• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Komorów

Znalezionych ofert: 34

15858525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27150252 15858525 Trzypokojowe, nowoczesne mieszkanie na I piętrze, na zamkniętym osiedlu nieopodal Świdnicy.Osiedle ArkadiaNa powierzchnie mieszkania ok. 69 m2 składa się salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem na balkon (z salonu wydzielona część sypialna), dwa poko...

Komorów (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

579 100 PLN (8 393 zł/m2)

3
1
69 m2
2008
15848265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26935198 15848265 Na sprzedaż działka inwestycyjno- budowlana o powierzchni 2338 mkw w atrakcyjnej lokalizacji z możliwością podziału na dwie części.Działka położona w miejscowości Komorów - wieś, powiat pruszkowski. Dojazd z centrum Warszawy Alejami Jerozolimskimi or...

Komorów (Mazowieckie, gm. Michałowice)

1 520 000 PLN

-
-
2338 m2
-
15785053 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25865638 15785053 W sercu zielonego Komorowa, w miejscu, gdzie czas płynie wolniej, a codzienność nabiera spokoju, znajduje się wyjątkowa posiadłość rezydencja otulona drzewami, z prywatnym stawem i domem o powierzchni użytkowej 302,4 m².To nieruchomość dla osób, któ...

Komorów (Mazowieckie, gm. Michałowice)

7 500 000 PLN (20 161 zł/m2)

8
4
372 m2
2009
15881173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27625000 15881173 Elegancka rezydencja w spokojnej, zielonej okolicy Granicy, tuż przy Komorowie. Z przyjemnością prezentuję wyjątkową rezydencję położoną w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych lokalizacji pod Warszawą - Granicy, tuż przy Komorowie, ...

Komorów (Mazowieckie, gm. Michałowice)

5 600 000 PLN (10 238 zł/m2)

8
3
547 m2
2000
15718458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24552622 15718458 NIERUCHOMOŚĆNa sprzedaż dom parterowy o powierzchni około 50m2, na działce 575m2.Nieruchomość składa się z salonu z przejściem do sypialni, pomieszczenia łączą dwuskrzydłowe, przeszklone drzwi. Z korytarza wejście do osobnej kuchni, łazienki oraz pok...

Komorów (Mazowieckie, gm. Michałowice)

1 250 000 PLN (25 000 zł/m2)

3
1
50 m2
1960
15863371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27245340 15863371 Wombat Nieruchomości ma przyjemność przedstawić WYJĄTKOWĄ OFERTĘ SPRZEDAŻY - KOMORÓW (OKOLICE ŚWIDNICY) Z przyjemnością prezentujemy Państwu eleganckie, w pełni odnowione mieszkanie, położone w urokliwej miejscowości Komor&oacute...

Komorów (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

579 000 PLN (8 391 zł/m2)

3
-
69 m2
2015
15840389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26774634 15840389 Nieruchomość o realnym potencjale inwestycyjnym, zlokalizowana w jednej z najbardziej stabilnych i poszukiwanych miejscowości pod Warszawą Michałowicach. Duża działka, funkcja domu dwurodzinnego oraz istniejąca zabudowa tworzą solidną podstawę do be...

Komorów (Mazowieckie, gm. Michałowice)

3 400 000 PLN (12 014 zł/m2)

7
4
283 m2
2000
15848159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26934938 15848159 Na sprzedaż działka inwestycyjno - budowlana o powierzchni 1200 mkw w atrakcyjnej lokalizacji .Działka powstaje z dużej działki - możliwość kupienia całości o pow 2338m2 z możliwością podziału na dwie części.Działka położona w miejscowości Komorów - ...

Komorów (Mazowieckie, gm. Michałowice)

1 200 000 PLN

-
-
1200 m2
-
15596511 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22093757 15596511 Bardzo dobra lokalizacja w centrum Komorowa .Atrakcyjna działka budowlana o pow. 516 m.kw. Okolica domów jednorodzinnych. Bardzo dobre warunki zabudowy wg planu zagospodarowania przestrzennego : 30% zabudowy pow. działki ,2,5 kondygnacji do 12m. wy...

Komorów (Mazowieckie, gm. Michałowice)

1 245 000 PLN

-
-
516 m2
-
15841910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26802713 15841910 Działka w drugiej linii zabudowy od drogi gminnej, dojazd utwardzony. Lokalizacja - obręb geodezyjny Komorów-Wieś.Metraż działki - 1674m2; wymiary - prostokąt (ok. 35x48m).Wydane pozwolenie na prąd na każdą działkę + gotowy projekt przyłączy. Przewi...

Komorów (Mazowieckie, gm. Michałowice)

990 000 PLN

-
-
1674 m2
-
15178758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 11811045 15178758 Do sprzedania ładna działka w Komorowie o powierzchni 1200 m2 w kształcie trapezu. Działka objęta MPZP, wg zapisów planu teren określony jako MNU - teren usług i zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (100%). Doskonała lokalizacja. Wymiary ok. 32 x 38...

Komorów (Mazowieckie, gm. Michałowice)

960 000 PLN

-
-
1200 m2
-
15849455 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26967221 15849455 Wyjątkowy dom z ogrodem w kameralnej, spokojnej części Komorowa - cisza, komfort, prywatność Na sprzedaż dom o łącznej powierzchni 320m 2 wybudowany w 2011r położony na działce o powierzchni 1500m 2 zaprojektowany z myślą o ko...

Komorów (Mazowieckie, gm. Michałowice)

3 900 000 PLN (12 188 zł/m2)

7
3
320 m2
2011