• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Komorów

Znalezionych ofert: 34

14142389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 104138 14142389 Działka gruntu położona w kompleksie wielu działek budowlanych z wewnętrzną drogą dojazdową, z których większość ma kształt prostokąta lub do niego zbliżony. Teren jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod za...

Komorów (Mazowieckie, gm. Michałowice)

1 446 400 PLN

-
-
1808 m2
-
14142387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 104129 14142387 Działka gruntu położona w kompleksie wielu działek budowlanych z wewnętrzną drogą dojazdową, z których większość ma kształt prostokąta lub do niego zbliżony. Teren jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod za...

Komorów (Mazowieckie, gm. Michałowice)

1 501 600 PLN

-
-
1877 m2
-
15888222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27807067 15888222 Wyjątkowa działka o powierzchni 2494 m, stwarzająca idealne warunki do realizacji prestiżowej rezydencji lub luksusowej willi. Nieruchomość położona jest w spokojnej, zielonej okolicy, w otoczeniu eleganckiej zabudowy jednorodzinnej, co gwarantuje ci...

Komorów (Mazowieckie, gm. Michałowice)

2 492 000 PLN

-
-
2494 m2
-
15815652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26614673 15815652 Wyłączność w naszym biurze!Piękna działka budowlana w Komorowie idealna dla rodziny Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1900 m², położona w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w Komorowie. Nieruchomość usytuowana przy ciche...

Komorów (Mazowieckie, gm. Michałowice)

1 990 000 PLN (1 047 zł/m2)

-
-
1900 m2
-
15767498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25528628 15767498 Na sprzedaż wyjątkowa rezydencja w prestiżowej części KomorowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą eleganckiego, komfortowego domu położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Komorowa. To nieruchomość łącząca ponadczasową architekturę,...

Komorów (Mazowieckie, gm. Michałowice)

3 750 000 PLN (9 375 zł/m2)

8
5
400 m2
1999
14905295 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 4393944 14905295 Dziełka o powierzchni 4200 mkw. położona w Komorowie, w gminie Michałowice. Dobra propozycja dla inwestora.Idealne miejsce dla hotelu, motelu, pensjonatu lub rozwiązań z zakresu sportu, rekreacji, wypoczynku, kultury i rozrywki czy gastronomii.Dodatk...

Komorów (Mazowieckie, gm. Michałowice)

3 234 000 PLN (770 zł/m2)

-
-
4200 m2
-
15872247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27488575 15872247 Na sprzedaż nieruchomość położona w wyjątkowej lokalizacji w Starym Komorowie, łączącej prestiż, ciszę oraz komfort życia w otoczeniu zieleni.Dom przeznaczony do adaptacji, rozbudowy lub przebudowy, z dużym potencjałem aranżacyjnym. Obecnie budynek p...

Komorów (Mazowieckie, gm. Michałowice)

2 200 000 PLN (11 000 zł/m2)

6
2
200 m2
-
15872014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27484070 15872014 Wyjątkowa działka budowlana o łącznej powierzchni 2440 m, położona w prestiżowym i zielonym Komorowie, w otoczeniu starodrzewu oraz eleganckiej zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość składa się z dwóch działek budowlanych, co daje szerokie możliwości ...

Komorów (Mazowieckie, gm. Michałowice)

2 400 000 PLN

-
-
2440 m2
-
15872015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27484071 15872015 Wyjątkowa działka budowlana w prestiżowej części KomorowaNa sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o regularnym, prostokątnym kształcie (ok. 25 54 m), położona w jednej z najbardziej cenionych i zielonych części Komorowa. To idealna propozycja dla os...

Komorów (Mazowieckie, gm. Michałowice)

2 200 000 PLN

-
-
1470 m2
-
7883166 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 77729 7883166 Do sprzedania działka budowlana 1200 m2 w Komorowie koło Pruszkowa o wymiarach 31x 39. Dojazd do działki drogą asfaltową . Dla działki są warunki zabudowy , możliwość zabudowy 35% z częścią usługową i nieuciążliwą produkcją. Idealna lokalizacja na ...

Komorów (Mazowieckie, gm. Michałowice)

960 000 PLN

-
-
1200 m2
-
8010182 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 77654 8010182 Do sprzedania dom o pow. mieszkalnej 70m2, na działce o pow. 300m2, w miejscowości Komorów. Dom wybudowany w 2012r, na działce rekreacyjnej Rodzinnych Ogródków Działkowych. W jego skład wchodzą: -salon połączony z aneksem kuchennym o pow. 28m2, ...

Komorów (Mazowieckie, gm. Michałowice)

169 000 PLN (2 414 zł/m2)

3
1
70 m2
2012
15359610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16777524 15359610 Piękna działka budowlana o pow. 1149 m2, położona w miejscowości Komorów, gm. Kampinos. Wymiary działki 39x32m, przylegające do drogi wewnętrznej. Leży w otulinie Kampinoskiego Parku Krajobrazowego co daje gwarancję, że w okolicy nie powstaną żadne...

Komorów (Mazowieckie, gm. Kampinos)

196 000 PLN

-
-
1154 m2
-