• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 303

15509119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z wielkim potencjałem!! 20116312 15509119 Natalia GroździejSpecjalista ds. nieruchomościTel. 513-383-144Na sprzedaż dom o powierzchni 95m2, który składa się z dwóch sypialni, przestronnego pokoju dziennego połączonego z kuchnią oraz łazienką. Do nieruchomości przynależą również pomieszczenia...

Tarnówka (Wielkopolskie, gm. Tarnówka)

175 933 PLN (1 852 zł/m2)

3
1
95 m2
1970
15522176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniak w zielonej części miasta 20435632 15522176 Good Life Estates oferuje Państwu dwa domy w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w najbardziej zielonej części Miasta.Bliskość przyrody i terenów rekreacyjnych zachęca do aktywnego wypoczynku poprzez spacery lub jazdę na rowerze.W pobliżu: plaża, skl...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

850 000 PLN (9 043 zł/m2)

4
2
94 m2
2026
15872750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27501803 15872750 Polecamy do sprzedaży piętrowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 110 m2, podpiwniczony, usytuowany na działce o powierzchni 400 m2 położony w Rogoźniku. Budynek wybudowany ok. 1960 roku z cegły przeznaczony do remontu. Działka ogrodzona z ...

Rogoźnik (Śląskie, gm. Bobrowniki)

399 000 PLN (1 814 zł/m2)

5
2
220 m2
1960
15851452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jaroszówka ,dom wolnostojący dla rodziny 27012948 15851452 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.***Dom z potencjałem - Jaroszówka Dla wymagających (do remontu) lub tych mniej (do odświeżen...

Białystok (Jaroszówka) (Podlaskie, gm. Białystok)

749 000 PLN (2 548 zł/m2)

9
3
294 m2
1995
15406975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 mieszkania lub dom - wybierz sam! 17845441 15406975 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ATUTY- lokalizacja; miejscowość otoczona lasami oraz jeziorami- potencjał inwestycyjny- 20 km do Gdańska- duża działka- 3 mieszkania do własnej aranżacji - garaż na 2 sam...

Babidół (Pomorskie, gm. Kolbudy)

950 000 PLN (4 750 zł/m2)

6
3
200 m2
1960
15851201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w otulinie lasu blisko miasta 27012608 15851201 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Dom parterowy 5 km od Białegostoku 2000 m² działki 144 m² użytkowej Garaż dwustanowiskowy...

Łubniki (Podlaskie, gm. Zabłudów)

1 590 000 PLN (8 368 zł/m2)

5
1
190 m2
2014
15851348 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący pod miastem 27012586 15851348 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Rodzinny dom w sercu natury - Skrybicze k. Białegostoku„Miejsce, w którym poranki pachną las...

Skrybicze (Podlaskie, gm. Zabłudów)

865 000 PLN (124 zł/m2)

5
-
6991 m2
2006
15883119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673523 15883119 Szukasz miejsca, gdzie cisza nie jest tylko brakiem hałasu, ale przestrzenią do tworzenia? Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość w miejscowości Ukiernica, która łączy sielski spokój z pełnym komfortem technicznym.To idealny „zaułek” dla artysty, pisar...

Ukiernica (Zachodniopomorskie, gm. Przelewice)

490 000 PLN (1 633 zł/m2)

7
2
300 m2
2000
15851601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w otulinie lasu blisko miasta 27012978 15851601 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.***Wyjątkowa posiadłość dla Ciebie i twojej rodziny***Mam przyjemność zaprezentować nierucho...

Jeroniki (Podlaskie, gm. Choroszcz)

2 090 000 PLN (8 038 zł/m2)

4
2
260 m2
1995
15781578 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25831520 15781578 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż przestronny dom wolnostojący z potencjałem inwestycyjnym – blisko plażyLokalizacja: Gdańsk Stogi, ul. ZawiślańskaPowierzchnia domu: 149,80 m²Powierzchnia działki: 644 m²Lic...

Gdańsk (Stogi) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 679 000 PLN (11 193 zł/m2)

7
2
150 m2
1990
15802462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26266863 15802462 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż – dom 150 m² z ogrodem w Juszkowie nad Zalewem RaduniOpis nieruchomości:Sprzedam przestronny dom o powierzchni użytkowej 150 m², położony na działce 600 m² w cichej i zielo...

Juszkowo (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

1 289 000 PLN (644 zł/m2)

6
2
2003 m2
2003
15844732 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26844509 15844732 Szukasz miejsca, gdzie cisza nie jest tylko brakiem hałasu, ale przestrzenią do tworzenia? Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość w miejscowości Ukiernica, która łączy sielski spokój z pełnym komfortem technicznym.To idealny „zaułek” dla artysty, pisar...

Ukiernica (Zachodniopomorskie, gm. Przelewice)

490 000 PLN (1 633 zł/m2)

7
2
300 m2
2000