• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Mokotów

Znalezionych ofert: 787

15872860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27502947 15872860 APARTAMENT Z WIDOKIEM NA PANORAMĘ MIASTA, 3 MINUTY DO METRA WILANOWSKA!Szukasz przestrzeni, która daje poczucie wolności, a jednocześnie trzyma rękę na pulsie miasta? Ten wyjątkowy apartament położony przy ul. Bukowińskiej 8, to propozycja dla osób c...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 990 000 PLN (18 952 zł/m2)

4
2
105 m2
2007
15833999 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26934885 15833999 3-pokojowe 66 m mieszkanie znajdujące się na 7. piętrze w 10 piętrowym bloku .Mieszkanie świeżo po generalnym remoncie.Klimatyzacja.Mieszkanie bardzo dobrze wyposażone: zmywarka, pralka, lodówka oraz inne elementy pozostają w lokalu (za wyjątkiem tel...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 049 000 PLN (15 894 zł/m2)

3
1
66 m2
1976
15893314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27907009 15893314 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy , słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym standardzie 5 pokojowy apartament o powierzchni 99.35 metrów z cudowny, zielonym ogrodem o powierzchni 220 m2 położony w doskonałej lokalizacji na w...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 450 000 PLN (24 660 zł/m2)

5
-
99.35 m2
2017
15871008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27451926 15871008 Mam przyjemność zaprezentować Państwu jasne, słoneczne i ciche 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68.5 metra , dwustronne położone w doskonałej lokalizacji na osiedlu Marina Mokotów przy ulicy Przejazd 4.To idealna propozycja dla Singla, Pary lub Ro...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 549 000 PLN (22 613 zł/m2)

3
-
68.5 m2
2006
15870929 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27447544 15870929 Zapraszam w podróż do wyjątkowego miejsca w Warszawie do butikowej inwestycji na Górnym Mokotowie Górska 32. to już ostatni z 12 apartamentów premium który pozostał do sprzedaży. W tej niebanalnej przestrzeni Warszawy w bliskim sąsiedztwie Łazienek K...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 000 PLN (26 936 zł/m2)

4
-
148.5 m2
2021
15896021 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27965668 15896021 Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomośc...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

946 410 PLN (22 534 zł/m2)

1
-
42 m2
2025
15849484 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26969240 15849484 4-pokojowe mieszkanie 73 m² z balkonem, piwnicą i parkingiem – do remontu – < 12 000 złm²!Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73 m² w zielonej części Mokotowa, w pobliżu Jeziorka Czerniakowskiego. Mieszkanie idealne do w...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

855 000 PLN (11 712 zł/m2)

3
1
73 m2
1991
15686551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23945863 15686551 Zamknij oczy i wyobraź sobie swoje nowe, przytulne M 38,23m² czystej przestrzeni, gdzie poranna kawa smakuje lepiej niż gdziekolwiek indziej. Salon z aneksem kuchennym i ustawny pokójsypialnia tworzą harmonijną całość, którą możesz zaaranżować wedłu...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (18 395 zł/m2)

2
1
38 m2
2025
15864107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
BEZ PCC, BEZ PROWIZJI, Taras na dachu, PŁD 27264702 15864107 OKAZYJNA CENA, mieszkanie wybudowane w stanie deweloperskim.Bez prowizji i podatku PCC 2% - Zamieszkaj w sercu biznesowego Mokotowa Odkryj miejsce, gdzie funkcjonalna nowoczesność Służewca spotyka się z domowym spokojem i klimatem Starego Mokotowa. O...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 390 000 PLN (19 857 zł/m2)

3
-
70 m2
2026
15895987 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27964706 15895987 2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Jana Sebastiana BachaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47m2 składa się z:- dwóch pokoi, - odrębnej kuchni, - łazienki,- korytarzaPowierz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

749 000 PLN (15 936 zł/m2)

2
1
47 m2
1976
15895969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27964541 15895969 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Sieleckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1954NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 26m2 składa się z:-pokoju dziennego,-kuchni,-łazienk...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

590 000 PLN (22 692 zł/m2)

1
1
26 m2
1954
15895973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27964538 15895973 4-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Bokserskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuBudynek wyróżnia się licznymi nowoczesnymi rozwiązaniami oraz wysokim standardem części wspólnych. Na dachu znajduje się wyjątko...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 460 000 PLN (17 770 zł/m2)

4
1
82.16 m2
2023