• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Mokotów

Znalezionych ofert: 787

15894614 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Na sprzedaż 3 pokoje Mokotów Czerniakowska 27946555 15894614 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Czerniakowskiej o powierzchni 49,90 m², zlokalizowane na drugim piętrze w 10-piętrowym budynku z 1976 roku (konstrukcja Rama H). Budynek wyposażony w windę. Układ pomieszczeń:• Salon (ok. 16 m²) z wyjście...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

680 000 PLN (13 627 zł/m2)

3
1
49.9 m2
1976
15856499 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Na sprzedaż 2 pok tuż przy metro Wierzbno Mokotów 27091512 15856499 2 pokoje przy metrze Wierzbno Stary Mokotów świetna inwestycjaNa sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Starym Mokotowie, zlokalizowane przy Al. Niepodległości (róg ul. Woronicza).Największym atutem nieruchomości jest doskonała lokalizacja – wejście do st...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

610 000 PLN (16 138 zł/m2)

2
1
37.8 m2
1968
15841208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26788235 15841208 Wyjątkowy, unikatowy apartament o powierzchni 195,50 mkw położony przy Alei Wilanowskiej 259 D, dzielnicy Mokotów z własnym ogródkiem, blisko centrum. Stanowi to wyjątkowe połączenie ciszy, luksusu i świetnej lokalizacji.Jeśli marzysz o przestrzeni z...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 590 000 PLN (13 282 zł/m2)

4
2
195 m2
1997
15872860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27502947 15872860 APARTAMENT Z WIDOKIEM NA PANORAMĘ MIASTA, 3 MINUTY DO METRA WILANOWSKA!Szukasz przestrzeni, która daje poczucie wolności, a jednocześnie trzyma rękę na pulsie miasta? Ten wyjątkowy apartament położony przy ul. Bukowińskiej 8, to propozycja dla osób c...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 990 000 PLN (18 952 zł/m2)

4
2
105 m2
2007
15833999 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26934885 15833999 3-pokojowe 66 m mieszkanie znajdujące się na 7. piętrze w 10 piętrowym bloku .Mieszkanie świeżo po generalnym remoncie.Klimatyzacja.Mieszkanie bardzo dobrze wyposażone: zmywarka, pralka, lodówka oraz inne elementy pozostają w lokalu (za wyjątkiem tel...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 049 000 PLN (15 894 zł/m2)

3
1
66 m2
1976
15893314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27907009 15893314 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy , słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym standardzie 5 pokojowy apartament o powierzchni 99.35 metrów z cudowny, zielonym ogrodem o powierzchni 220 m2 położony w doskonałej lokalizacji na w...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 450 000 PLN (24 660 zł/m2)

5
-
99.35 m2
2017
15871008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27451926 15871008 Mam przyjemność zaprezentować Państwu jasne, słoneczne i ciche 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68.5 metra , dwustronne położone w doskonałej lokalizacji na osiedlu Marina Mokotów przy ulicy Przejazd 4.To idealna propozycja dla Singla, Pary lub Ro...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 549 000 PLN (22 613 zł/m2)

3
-
68.5 m2
2006
15870929 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27447544 15870929 Zapraszam w podróż do wyjątkowego miejsca w Warszawie do butikowej inwestycji na Górnym Mokotowie Górska 32. to już ostatni z 12 apartamentów premium który pozostał do sprzedaży. W tej niebanalnej przestrzeni Warszawy w bliskim sąsiedztwie Łazienek K...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 000 PLN (26 936 zł/m2)

4
-
148.5 m2
2021
15896021 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27965668 15896021 Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomośc...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

946 410 PLN (22 534 zł/m2)

1
-
42 m2
2025
15849484 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26969240 15849484 4-pokojowe mieszkanie 73 m² z balkonem, piwnicą i parkingiem – do remontu – < 12 000 złm²!Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73 m² w zielonej części Mokotowa, w pobliżu Jeziorka Czerniakowskiego. Mieszkanie idealne do w...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

855 000 PLN (11 712 zł/m2)

3
1
73 m2
1991
15686551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23945863 15686551 Zamknij oczy i wyobraź sobie swoje nowe, przytulne M 38,23m² czystej przestrzeni, gdzie poranna kawa smakuje lepiej niż gdziekolwiek indziej. Salon z aneksem kuchennym i ustawny pokójsypialnia tworzą harmonijną całość, którą możesz zaaranżować wedłu...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (18 395 zł/m2)

2
1
38 m2
2025
15864107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
BEZ PCC, BEZ PROWIZJI, Taras na dachu, PŁD 27264702 15864107 OKAZYJNA CENA, mieszkanie wybudowane w stanie deweloperskim.Bez prowizji i podatku PCC 2% - Zamieszkaj w sercu biznesowego Mokotowa Odkryj miejsce, gdzie funkcjonalna nowoczesność Służewca spotyka się z domowym spokojem i klimatem Starego Mokotowa. O...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 390 000 PLN (19 857 zł/m2)

3
-
70 m2
2026