• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Warszawa Mokotów

Znalezionych ofert: 787

15893611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27915089 15893611 3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. WiktorskiejBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku Kamienica nie posiada obecnie windy, jednak wspólnota planuje jej montaż.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z:...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (19 000 zł/m2)

3
1
50 m2
1964
15894957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27953248 15894957 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Wołoskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 40m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypial...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (27 500 zł/m2)

2
1
40 m2
2025
15894771 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948621 15894771 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Giordana Bruna BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 9 piętrowym budynku.Rok budowy: budynek z lat 70-tych.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,2m2 składa się z:-dwóch pok...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

695 000 PLN (18 683 zł/m2)

2
1
37.2 m2
1970
15894547 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27944530 15894547 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Jana Sebastiana Bacha BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 80-tych. NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 88m2 składa się z:- pr...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 600 000 PLN (18 182 zł/m2)

4
1
88 m2
1980
15893567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27914280 15893567 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Pułku AK Baszta BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1960NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 23m2 składa się z:-Funkcjonalny przedpokój,-Łazien...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

445 000 PLN (19 348 zł/m2)

1
1
23 m2
1960
15894696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27948176 15894696 5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Krymskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1972NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 64m2 składa się z:-5 pokoi,-dwóch łazienek,-oddzielne...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

864 000 PLN (13 500 zł/m2)

5
2
64 m2
1972
15894533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27944561 15894533 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Jana Sebastiana Bacha BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 80-tych bez windy. NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 54,20m2 skład...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

900 000 PLN (16 605 zł/m2)

3
1
54.2 m2
1980
15894538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27944552 15894538 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Czerniakowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1972NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 57,2 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchenny...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

844 000 PLN (14 755 zł/m2)

3
1
57.2 m2
1972
15894570 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27944551 15894570 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Fregaty BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2005NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 122,7m2 składa się z:-salonu połączonego z kuchnią i ja...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 822 100 PLN (23 000 zł/m2)

4
2
122.7 m2
2005
15894563 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27944533 15894563 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Janka Bytnara „RudegoBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1958NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 34,79m2 składa się z:-przestronnego pokoju...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

700 000 PLN (20 121 zł/m2)

1
1
34.79 m2
1958
15893554 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27913884 15893554 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Racławickiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 1957NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48m2 ( jednak dzięki skosom i układowi poddasza po...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (21 875 zł/m2)

2
1
48 m2
1957
15895301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27961803 15895301 3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Chełmskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 51,5m2. Układ:- salon z aneksem kuchennym i częścią jadalną, - dwie oddzielne sypialnie, - ła...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 190 000 PLN (23 107 zł/m2)

3
1
51.5 m2
1957