• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 283

15822173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633176 15822173 NAJLEPSZY NOWOCZESNY DOM NA LOKALNYM RYNKU!Sprzedam nowoczesny i energooszczędny dom położony w spokojnej dzielnicy Myszkowa.Dom z roku 2020r. o powierzchni 100m2 położony na zagospodarowanej działce o powierzchni 700m2. Dom wybudowany w nowoczesnej,...

Myszków (Śląskie, gm. Myszków)

1 350 000 PLN (13 500 zł/m2)

3
1
100 m2
2020
15714553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24463377 15714553 NOWA CENA I WCIAŻ DO NEGOCJACJI!Oferuję na sprzedaż świeżo wyremontowanyodbudowany dom o powierzchni 192m2 , na działce 621m2,  położony w Gliwicach przy ul Sikorskiego. Dom odbudowany z wysokiej klasy materiałów, luksusowo wykończony, przestronny i ...

Gliwice (Sośnica) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 099 000 PLN (5 724 zł/m2)

4
3
192 m2
1935
15706709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24307520 15706709 Sprzedam dom jednorodzinny w rewelacyjnej lokalizacji - ZAKOPANE CHŁABÓWKA.Lokalizacja nieruchomości zapewnia domownikom maksimum intymności i spokoju w otoczeniu przyrody. Cisza i spokój w pakiecie z domem :) Jedocześnie szybki dojazd do centrum mia...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

2 500 000 PLN (8 446 zł/m2)

1
-
296 m2
2007
14888824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 4027981 14888824 REZERWACJABudynek mieszkalno-usługowy 188 m² działka 889 m² Zawiercie ŻerkowiceNa sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy z dużym potencjałem inwestycyjnym, położony w Zawierciu (Żerkowice) przy ul. Jurajskiej.Powierzchnia użytkowa: 188,66 m²Działka:...

Zawiercie (Śląskie, gm. Zawiercie)

369 000 PLN (1 963 zł/m2)

4
1
188 m2
2002
15883178 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673603 15883178 Na sprzedaż parterowy dom wolnostojący z 2022 roku o powierzchni 125,5 m2, położony na dużej działce 3404 m2, w spokojnej miejscowości Górzyca, tylko 5 km od Gryfic. Lokalizacja: Nieruchomość położona 5 km od Gryfic, w miejscowości Górzyca. W pobliż...

Górzyca (Zachodniopomorskie, gm. Gryfice)

1 390 000 PLN (11 076 zł/m2)

4
1
125.5 m2
2022
15840049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26764929 15840049 ZAREZERWOWANE!!Na sprzedaż nowoczesny dom piętrowy z 2020 roku, położony na działce o powierzchni 613m2,w spokojnej i zielonej części Tarnowskich Gór na ulicy Cytrynowej. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 154 m² idealna dla rodziny ceniącej przes...

Tarnowskie Góry (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

1 090 000 PLN (6 412 zł/m2)

4
2
170 m2
2020
15823699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633209 15823699 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 144m2 na działce 500m2 położony w spokojnej okolicy Siewierza.Nieruchomość w stanie deweloperskim do oddania wiosną 2026. Nieruchomość jest wyposażona z w komplet instalacji ; instalacja elektrycz...

Siewierz (Śląskie, gm. Siewierz)

850 000 PLN (5 903 zł/m2)

5
2
144 m2
2026
15730784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24784731 15730784 NIERUCHOMOŚĆ INWESTYCYJNA Z WIELOLETNIMI NAJEMCAMI!Sprzedam dom na działce 1000m2 z budynkami zaadaptowanymi na mieszkaniapokoje przeznaczone na wynajem zlokalizowany w Zabrzu blisko KSSE. Całkowita powierzchnia przeznaczona na wynajem to około 440 m...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

2 000 000 PLN (4 545 zł/m2)

12
-
440 m2
1950
15707702 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24325759 15707702 Nowa niższa cen i wciąż DO NEGOCJACJI!!Sprzedam dom położony w spokojnej części Zakopanego, przy ulicy Chłabówka. Dom o powierzchni użytkowej 182 m2 (powierzchnia całkowita 239,27m2) i składa się z dwóch kondygnacji oraz użytkowego strychu.Dom w dobr...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

2 100 000 PLN (8 861 zł/m2)

1
-
237 m2
2008
15648278 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23253334 15648278 Na sprzedaż klimatyczny dom w Szczerbicach przy ulicy Radoszowskiej!Budynek przeznaczony jest do własnej aranżacji, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących przestrzeni, którą można dostosować do indywidualnych potrzeb. Może stanowić ...

Szczerbice (Śląskie, gm. Gaszowice)

185 000 PLN (1 682 zł/m2)

7
1
110 m2
1940
15568489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21525991 15568489 Kupujący nie płaci prowizji ani podatku PCC 2%!!!!Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży domu w stanie deweloperskim w topowej lokalizacji Tarnowskich Gór.Lokalizacja umożliwia szybki dojazd do centrum miasta pozostając usytuowanym w spokojn...

Tarnowskie Góry (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

990 000 PLN (5 928 zł/m2)

5
2
167 m2
2025
15406793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17840811 15406793 Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 183,83 m2, użytkowej 124,66 m2 położony na działce o powierzchni 300 m2.Nieruchomość składa się z 5 pokoi, wybudowana metodą tradycyjną, kryta dachówką ceramiczną. Ogrzewanie gazowe podłogowe w całym domu. Te...

Ściejowice (Małopolskie, gm. Liszki)

970 000 PLN (5 301 zł/m2)

5
2
183 m2
2024