- Nieruchomości na sprzedaż
Nieruchomość położona w Katowicach przy ul. Szopienickiej
- Pokoje-
- Łazienki-
- Powierzchnia 7156m2
- Rodzaj Działka inwestycyjna
- Cena 1 890 000 PLN
- MiastoKatowice
- Rok budowy-
Opis szczegółowy
Nieruchomość położona w Katowicach przy ul. Szopienickiej o powierzchni 7156 m², działka gruntu oznaczona nr 2193/86 zapisana w księdze wieczystej KA1K/00053651/6.
Nieruchomość o regularnym kształcie zbliżonym do trapezu - wydłużona. Porośnięta zielenią niska oraz samosiejkami drzew i krzewów. Wykazująca zmiany rzędnych wysokości - przez działkę przebiegał tor kolejowy osłonięty obwałowaniami. W bezpośrednim sąsiedztwie zabudowa przemysłowa byłej KWK "Wieczorek", gospodarstwo ogrodnicze oraz kompleks obiektów służby zdrowia. W dalszym otoczeniu zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna oraz tereny niezabudowane. Na działce sieć energetyczna i wodna, pozostałe elementy uzbrojenia na nieruchomościach sąsiednich. Nieruchomość jest położona w Katowicach w rejonie ul. Szopienickiej na terenie byłego szybu Poniatowski byłej KWK „Wieczorek”. Centrum administracyjne miasta w odległości 7 km, węzeł autostrady A4 w odległości ok. 5 km, węzeł DK 79 w odległości ok. 1,5 km, węzeł DK 86 w odległości ok. 4 km.
Informacja telefoniczna w sprawie oferty jest udzielana w godz. 6.00 - 14.00 od poniedziałku do piątku.
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15896530
- Data publikacji: 20 maja 2026 22:03 (22 godzin temu)
Mapa
Śląskie, Katowice, Janów-Nikiszowiec, ul. Szopienicka ,
Działka inwestycyjna na sprzedaż - Katowice, Janów-Nikiszowiec, Ul. Szopienicka
nieruchomosci-na-sprzedaz.pl / 15896530
1 890 000 PLN
264 zł/m2
Główne cechy:
- Powierzchnia 7156m2
Opis - Nieruchomość położona w Katowicach przy ul. Szopienickiej
Szczegóły oferty
- Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15896530
- Data publikacji: 20 maja 2026 22:03 (22 godzin temu)