• Nieruchomości na sprzedaż

Nieruchomość zlokalizowana w Katowicach w rejonie ul. Szopienickiej

  • Pokoje-
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 67662m2
  • Rodzaj Działka inwestycyjna
  • Cena 12 000 000 PLN
  • MiastoKatowice
  • Rok budowy-

Opis szczegółowy

Nieruchomość zlokalizowana w Katowicach w rejonie ul. Szopienickiej i łącznej powierzchni 67662 m²w skład której wchodzą działki 1043/86, 931/86, 928/86, 975/55, 976/55, 930/86 , zapisane w księdze wieczystej KA1K/00053605/9 . Bez bezpośredniego dostępu do drogi publicznej. Bezpośrednie otocznie lasów oraz linii kolejowej. Nieruchomość o różnicach rzędnych wysokości, porośnięta zielenią nieurządzoną oraz drzewami. Na działce 1043/86 posadowiony jest słup elektroenergetyczny nie będący własnością Spółki, oraz napowietrzna sieć cieplna. Nieruchomość częściowo utwardzona płytami betonowymi. Pod powierzchnią terenu mogą znajdować się pozostałości fundamentów.

Uchwała Nr XXI/483/12 Rady Miasta Katowice z dnia 25 kwietnia2012 r. w sprawie uchwalenia "Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Miasta Katowice". Działki oznaczone symbolem U24/ZL , zagospodarowanie: tereny przemysłowe.

Informacja o ofercie udzielana jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 6 00 do 14 00.

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15896529
  • Data publikacji: 20 maja 2026 21:52 (21 godzin temu)

Mapa

Śląskie, Katowice, Janów-Nikiszowiec, ul. Szopienicka ,
Agnieszka

Agnieszka

+48XXXXXX360
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Działka inwestycyjna na sprzedaż - Katowice, Janów-Nikiszowiec, Ul. Szopienicka

nieruchomosci-na-sprzedaz.pl / 15896529

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

12 000 000 PLN

177 zł/m2
Katowice (Janów-Nikiszowiec), ul. Szopienicka

Agnieszka

+48693285360

Główne cechy:

  • Powierzchnia 67662m2

Opis - Nieruchomość zlokalizowana w Katowicach w rejonie ul. Szopienickiej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15896529
  • Data publikacji: 20 maja 2026 21:52 (21 godzin temu)