• Nieruchomości na sprzedaż
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 263

15878758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wielopoziomowy dom z garażem i ogrodem 27599027 15878758 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 135 m², położonego na działce 378 m², w spokojnej i zielonej części Kolonii Gosławickiej w Opolu. Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla osób po...

Opole (Kolonia gosławicka) (Opolskie, gm. Opole)

990 000 PLN (7 333 zł/m2)

5
2
135 m2
2016
15662389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wśród drzew i śpiewu ptaków 23497563 15662389 Sielskie życie w zasięgu ręki - siedlisko z duszą i ogromnym potencjałem na ponad 4 hektarach ziemiMarzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku? Szukasz przestrzeni, w której możesz stworzyć swoje wymarzone miejsce na ziemi - dom, agroturystykę, stadninę...

Dąbrowa Rusiecka (Łódzkie, gm. Rusiec)

349 360 PLN (4 991 zł/m2)

3
1
70 m2
-
15883890 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27682983 15883890 Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego domu parterowego, stanowiącego idealną propozycję dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia dla rodziny, w spokojnym i dobrze skomun...

Sochaczew (Mazowieckie, gm. Sochaczew)

1 299 000 PLN (5 238 zł/m2)

5
2
248 m2
2019
15882222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w Wodzieradach - a ty o czym marzysz? 27658384 15882222 Jeśli marzysz o domu, w którym każdy z domowników znajdzie swoją własną przestrzeń, a jednocześnie wszyscy mogą spotykać się w sercu domu - przy wspólnych posiłkach lub wieczorami przy kominku - ta nieruchomość zdecydowanie zasługuje na uwagę!    Na ...

Wodzierady (Łódzkie, gm. Wodzierady)

945 360 PLN (4 545 zł/m2)

5
2
208 m2
2022
15879130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27608276 15879130 Na prawie 800 metrowej działce zaprojektowano budynek, który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.Przestronna dwupiętrowa rezydencja o powierzchni użytkowej około 190 m2 posiada bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń.Do dyspozycji przestro...

Bydgoszcz (Miedzyń) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 200 000 PLN (11 579 zł/m2)

6
-
190 m2
1997
15851818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27020864 15851818 Na 799 metrowej działce zaprojektowano budynek, który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.Przestronna dwupiętrowa rezydencja o powierzchni użytkowej około 190 m2 posiada bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń.Do dyspozycji przestronny sal...

Bydgoszcz (Miedzyń) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 200 000 PLN (11 579 zł/m2)

6
-
190 m2
1997
15721962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
dom marzeń – Zduńska Wola, ul. Olimpijska 20 24610288 15721962 Na sprzedaż: Wyjątkowy dom marzeń - Zduńska Wola, ul. Olimpijska 20Powierzchnia użytkowa domu: 162,1 m² Powierzchnia całkowita: 276,10 m² Działka: 1848 m² Rok budowy: 2014 Garaż: 36,6 m²Zamieszkaj w miejscu, które łączy nowoczesność, komfort i po...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

1 599 360 PLN (5 795 zł/m2)

5
2
276 m2
2014
15666030 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom po odbiorze, gotowy do użytkowania 23584511 15666030 Dom w stanie deweloperskim - 78,04 mkw Działka 994 mkw Bezpośrednie wyjście do lasu Projekt Celozia BBudynek posiada odbiór techniczny i pozwolenie na użytkowanie.Na sprzedaż dom jednorodzinny w miejscowości Godzimierz, w stanie deweloperskim, poło...

Godzimierz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Szubin)

559 000 PLN (7 167 zł/m2)

3
1
78 m2
2025
15854219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Twój relax nad jeziorem! 27071849 15854219 Oferuję na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną w miejscowości Brodnia-Kolonia, w gminie Pęczniew, w bezpośrednim sąsiedztwie zbiornika Jeziorsko. To propozycja dla osób, które marzą o prawdziwym odpoczynku w otoczeniu natury, z dala od miejskieg...

Brodnia-Kolonia (Łódzkie, gm. Pęczniew)

429 360 PLN (7 807 zł/m2)

3
1
55 m2
2020
15844407 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26835407 15844407 Na sprzedaż dom wolnostojący posadowiony na 670 metrowej działce, zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Bielawy.W skład nieruchomości wchodzi:-dwukondygnacyjny budynek o powierzchni 220m2-pomieszczenie gospodarcze z garażem dwustanowiskowym o powierz...

Bydgoszcz (Bielawy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 430 000 PLN (6 500 zł/m2)

6
-
220 m2
-
15824010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w spokojnej okolicy 26616069 15824010 Na sprzedaż dom w Godzimierzu - Stan surowy zamkniętyPrzedstawiamy ofertę sprzedaży domu o powierzchni 39,17 mkw, położonego na działce o powierzchni 958 mkw w miejscowości Godzimierz. Dom w stanie surowym zamkniętym, gotowy do dalszych prac wykończe...

Godzimierz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Szubin)

235 000 PLN (6 026 zł/m2)

2
1
39 m2
2025
15875425 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27549576 15875425 Link do filmu: https:youtu.bemkw0a29vAlUTwoje miejsce ciszy, przestrzeni i bezpieczeństwa. Wyobraź sobie poranki z kawą na tarasie, śpiew ptaków zamiast miejskiego zgiełku i własny kawałek lasu tuż za ogrodzeniem. To nie działka rekreacyjna. To...

Góra Świętej Małgorzaty (Łódzkie, gm. Góra Świętej Małgorzaty)

749 000 PLN (3 385 zł/m2)

5
2
221.3 m2
2001