• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 235

15840450 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący wśród natury, 5 pokoi, staw 26775079 15840450 Na sprzedaż dom wolnostojący z poddaszem użytkowym w Kłoniszewie, gm. Zadzim, powiat poddębicki. Powierzchnia całkowita domu to 210,8 m², a użytkowa to 129,4 m². To idealne miejsce dla osób ceniących sobie prywatność i kontakt z naturą.Dojazd do Zadz...

Kłoniszew (Łódzkie, gm. Zadzim)

679 360 PLN (3 235 zł/m2)

5
2
210 m2
2010
15882388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27661412 15882388 WARMIA, KTÓRA WCIĄGA - NOWOCZESNA REZYDENCJA W SERCU NATURY Wyobraź sobie poranek, w którym zamiast miejskiego hałasu słyszysz śpiew ptaków, a kilka minut dzieli Cię od krystalicznej wody jeziora. Witaj na przedm...

Gietrzwałd (Warmińsko-Mazurskie, gm. Gietrzwałd)

2 975 000 PLN (7 808 zł/m2)

8
-
381 m2
2022
15666794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Twoje miejsce na ziemi – dom z dużą działką! 23590608 15666794 Miejscowość Klonowa I to część gminy Klonowa w powiecie sieradzkim, licząca ok. 650 mieszkańców. Sąsiaduje z sołectwami: Bogusy, Morasy, Górka Klonowska, Pawelce, Lesiaki, Lipicze i Owieczki. Teren o przeważającej funkcji mieszkalnej, usługowej, roln...

Klonowa (Łódzkie, gm. Klonowa)

429 360 PLN (2 385 zł/m2)

7
1
180 m2
1981
15896057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27966247 15896057 Wrocław Marszowice Bliźniak 160m2 Lux2020!Na sprzedaż komfortowy, przestronny i ładnie urządzony dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej blisko 160m², położony w jednej z najbardziej spokojnych i zielonych części Wrocławia – Marszowice.To...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 590 001 PLN (9 938 zł/m2)

5
2
160 m2
2020
15896055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27966244 15896055 Dom Parterowy z basenem LuxPKPWrocław 20kmBez prowizji , prowizja 0%.Polecamy na sprzedaż sprzedaż dom jednorodzinny parterowy o powierzchni 109,5 m2 oraz wolnostojące pomieszczenie gospodarcze o powierzchni niecałe 40 m2 w pięknym i spokojnym mi...

Kobierzyce (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

1 539 000 PLN (9 619 zł/m2)

4
2
160 m2
2020
15896054 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27966241 15896054 Dom Parterowy z basenem LuxPKPWrocław 20kmBez Prowizji %Polecamy na sprzedaż sprzedaż dom jednorodzinny parterowy o powierzchni 109,5 m2, poddasze o powierzchni 100 M2 do adaptacji dodatkowo oraz wolnostojące pomieszczenie gospodarcze o powierzch...

Strzelin (Dolnośląskie, gm. Strzelin)

1 539 005 PLN (9 619 zł/m2)

4
2
160 m2
2020
15891161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27889976 15891161 PROMOCJA!! Ok. Grota Roweckiego Dom 5 pokoi GarażDla OBCOKRAJOWCÓWPolecamy na sprzedaż bardzo energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej, możliwość Zakupu PRZEZ OBCOKRAJOWCÓW BEZ ZGODY Oferta dla osób z samochodem, pracujących we Wrocławiu – Krzy...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

949 999 PLN (6 786 zł/m2)

5
2
140 m2
2026
15889100 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27845228 15889100 Dom premium basen, sauna nieruchomość topLuksusowa nieruchomość 5 minut od granicy Wrocławia.Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 265 m², położony na dużej, pięknie zagospodarowanej działce okolice zachodniej ...

Wrocław (Leśnica) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 200 000 PLN (12 075 zł/m2)

6
2
265 m2
2021
15891160 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27889975 15891160 Ok Lesnica Piekny Dom 4 pok LuxTopNa sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 104m2 położony na działce o powierzchni 140m2. Na parterze znajduje się łazienka z prysznicem, spiżarnia, otwarta kuchnia z jadalnią i przestronnym s...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

929 991 PLN (7 750 zł/m2)

4
2
120 m2
-
15889118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27845234 15889118 Okolice ul. Grota-Roweckiego Dom bliźniak 5 pokoi Garaż Dla obcokrajowcówPROMOCJA DO 1 MAJA 2026 r. !!!!! Na sprzedaż bardzo energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w kameralnej okolicy w rejonie ul. Grota-Roweckiego. Możliwość zak...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

949 999 PLN (7 540 zł/m2)

5
-
126 m2
2025
15889069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27842637 15889069 Okazja! Promocja ! Nowoczesny bliźniak 100 m² z działką 415 m² – komfort, przestrzeń i natura Nowa niższa cena!!!!!!!! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, która łączy wygodę nowoczesnego budownictwa z klimatem spokojnej, zielonej okolicy. Połowa dom...

Wrocław (Leśnica) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

798 999 PLN (7 950 zł/m2)

5
1
100.5 m2
2025
15870930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27447545 15870930 Mam przyjemność zaprezentować Państwu Absolutnie Wyjątkowe 2 Domy w zabudowie bliźniaczej wykonane w najwyższej jakości materiałów w nowoczesnej technologii o powierzchni 165 m2 każdy lokal, posadowione na 353 m2 działkach na spokojnej, willowej ul...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 145 000 PLN (19 061 zł/m2)

5
-
165 m2
2025