• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 327

14865978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 3623329 14865978 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI-dom w stanie deweloperskim-174 m2 z garażem na dwa auta. Polecam Państwu serdecznie dom w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej 174 m2 na działce 925 m2. Znajduje się on w bardzo lubianej okolicy ul. Torfowej. Na parterze ...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

1 450 000 PLN (8 056 zł/m2)

4
2
180 m2
2022
14666798 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 158764 14666798 Rąbień - dom 133 m2 + poddasze użytkowe i garaż na 2 samochody. Zapraszam- do kupienia dom w stanie deweloperskim,zbudowany z wysokiej jakości materiałów o pow. 133 m2. z poddaszem użytkowym (około 100 m2.) oraz garażem na dwa samochody(36 m2.).Do dy...

Rąbień (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

1 250 000 PLN (9 470 zł/m2)

4
1
132 m2
2021
15666165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23584745 15666165 Na sprzedaż murowany dom położony w pięknej i cichej okolicy, bardzo blisko centrum Białej Podlaskiej.Nieruchomość o powierzchni całkowitej 104m2, w skład której wchodzą:PARTER:-Salon z jadalnią-Kuchnia-Łazienka z WC-Przedpokój ze schowkiem-Kotłownia...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

369 000 PLN (3 548 zł/m2)

3
2
104 m2
1960
15434933 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18463695 15434933 Na sprzedaż dom o pow. 240 m2  z zadbaną działką - 1081 m2.Na nowych właścicieli czeka przestronne, dobrze zaplanowane, ciepłe, pełne światła wnętrze.Parter - wiatrołap ,przedpokój, hol, otwarta kuchnia, spiżarnia., jadalnia, toaleta, salon, dwa poko...

Rąbień AB (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

1 590 000 PLN (5 658 zł/m2)

6
2
281 m2
2012
15329566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15971387 15329566 Idealna oferta dla osób, które myślą o szybkim wprowadzeniu się - w dobrej lokalizacji. Na sprzedaż wyjątkowy dom o pow. 230 m2, usytuowany przy ul Ogrodowej - w ścisłym centrum.Bardzo dobry stan nieruchomości sprawia, że możesz zamieszkać bez koniec...

Aleksandrów Łódzki (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

820 000 PLN (3 565 zł/m2)

7
2
230 m2
1974
13391637 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 88642 13391637 NA SPRZEDAŻ DOM + ATRAKCYJNA DZIAŁKA 15,715mkw ŁÓDŹ-BAŁUTY Na sprzedaż atrakcyjny dom o pow. 200 mkw.+ ogromna działka o powierzchni 15715 m2w Łodzi przy ulicy Toeplitza.Nieruchomość jest o ogrodzona z mediami :*prąd*woda*szamboDziałka ma duży poten...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 100 000 PLN (4 400 zł/m2)

7
-
250 m2
1995
15682941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23889109 15682941 Nie przegap tej wyjątkowej oferty, zapewnij sobie miejsce, w którym praca i odpoczynek łączą się w idealną harmonię.Interior domu oferuje przestronne i dobrze doświetlone pomieszczenia, które można zaaranżować na liczne biura lub sale konferencyjne, ...

Grzywna (Kujawsko-Pomorskie, gm. Chełmża)

1 689 000 PLN (8 043 zł/m2)

7
-
210 m2
1996
15627862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22791403 15627862 Na sprzedaż dom jednorodzinny, położony w okolicach ul. Podleśnej w Białej Podlaskiej.Nieruchomość posiada powierzchnię ok. 115m2, a w jej skład wchodzą:PARTER:-Salon-2 pokoje-Łazienka-Przedpokój-Wiatrołap-Przedsionek1 PIĘTRO:-2 pokoje-Kuchnia-Łazien...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

427 000 PLN (3 713 zł/m2)

5
2
115 m2
1985
15557351 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21179149 15557351 Zamieszkaj w spokojnej i malowniczej okolicy na obrzeżach miasta!Inwestycja w Rąbieniu to nowoczesne osiedle składające się z 6 przestronnych, dwukondygnacyjnych budynków w zabudowie bliźniaczej, które zapewniają komfortowe warunki życia.Położony na ...

Rąbień (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

935 000 PLN (5 955 zł/m2)

4
1
157 m2
2024
14469243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 129414 14469243 Łobódź - nowoczesne szeregowce Ekologiczna Aleja o pow. 110 m2. Proponuję Państwu ekologiczny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 110,6 m2 , oraz ogródkiem liczącym 244,70 m2.Pomieszczenia:- wiatrołap-garaż-salon z aneksem kuchennym-garderoba-...

Łobódź (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

600 000 PLN (5 455 zł/m2)

4
1
110 m2
2021
14424377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 127075 14424377 Polecam Państwu nieruchomość w przepięknej lokalizacji. Dom z poddaszem użytkowym o powierzchni 182,4 m2 na działce 1395,6 m2 .Media : woda i prąd. Na terenie znajduje się szambo. Możliwość podłączenia gazu,kanalizacji oraz światłowodu.Budynek wymaga...

Rąbień AB (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

925 000 PLN (5 082 zł/m2)

7
2
182 m2
2008
15480042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19497656 15480042 Proponuję Państwu na sprzedaż dom znajdujący się w miejscowości Petrykozy o powierzchni 215 m2 na działce 848 m2 z garażem na dwa samochody - 40 m2. Na parterze, który wymaga odświeżenia do dyspozycji przyszłych właścicieli są sypialnia i łazienka, n...

Petrykozy (Łódzkie, gm. Pabianice)

1 000 000 PLN (3 922 zł/m2)

5
1
255 m2
2014