• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Białystok

Znalezionych ofert: 358

15851271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z możliwościami 27012676 15851271 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.48.5m2 4 PIĘTRO  PIASTAPrzedstawiam mieszkanie położone na ulicy Piastowskiej, dwustronneOb...

Białystok (Piasta i) (Podlaskie, gm. Białystok)

363 702 PLN (7 577 zł/m2)

3
-
48 m2
1973
15514154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20219871 15514154 Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - Ul. Wiatrakowa 9 m 3, BiałystokNowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. BiałystokZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji mieszkaniowej przy ul. Wiatrako...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

595 056 PLN (11 200 zł/m2)

3
1
53.13 m2
2026
15851215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Oddzielne pokoje, kuchnia, balkon 27012719 15851215 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam państwu na sprzedaż jasne, przestronne i w pełni wyposażone mieszkanie o powier...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

539 000 PLN (11 000 zł/m2)

2
1
49 m2
1980
15861229 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27199578 15861229 Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - ul. Wiatrakowa 9 m 1, BiałystokNowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. BiałystokZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji mieszkaniowej przy ul. Wiatrako...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

606 592 PLN (11 200 zł/m2)

3
1
54.16 m2
2026
15839666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26757030 15839666 Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - Ul. Wiatrakowa, BiałystokNowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. BiałystokZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji mieszkaniowej przy ul. Wiatrakowej w...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

606 592 PLN (11 200 zł/m2)

3
1
54.16 m2
2026
15877890 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27583524 15877890 Nowa Inwestycja Mieszkaniowa - Ul. Wiatrakowa 9 m 2, BiałystokNowoczesne Apartamenty na Sprzedaż w kameralnych bloku - ul. Wiatrakowa, os. Antoniuk. BiałystokZapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji mieszkaniowej przy ul. Wiatrako...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

596 160 PLN (11 500 zł/m2)

3
1
51.84 m2
2026
15872923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27506463 15872923 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIBEZPOŚREDNIO GOTOWE DO WEJŚCIA 4 POKOJE MEBLE+AGD 3 PIĘTRO 46,5 m² CEGŁA3 niezależne pokoje2 piętroul. DziesięcinyAtuty mieszkania:słoneczne i ciepłe – okna wychodzą na dwie strony świata zapewniając natura...

Białystok (Dziesięciny) (Podlaskie, gm. Białystok)

499 000 PLN (10 617 zł/m2)

3
-
47 m2
-
15889876 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Białystok 27862748 15889876 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 61 m2, zlokalizowane na cenionym osie...

Białystok (Sienkiewicza) (Podlaskie, gm. Białystok)

530 000 PLN (8 689 zł/m2)

4
1
61 m2
1973
15889845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27862439 15889845 2- pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji - Twoja wykończona przestrzeń, gotowa do wprowadzenia! Marzysz o własnym kącie w centrum Białegostoku? Szukasz kompaktowego mieszkania, które będzie idealne na start, dobra inwestycja pod...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

398 000 PLN (10 757 zł/m2)

2
-
37 m2
1961
15857914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duże mieszkanie z balkonem, Centrum 27135073 15857914 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Szukasz mieszkania blisko Centrum  do którego wejdziesz z samymi walizkami? A może celujesz ...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

575 000 PLN (8 984 zł/m2)

3
2
64 m2
1960
15856634 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duża kawalerka 35m² w Centrum + dodatkowe 22m²!! 27097389 15856634 Mieszkanie w centrum z czymś, czego nie ma większość kawalerek!Oprócz przestronnego studia o powierzchni 35,33 m² z balkonem zyskujesz możliwość korzystania z dodatkowych pomieszczeń 22,29 m² nad mieszkaniem - idealnych na biuro, studio lub prywatną ...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

349 000 PLN (9 971 zł/m2)

1
1
35 m2
-
15795103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26089874 15795103 Polecamy mieszkanie położone na osiedlu Zielone Wzgórza przy ulicy Storczykowej. Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 61,3m2 położona na czwartym piętrze. Rozkład mieszkania to trzy oddzielne pokoje, kuchnia, łazienka, wc oraz przedpokój. Rozkład ...

Białystok (Zielone wzgórza) (Podlaskie, gm. Białystok)

430 000 PLN (7 049 zł/m2)

3
-
61 m2
1988