• Nieruchomości na sprzedaż

Soho Factory | ustawne 2 pokoje | nowe budownictwo

  • Pokoje2
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 48m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 950 000 PLN
  • MiastoWarszawa
  • Rok budowy2021

Opis szczegółowy

!!OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!!

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na prestiżowym osiedlu Soho Factory przy ul. Mińskiej!

Stylowe, funkcjonalne i wykończone w wysokim standardzie mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych inwestycji na warszawskiej Pradze-Południe. To idealna propozycja zarówno dla singla, pary, jak i inwestora szukającego nieruchomości premium pod wynajem.

osiedle monitorowane i strzeżone
idealne pod inwestycję lub do zamieszkania

LOKALIZACJA:
Nieruchomość znajduje się na nowoczesnym osiedlu Soho Factory przy ul. Mińskiej, w sercu dynamicznie rozwijającej się części Pragi-Południe.

To miejsce łączy industrialny klimat z nowoczesną architekturą oraz bogatą infrastrukturą miejską. W pobliżu znajdują się liczne restauracje, kawiarnie, sklepy, punkty usługowe oraz tereny rekreacyjne.

Ogromnym atutem jest doskonała komunikacja z centrum Warszawy - w pobliżu przystanki autobusowe, tramwajowe oraz stacja kolejowa Warszawa Wschodnia. Dojazd do ścisłego centrum miasta zajmuje zaledwie kilkanaście minut.

NIERUCHOMOŚĆ:
Eleganckie, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na jednym z wyższych pięter nowoczesnego apartamentowca z windą.
Mieszkanie składa się z:

przestronnego salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon
komfortowej sypialni
nowoczesnej łazienki
przedpokoju z miejscem do przechowywania

Wnętrze zostało urządzone w nowoczesnym stylu z dbałością o detale i komfort codziennego użytkowania. Duże okna zapewniają świetne doświetlenie pomieszczeń, a funkcjonalny układ sprawia, że mieszkanie jest niezwykle wygodne.

Dodatkowo istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego w cenie 35 000 zł

Zapraszam na prezentację!
Jan Adamczyk
nr. oferty: PH376908

Ogłoszenie ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15896420
  • Data publikacji: 20 maja 2026 17:22 (5 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 4 / 6

Mapa

Mazowieckie, Warszawa, Praga-północ ,
Jan Adamczyk

Jan Adamczyk

+48XXXXXX159
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż - Warszawa, Praga-północ

nieruchomosci-na-sprzedaz.pl / 15896420

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

950 000 PLN

19 792 zł/m2
Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

Jan Adamczyk

+48585000159

Główne cechy:

  • Powierzchnia 48m2
  • Pokoje 2
  • Rok budowy 2021

Opis - Soho Factory | ustawne 2 pokoje | nowe budownictwo

osiedle monitorowane i strzeżone
idealne pod inwestycję lub do zamieszkania

LOKALIZACJA:

NIERUCHOMOŚĆ: