• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Mokotów

Znalezionych ofert: 787

15895973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27964538 15895973 4-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Bokserskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuBudynek wyróżnia się licznymi nowoczesnymi rozwiązaniami oraz wysokim standardem części wspólnych. Na dachu znajduje się wyjątko...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 460 000 PLN (17 770 zł/m2)

4
1
82.16 m2
2023
15894769 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948614 15894769 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Cieszyńskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 15 piętrowym budynkuRok budowy: 1978NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 58m2 składa się z:-widnej kuchni,-trzech pokoi,-ł...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

877 000 PLN (15 121 zł/m2)

3
1
58 m2
1978
15894689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27948178 15894689 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Różanej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windy NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 32m2 składa się z:-pokoju dziennego,-oddzielnej, widnej kuchn...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

720 000 PLN (22 500 zł/m2)

1
1
32 m2
1970
15894649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948036 15894649 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Biały Kamień -osiedle Eko Park przy Oranżerii BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2007NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 95,8m2 składa się...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 592 500 PLN (37 500 zł/m2)

3
2
95.8 m2
2007
15894651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948034 15894651 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. CzerniakowskiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1955NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 45,12m2 składa się z:-salonu-sypialni-oddzielnej,...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

767 040 PLN (17 000 zł/m2)

2
1
45.12 m2
1955
15894654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948030 15894654 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Iberyjskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 15 piętrze w 15 piętrowym budynkuRok budowy: 1979NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 44m2 składa się z:-oddzielnej, widnej kuchni,-sypi...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (14 773 zł/m2)

2
1
44 m2
1979
15893470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27911401 15893470 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy Al. Niepodległości BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynku.Rok budowy: 1961NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 80,4m2 składa się z:-oddzielnej kuchni,-czterech...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 440 000 PLN (17 910 zł/m2)

4
1
80.4 m2
1961
15895266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27961667 15895266 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Dąbrowskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1952NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 31m2 składa się z:-oddzielnej, widnej kuchni,-pokoj...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

610 000 PLN (19 677 zł/m2)

1
1
31 m2
1952
15894823 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949197 15894823 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy Al. Polski Walczącej na nowym osiedlu Harmonia Mokotów.BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 6 piętrowym budynku.Rok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38,25 m2 składa się z:-sal...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

765 000 PLN (20 000 zł/m2)

2
1
38.25 m2
2025
15894825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27949194 15894825 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Blacharskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53,3m2 składa się z:-pokoju dziennego o pow. ok. 1...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (14 991 zł/m2)

3
1
53.3 m2
1975
15894767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948618 15894767 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bachmackiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 65m2 składa się z:-salonu z wyjściem na balkon,-dwóch sypialni,-widn...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (18 462 zł/m2)

3
1
65 m2
1960
15893611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27915089 15893611 3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. WiktorskiejBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku Kamienica nie posiada obecnie windy, jednak wspólnota planuje jej montaż.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z:...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (19 000 zł/m2)

3
1
50 m2
1964