• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 326

15846670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26892346 15846670 *zdjęcia należą do właściciela oferty NA SPRZEDAŻ KAMIENICA W RYNKU W ŻYWCU PO GENERALNYM REMONCIE W 2023 ROKU - częściowo wynajęta pod restauracje . LOKALIZACJA I OTOCZENIE NIERUCHOMOŚCI Przedmiotowy budynek usytuowany jest w samym centrum mi...

Żywiec (Centrum) (Śląskie, gm. Żywiec)

4 800 000 PLN (10 191 zł/m2)

7
-
471 m2
1888
15840656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rodzinny Dom w otulinie lasu 26781523 15840656 OpisKobierne - 7 km autostradą do Mińska Mazowieckiego.Z przyjemnością zaprezentuję Państwu na spotkaniu piękny, rodzinny dom w otoczeniu lasu i zieleni.Na posesji znajdują się dwustanowiskowy garaż wolnostojący, zadaszony taras (ogród zimowy), oraz ...

Kobierne (Mazowieckie, gm. Dębe Wielkie)

1 999 999 PLN (8 000 zł/m2)

7
2
250 m2
2019
15819828 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26649946 15819828 AGENTKA PROWADZĄCA:SYLWIA GAJEK-ZIELIŃSKAPO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ REMAX Home ProZapraszam do oferty wyjątkowego domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej ok. 130 m², usytuowany na pięknej działce o powierzchni ok. 640 m², w jedne...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

1 599 000 PLN (11 844 zł/m2)

5
2
135 m2
2025
15884996 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27715272 15884996 WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI.Na sprzedaż wolnostojący dom położony w spokojnej, zielonej okolicy blisko lasu i niedaleko jeziora Kunickiego, a jednocześnie tylko 7 km od Legnicy, 27 km do Lubina i 70 km do Wrocławia. To ideal...

Kunice (Dolnośląskie, gm. Kunice)

1 690 000 PLN (4 884 zł/m2)

6
2
346 m2
1998
15865041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Okazja Podlasie siedlisko 2200 m2 drewniany dom, 27280238 15865041 Kwintesencja Podlasia. Siedlisko, w którym czas płynie wolniej. Wyjątkowa oferta dla szukających miejsca z duszą — autentycznego, zanurzonego w naturze, z dala od miejskiego zgiełku. Mała, malownicza wieś w gminie Narew, leży zaledwie 180 km od Warsz...

Klejniki (Podlaskie, gm. Czyże)

290 000 PLN (1 657 zł/m2)

4
1
175 m2
1984
15758207 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w otulinie lasu 25315084 15758207 OpisKobierne - 7 km autostradą do Mińska Mazowieckiego.Z przyjemnością zaprezentuję Państwu na spotkaniu piękny, rodzinny dom w otoczeniu lasu i zieleni.Na posesji znajdują się dwustanowiskowy garaż wolnostojący, zadaszony taras (ogród zimowy), oraz ...

Mińsk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Mińsk Mazowiecki)

2 190 000 PLN (8 760 zł/m2)

7
2
250 m2
2019
15885355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w otulinie zieleni 27726659 15885355 OpisZ przyjemnością zaprezentuję Państwu na spotkaniu piękny, ponadczasowy i oryginalny dom znajdujący się w prestiżowej części Michałowic.Krótko:Michałowice Rozkładowy dom - 172 m2 Piękny ogród Działka o powierzchni 505 m2 5 pokoi, 2 łazienki ga...

Michałowice (Mazowieckie, gm. Michałowice)

2 200 000 PLN (12 791 zł/m2)

5
2
172 m2
2006
15865297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27292294 15865297 Do sprzedaży mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowo komfortowy dom z basenem w Niwach! Przedmiotem sprzedaży jest dwukondygnacyjny dom w zabudowie jednorodzinnej usytuowany na działce o powierzchni ok 2200 m 2 . Parter domu stanowi sty...

Niwy (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

1 850 000 PLN (6 271 zł/m2)

5
2
295 m2
2003
15864098 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27264680 15864098 Do sprzedaży polecamy urokliwy dom usytuowany przy lesie w Łochowie pod Bydgoszczą. Charakterystyka domu: - Dom funkcjonalny o powierzchni użytkowej 128 m 2 - nieruchomość składa się z przestronnego salonu, trzech ustawnych sypialni, oddzieln...

Łochowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

720 000 PLN (5 625 zł/m2)

4
1
128 m2
1999
15865300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27292291 15865300 Na sprzedaż proponujemy atrakcyjny dwukondygnacyjny dom zlokalizowany na bydgoskim Szwederowie. Parter domu składa się z przestronnego salonu z kominkiem oraz wyjściem do ogrodu, sypialni, dużej kuchni z przejściem do spiżarni, łazienki z wc oraz ...

Bydgoszcz (Szwederowo) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

850 000 PLN (5 667 zł/m2)

4
2
150 m2
-
15822326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26645232 15822326 Do sprzedaży polecamy absolutnie piękny, zupełnie nowy dom dwukondygnacyjny o powierzchni 155m 2 usytuowany w Nakle nad Notecią. Parter domu składa się z przestronnego salonu z wyjściem na taras, w pełni wyposażonej kuchni połączonej z jadalnią o...

Nakło nad Notecią (Kujawsko-Pomorskie, gm. Nakło nad Notecią)

1 100 000 PLN (7 097 zł/m2)

4
-
155 m2
2022
15864328 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27266170 15864328 Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej ok. 241,6 m² (pow. użytkowa ok. 168,2 m² ), położony na dużej działce o powierzchni ok. 2200 m² w Leszczynach k. Kielc. Dom usytuowany na działce, której przedni...

Leszczyny (Świętokrzyskie, gm. Górno)

790 000 PLN (3 278 zł/m2)

6
2
241 m2
1985