• Nieruchomości na sprzedaż

Działka budowlana

  • Pokoje-
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 1044m2
  • Rodzaj Działka budowlana
  • Cena 1 440 000 PLN
  • MiastoKomorów
  • Rok budowy-

Opis szczegółowy

Wyjątkowa działka budowlana .
Położona w prestiżowym i zielonym Komorowie, w otoczeniu starodrzewu oraz eleganckiej zabudowy jednorodzinnej.
Jest możliwość dokupienia w tej samej cenie sąsiadującą działkę co dało by
szerokie możliwości zagospodarowania zarówno pod komfortową rezydencję, jak i inwestycję.

Bezpośrednio przy działce dostępne są wszystkie niezbędne media miejskie.
Okolica charakteryzuje się dużymi, parkowymi posesjami oraz kameralnym klimatem, zapewniającym spokój, prywatność i bliskość natury.

Teren objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, zgodnie z którym przeznaczony jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Dodatkowym atutem jest dogodna lokalizacja w pobliżu kolejki WKD, zapewniająca szybki i wygodny dojazd do Warszawy oraz okolicznych miejscowości.

Zapraszam do kontaktu i prezentacji nieruchomości.

Lokalizacja: Komorów
Powierzchnia: 1044 m2,
Rodzaj działki: budowlana,

Cena: 1 440 000 zł ( 1 379 zł/m2 )

dojazd: asfaltowy, elektryczność, gaz, ogrodzenie, wymiary działki: 22 x 52,

Więcej informacji oraz możliwość umówienia spotkania:

Agent prowadzący:
Iwona Wadas
tel.: XXXXX629
e-mail:

--- Zapraszamy ---
Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15897029
  • Data publikacji: 21 maja 2026 15:52 (9 godzin temu)

Mapa

Mazowieckie, Komorów ,
Iwona Wadas

Iwona Wadas

+48XXXXXX629
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Działka budowlana na sprzedaż - Komorów

nieruchomosci-na-sprzedaz.pl / 15897029

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

1 440 000 PLN

Komorów (Mazowieckie, gm. Michałowice)

Iwona Wadas

+48797600629

Główne cechy:

  • Pow. działki 1044m2

Zapraszam do kontaktu i prezentacji nieruchomości.

Lokalizacja: Komorów
Powierzchnia: 1044 m2,
Rodzaj działki: budowlana,

Cena: 1 440 000 zł ( 1 379 zł/m2 )

Więcej informacji oraz możliwość umówienia spotkania:

Agent prowadzący:
Iwona Wadas
tel.: 797600629
e-mail: [email protected]

--- Zapraszamy ---

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15897029
  • Data publikacji: 21 maja 2026 15:52 (9 godzin temu)