokumentalnych oraz siedziba Agory). Autorami projektu architektonicznego są SooN architekci, zaś jego konstrukcją zajęła się Przedsiębiorstwo Remontów i Budownictwa Ogólnego.

Na lokal składają się:
- salon z aneksem kuchennym,
- Łazienka z prysznicem i pralką,
- korytarz z dużą szafą.
Okna skierowane na zachód, widok na wewnętrzne patio i zielony skwer.
Nowoczesny budynek z ochroną i monitoringiem. Przed blokiem plac zabaw, miejsca dla rowerów.

Rowerownia i miejsce postojowe w garażu podziemnym - tuż obok windy.
Mieszkanie idealne do wejścia lub własnej aranżacji.
Możliwość wydzielenia części sypialnianej. Dużo miejsca do przechowywania.

Doskonała lokalizacja pod wynajem lub do zamieszkania ze względu na szybki dojazd do Centrum i liczne sklepy i lokale usługowe w okolicy. W odległości kilku minut na pieszo liczne sklepy (Żabka, Carrefour, delikatesy), piekarnie, restauracje i kawiarnie, siłownie i punkty usługowe oraz placówki edukacyjne. Nieopodal tereny zielone (Park Morskie Oko, Łazienki Królewskie) i ścieżki rowerowe.

Pełna własność.
Miejsce w garażu podziemnym - dodatkowo płatne 50 tys. zł

Zapraszam do kotaktu i na prezentację Nieruchomości!

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15895546
  • Data publikacji: 20 maja 2026 23:40 (1 godzinę temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 1
  • Piętro: 4 / 6

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów ,
Ewelina Kaźmierczak

Ewelina Kaźmierczak

+48XXXXXX926
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Kawalerka na sprzedaż - Warszawa, Mokotów

nieruchomosci-na-sprzedaz.pl / 15895546

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

629 000 PLN

18 397 zł/m2
Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

Ewelina Kaźmierczak

+48536483926

Główne cechy:

  • Powierzchnia 34.19m2
  • Pokoje 1
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 2014

Mieszkanie idealne do wejścia lub własnej aranżacji.